Dar bitvy

Dar bitvy https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323126/bmid_dar-bitvy-mTp-323126.jpg 4 8 1

Sága Čarodějův Prsten série

< 17. díl

DAR BITVY je velkým finále ságy bestselerů jménem ČARODĚJŮV PRSTEN. Thor čelí poslední a největší zkoušce, která jej zavede hluboko do Krvavé země, kde se pokusí osvobodit Guwayna. Protivníci, kteří se mu tam postaví do cesty, budou mocnější než kdykoliv předtím. Brzy zjistí, že stojí proti celé armádě temnoty, se kterou se ani jeho moc nemůže měřit. Zjistí však, že existuje předmět, který by mu mohl pomoci – předmět, který byl po celé věky držen v utajení. Musí se tedy vydat jej získat než bude příliš pozdě, protože osud Prstenu již opět závisí jenom na něm...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Morgan Rice

Gift of Battle , 2014

Gizelaa
05.10.2018 2 z 5

Tak přečetla jsem je všechny, ale jen proto, že když už jsem do nich investovala peníze, tak to dočtu. Abych nebyla zlá, přečíst se to dá, když přimhouřím oči tak některými nesrovnalostmi, tak je to docela dobrá oddychová četba.
Ovšem co se týká překladu... pan překladatel asi umí anglicky (to mu trochu závidím), ale netuší nic o české gramatice, zato má dost odvahy chtít za něco takového peníze.
Vždycky jsem žila v tom, že "co je psané, to je dané" a když je to "černé na bílém" tak je to pravda. To už ovšem dávno není pravda - bohužel :-(