Vzkaz na starém záznamníku ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Sabina Hronová dostává hlášení, že v jednom ze sídlištních bytů našli mrtvou starou paní, bývalou vychovatelku v dětském domově. Vypadá to jako nešťastná náhoda, ale nic není takové, jak se na první pohled jeví. V její poštovní schránce se najde lístek, který ji zve na důležitou schůzku v kavárně. Sabina se spojí s odesílatelem lístku, inženýrem Mrázkem, a dozvídá se, že na jeho starý záznamník přišel podivný vzkaz......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249195/big_vzkaz-na-starem-zaznamniku-249195.jpg 324
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vzkaz na starém záznamníku

Aghatte
14.10.2021

Moje první zkušenost s autorkou ( a to napsala 63 knih!), jsem ostuda, začínám dohánět naši "klasickou" tvorbu, tedy autory, kteří zde tvoří řadu let, a kdo by jim vydal 60 knih, kdyby to byl úplný šunt.
Knihu jsem přečetla za 3 hodiny. Vcelku mě to bavilo, jen mi neseděla hlavní hrdinka, neustále všem skákala do řeči, nedávala pozor, co jí kdo říká, vyšetřování se vlastně vyšetřilo bez jejího přičinění a zásahu. Martin byl naopak velmi sympatický a aktivní 70ník, ovšem Helena, to byla mrcha - a zajímavé je, že také znala policistku z dřívějška.
Nemám ráda "náhody", a to, že má Martin za přítelkyni "náhodou" někoho, kdo je do případu zapletený, že se někdo "náhodou" potká po 50ti letech, pak "náhodou" potká v kavárně svědkyni, policistka je "náhodou" houslistka, kterou si jako jedinou zapamatoval....
Praha je velká, svět ještě větší a těch náhod tady prostě bylo hrozně moc. A že by si nechali uniknout přeživšího vyděrače a ten se "náhodou" položí v zapadlé nemocnici vedle přítele zavražděné... A nakonec náhodná hlídka NÁHODOU zastaví auto kvůli málo svítícím světlům, a on je v něm celý ten ústav na kolečkách a zajede pěkně až do cely předběžného zadržení :-)
NO, ale přečetla jsem to a úplně neodsuzuji.

TeaPeter
11.11.2019

Hodně divná kniha. Za sebe ji rozhodně nikomu nedoporučuji.


Vojslava
21.09.2014

Detektivka na jeden dlouhý večer, když není jiná aktivita... chvilku mi trvalo zvyknout si na rychlé změny vypravěčů, ovšem to nikterak příběh nezpestřilo a nezpřehlednilo. Padouch, který se vynoří na konci, navíc s takovou pointou, mi taky nepřipadal jako dobré řešení. Prostě znám zajímavější a čtivější detektivky...

Evik30
26.08.2013

Tato detektivka mě moc nenadchla, i když nepatřila mezi nejhorší. Už jsem přečetla i daleko méně zajímavé. Je to docela překombinované a příliš moc "dědečkovské". Na zaplnění nudného večera dobré, ale jinak bych ji moc nedoporučovala.

Zdeslav
06.10.2012

Několikrát v knize zmiňovaný Sherlock Holmes by tento případ rozlousknul během plnění své dýmky. A to kokainem, aby vůbec případ přijal. Nudné dialogy žárlivých a paranoidních důchodců, studentka používající termíny typu "hodně tlustý pán" a neschopná kriminalistka hrající na housle jsou figurkami nezajímavího příběhu, který vrcholí tak neuvěřitelně trapnou pointou, že to snad ani není možné.