Sabotáž na okraji vesmíru

Sabotáž na okraji vesmíru https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322041/bmid_sabotaz-na-okraji-vesmiru-Vxd-322041.jpg 4 7 2

Po konci sveta prežíva hŕstka ľudstva v drsnom prostredí jedinečného mesta. Jedného dňa k nim zo zamorenej zeme zostúpi desivý mutant a tvrdí, že skonštruoval stroj umožňujúci cestovať medzi hviezdami. Znetvorený vedec sľubuje, že jeho vynález dokáže preniesť užívateľov až za hranice kozmu, aby tam našli to najdôležitejšie – zdroj reality. Zdá sa, že netvor priniesol nádej, ibaže s každým ďalším prívržencom rastie aj jeho vplyv v meste... Kto je Gamini? Koho chce nájsť na okraji vesmíru?... celý text

Adhara
13.01.2018 4 z 5

Neočakávala som veľa, ale dostala som čítavý, temný a pomerne uveriteľne vykreslený príbeh. Kniha nepôsobí, akoby bola vydaná z rezignácie, že síce nie je schopná konkurovať prekladovým dielam, ale na Slovensku niet z čoho vyberať. Lebo táto prekladovým dielam konkurovať smelo môže. Sú tu však aj nedostatky – od hŕstky drobných preklepov cez nesprávne označenia, občasné opakovanie informácií, ktoré vedie až k určitej predvídavosti deja, až po – pre mňa najzávažnejšie – nezodpovedané otázky, chyby v logike. Cez to všetko ale radím Sabotáž na pokraji vesmíru k tomu najlepšiemu, čo som zo slovenskej fantastiky čítala.

NemmamSlov
01.05.2017 4 z 5

tato knizka sa mi dostala do ruk uplne nahodou a musim povedat ze som toho neolutoval..... kto ma rad apokalypticke knizky, kde ludia ziju v tazkych podmienkach tak si tam najde svoje......urcite odporucam precitat :)

podzemí apokalypsa mutanti

2016  83%Sabotáž na okraji vesmíru
2020  75%Satamaranga

Kniha Sabotáž na okraji vesmíru je v