Safírové oči

Safírové oči https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18727/safirove-oci-18727.jpg 3 17 8

Amanda, Pipi a Jack Newmanovi jsou sourozenci, kteří žijí na statku po svých údajně zesnulých rodičích. Jednoho dne se však všechno změní, sestry i bratr začínají vídat podivné přízraky různobarevných očí. Od své babičky se dozvídají, že rodiče jsou naživu, ale že je vězní nejmocnější pán zla - lord Mackley. Babička Amandě, Pipi a Jackovi vysvětlí, že mohou vládnout zapovězenou magickou mocí. Tu jim pak společně se zaklínačem navrátí obřadem, při kterém sourozenci získají kameny moci, jež chrání obdařené lidi proti přízrakům. Sourozenci se vydávají do zemí, v nichž mají naplnit dávno vyřčené proroctví...... celý text

Dobré čtení

27.09.2023 5 z 5

Myslím že kniha je zajímavá.

Dobrá kniha.

Maitter
21.07.2019

Nedočteno. Nešlo to. Chápu, že vydat knihu v tak útlém věku je pro autora jistě potěšující, zato nechápu, proč byla vůbec vydána; strašný sloh.

Dominik106
02.11.2017 3 z 5

Příběh je na mě až moc fantasy a sci-fi že jsem knihu musel odložit. Za snahu autorovi dávám 3 hvězdičky. Autor tu knihu psal hodně dlouho a dal jsi na ni záležet ale jsem ten typ člověka co čte rád horrory. Radši zůstanu u Kinga.

anibeni
28.06.2014 1 z 5

Tak bohužel, ani na druhý pokus to nevyšlo a knihu jsem odložila... Co mě vadilo asi nejvíc, byl styl, který byl opravdu hodně nevyzrálý... Některá souvětí absolutně nedávala smysl... jednu hvězdičku dávám autorovi za snahu..

alimrix
18.11.2013 odpad!

nejhorší kniha fantasy žánru

djbobbo
18.01.2013 5 z 5

tato kniha je velice dobrá a vřele ji doporučuji všem dobrodružným čtenářům

Autorovy knížky

Josef Němec