Sabotáž

Sabotáž https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342088/bmid_sabotaz-Z9c-342088.jpg 4 11 3

Aljašská odvaha série

< 5. díl

Dobráčka od kosti Kirra Jacobsová a problémový Reef McKenna si v detstve liezli na nervy, ale počas dobrovoľníckej služby na náročných pretekoch psích záprahov Iditarod sa zdá, že medzi nimi preskočila iskra. Reef raz v noci Kirru prichytí, ako sa vykráda z tábora uprostred noci. Kirrin strýko, účastník pretekov, zmizol. Keď ho Kirra a Reef vystopujú, dozvedia sa strašnú správu: Frankovu dcéru uniesli. Kirra s Reefom a celou rodinou McKennaovcov sa ocitajú v pretekoch s časom, aby zastavili zloducha, ktorý sa vyhráža nielen zabitím dievčaťa, ale spustením najväčšej katastrofy, akú kedy Aljaška zažila.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro ženy

Vydáno: , i527.net

Sabotaged , 2015

narisa
24.06.2022 4 z 5

Tak přečten i poslední díl série. Myslím, že byl trochu slabší, než ty přdchozí, ale stále to byo velice čtivé a napínavé. Navíc se stále objevují postavy z předchozích dílů, což potěší. Reef a Kirra se mi moc líbily. Oblíbila jsem si vlastně celou rodinu McKeenů. Jinak to ani nejde. Když oni jsou tak obětaví, hodní a nápomocní.
Celou sérii doporučuji.

FairyD.
12.05.2020 5 z 5

Pekný detektívny príbeh s romantickým nádychom. Krásna aljašská príroda spojená s dobrodružstvom. Ani táto kniha nesklamala, pekne zakončila sériu, ostala verná aj Bohu a modlitbám, ktoré nejako už k tejto autorke patria.

pip11
01.09.2019 5 z 5

Líbly se mi všechny čtyři díly, které jsem četla. Bylo to odpočinkové, dobrodružně napínavé s romantickými částmi o sourozencích a jejich protějšcích.

Dani Pettrey
americká