Sackettův cejch

Sackettův cejch https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25151/mid_sackettuv-cejch-G3C-25151.jpg 5 21 4

Sackettovi série

16. díl rodinné ságy z Divokého západu, v níž honák Tell Sackett mstí vraždu své ženy. Vilém Tell Sackett se vydává se svou ženou Ange na místo, kde si chtějí vybudovat nový domov. Ange je zavražděna a Tell Sackett bere zákon do svých rukou. Existuje několik stop vedoucích k muži, který má vraždu na svědomí. Tellův protivník je však velmi mocný. Jakmile zjistí, že Tella Sacketta nesmí brát na lehkou váhu, vydá rozkaz najít, zabít a hluboko pohřbít Tella Sacketta. Již 16. díl rodinné ságy Sackettů vás zavede do víru nebezpečných dobrodružství.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Talpress

The Sackett Brand , 1988

Sitting-Bull
13.04.2024 5 z 5

Napínavé, napínavé, napínavé... A taky smutné. Je mi líto Ange i Viléma Tella. A přestože tentokrát nebyla nikde zmínka o čtení či o knihách, shledávám i tento díl velmi čtivým.

Luigi1
18.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Vilém Tell Sackett přišel o svou milovanou ženu Ange,která byla zavražděna.Při pátrání po schůdné cestě,když ho někdo zezadu střelilpři otáčení do hlavy.Ta otočka mu zachránila,ikdyžho srazila a on padal ze srázu do vody,která mu spomalila pád.Když se zachránil pod břehem uslyšel rozhovor dvou kteří ho měli najít a zakopat.Po voze,mulách zbylo jen spáleniště,které maskovalo,že se zde něco stalo.V tu chvíli se v něm probudila nenávist a pomsta těm lidem kteří to udělali

Francoa
13.01.2020 5 z 5

Mluvené slovo, chvilku trvalo, než jsem si zvykl, pak už dobrý.Skutečně napínavé, gradující, typický L'Amour.Odpovídá duchu Sackettů, stálo za poslech.

sackettboy
06.01.2011 5 z 5

Skvelá kniha, kde sa stretne viacero Sackettovcov, aby pomohli príbuznému v problémoch. Tak ako to táto rodina robila vždy už od nepamäti.

westerny dobrodružství ságy

Louis L'Amour