S tebou už nikdy

S tebou už nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/bmid_s-tebou-uz-nikdy-Y5c-163870.jpg 4 410 106

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

You´re the One that I Don´t Want , 2010

mája1970
27.02.2014 3 z 5

Pěkná kniha,ale taková pohádka pro dospělé.V životě to tak nebývá hlavně ten konec.

Majulinek
22.02.2014 5 z 5

Byla to oddechová kniha, člověk na chvíli vypnul od svých starostí a strastí. Ale na druhou stranu mi nepřišla tak dobrá jako například Já a pan Darcy a Není přání jako přání.

LiLinka
18.02.2014 4 z 5

Příjemná oddechová kniha, doporučuji těm, kteří občas chtějí "vypnout" a nechat se unášet... kniha má rychlý spád, je v ní plno vtipných, ale zároveň i za hlavu se popadajících pasáží. Autorka má jistě svůj osobitý styl psaní a tím tak rychle šplhá na vrchol.

muchomurka
30.01.2014 3 z 5

Zatím nejlepší kniha, kterou jsem od této autorky četla. Nebyla tak příšerně utahaná, ale stejně mi přijde, že autorka nevyužila potenciál, který její nápad nabízel. Mohlo to být mnohem vtipnější a svižnější. Tak nějak jsem doufala v trochu jiný příběh, než který jsem přečetla. Lucy se pořád utápěla ve své lásce-nelásce... (Já vím, o tom ta kniha měla být, ale bylo to prostě moc.) Navíc jsem se s ní nemohla sžít, nedokázala jsem se vcítit do jejích pocitů. Mnohem sympatičtější a bližší mi byla Kate. Škoda, že to nebyl příběh o ní :-)

kroftik
25.01.2014 4 z 5

Po třech přečtených knížkách člověk ví, co od A. Potter čekat, a proto jsem naprosto spokojená, že jsem dostala, co jsem chtěla - nenáročný, zábavný, romantický příběh, který se navíc fajn čte. Jen ta předvídatelnost mě vážně mrzí. Neškodila by trocha nápadů, jimiž zaonačit děj budoucí. Vždyť už název knížky (český překlad snad ještě více) je sám o sobě předvídatelný až až.

Kathyss
20.01.2014 3 z 5

Kniha hrozně super a bavila mě, ale druhá půlka? Hrozně mě zklamala. Bylo to šíleně předvídatelné, všechny ty náhody. Úplně jsem kvůli tomu přišla o ten pocit "ježiš jak to dopadne", "co bude dál", prostě žádné napětí. Bylo to jako pohádka. A já mám happyendy ráda, ale tohle bylo i na mě moc.

Aracely
16.12.2013 5 z 5

Tohle je zatím to nejlepší,co jsem od Alexandry četla. Opravdu krásná kniha kterou jsem četla jedním dechem a tak mě
vtáhla do děje, že jsem ji četla celou noc a dnes jsem ji dočetla. Opravdu nevím kdy jsem nespala kvůli nějaké knize celou noc, navíc byl úplněk a to mám se spaním problémy... jediné mínus že už jsem k ránu neviděla skoro nic :-)
Zatím její nejlepší dílo :-). Ale ten Nathaniel mi byl tak nesympatický ... Za to Adam mi hned padl do oka. Myslím že v reálném životě potkávat pořád dokola svého ex, to by bylo na palici. Shodou okolností sem se v té knize trochu našla,
taky jsem byla v Benátkách se svým ex a taky to nedopadlo. Ale já ho naštěstí potkávat nemůžu, ptž.není z Prahy.
Taková úleva :-) Doporučuju přečíst. Už se těším na její novou knihu :-)

mayinka
10.11.2013

Sice je to fikce, ale vadi mi tolik nahod, ktere se nikdy nemohou stat. Precteno, bylo to fajn, jen to ale.

vaili
30.10.2013 4 z 5

Vtipná kniha, která se dobře čte. Jediná věc co mi vadí (stejně tak i na knize Není přání jako přání) je jak popíše pana dokonalého jak je užasný .. a sex je dokonalý a najednou ani ne po pár dnech je všechno špatně a ona miluje někoho, koho popisuje jen jako průměrného obyčejného chlapa, kterého ho má docela ráda :)

Chladnetka
28.10.2013 4 z 5

Příjemná a zábavná oddychovka s nádechem romantiky.

DannyBlakely
25.10.2013 4 z 5

Moc jsem té knížce nevěřila, hlavně proto, že byla protažená televizí, ale nakonec jsem si říkala, že když už ji v místní knihovně mají, tak si ji ze zvědavosti přečtu. Doslova jsem ji zhltala na jeden zátah. Konec byl sice tak trochu očekávaný, ale stejně mě to pohladilo po duši.. sem tam trocha romantiky neuškodí a místy jsem se fakt nahlas smála :) Všechny palce nahoru a doporučuju všem, jako oddechovou záležitost.

liletka_a
24.10.2013 4 z 5

Vcelku povedená romantická komedie od Alexandry Potter, musím přiznat, že asi nejlepší co jsem od ní zatím četla. :) Nata jsem neměla ráda už od začátku, moc mi neseděl, zato Adama jsem si zamilovala hned od začátku. :D Některé scény mi opravdu až vykouzlily úsměv na rtech, jelikož jsem jí převážně četla ve vlaku cestou do školy, tak mi díky ní cesta krásně ubíhala. :))

Nanny
15.09.2013

K další knize od Alexandry Potterové jsem moc nehrnula, její první kniha Není přání, jako přání mě nadchla a stejně jako sliboval její zadní obal, jsem se bavila podobně jako při sledování Deníku Bridget Jones. Její další dvě knihy pro mě byly spíše zklamáním, ale s knihou S tebou už nikdy, se vrátila zpět k mým oblíbeným autorkám.
Od knihy S tebou už nikdy, nečekejte červenou knihu ale román, který si s chutí přečtete, když se chcete uvolnit a odpočinout si od všedního dne. Nedivte se, když vám při čtení koutky úst budou neovladatelně cukat u každé druhé stránky. Knihu jsem přečetla za dva dny, je velmi čtivá a lehce vás vtáhne do svého děje. Hlavní hrdinka Lucy vám bude bližší, než si na první dojem myslíte. Tuhle knihu si přečtete a za nějakou dobu zjistíte, že si ji budete chtít přečíst znovu.

JajaAP
07.09.2013 4 z 5

Moc pěkný a romantický příběh s trochou humoru. Kniha mě bavila, ikdyž mi chyběla nějaká akce a napětí. Ale jako romantická oddechovka super.

petulka22
25.08.2013 5 z 5

Tak tohle je v pořadí už 3. knížka od Alexandry Potter, kterou jsem četla. Opět musím říct, že mě nezklamala. Pobavila jsem se, vyčistila hlavu, což je hlavním cílem, když zvolím tento druh čtení. Musím říct, že jsem se nespojovala jen s hlavní hrdinkou, ale našla jsem podobnosti ve svém životě i s ostatními hrdiny románu. Během čtení jsem často "slyšela" myšlenku - "Pozor na to, co si přeješ." Někdy zkrátka o něčem sníme, budujeme si před sebou obrněné, neprostupné dveře k tomu poznat něco jiného, protože přece víme, že jedině "On je ten pravý". Jsme o tom přesvědčené...A ejhle...pak s ním buďte do konce života, když nakonec zjistíte, že jste růžové brýle zapomněli nejspíš někde při cestě MHD nebo jste se zkrátka natolik změnili (jako oba hrdinové - a nebo spíše během té zamilovanosti jste ty odlišnosti přehlíželi?), že už k sobě vůbec nepasujete jako obě poloviny TÉ mince, která vám určila další směr života...Naštěstí "láska hory přenáší" a vše nakonec dobře dopadlo...

Kéž bych i já mohla aspoň jednou prožít takovou pohádku. Nepřejeme si to někdy každá z nás? Ať už jsme spíše realistky jako sestra hlavní hrdinky nebo naivky ve stylu Bridget...Každá bychom měli prožít tu svou pohádku. Je fajn si jednou za čas přečíst příjemnou pohádku...Ale pozor, aby bylo jasné...Já věřím na zázraky, na to, že někde je ta má drahá polovička...Jen proboha ať to není někdo jako Nathaniel:). Příjemné čtení!

bookcase
10.08.2013 5 z 5

Miluju knížky Alexandry Potter. U téhle jsem se nasmála, fakt se jí povedla. Těším se na další.

Esko*
08.08.2013 5 z 5

Parádní letní čtení na prázdniny.
Původně jsem sice chtěla dát čtyři *, protože mi připadalo, že to ze začátku byla docela nuda, ale někde od půlky se to začalo rozjíždět. No a tak jsem se rozhodla tu jednu hvězdičku nakonec přidat.
Je to opravdu taková pohodová, zamilovaná pohádka s happyendem a ty se mi na léto hodí nejvíc.

smaille
02.08.2013 5 z 5

Jsem nadsena! Libil se mi humor, jakym vladla hlavni hrdinka, fakt jsem se u toho nasmala... A konec? Bozska romantika.... Kez by byla kniha zfilmovana, jako romanticka komedie by byla dokonala

Petra.kris
02.08.2013 5 z 5

Nenáročná, oddychová knížka. Donutilo mě to, si pořídit i jiné knížky od této autorky :-) vřele doporučuji.

Kate.S
30.07.2013 4 z 5

Moc příjemná a hezká knížka. Možná to bylo trochu pohádkové, ale moc se i to líbilo. Bylo to romantické a hned ze začátku jsem si Lucy a Adama oblíbila. Líbil se mi Lucyin humor a přístup. Nejvíce mě bavily poznámky o její celulitidě, to jsem se opravdu smála. Kniha se četla velmi svižně a nemuselo se u ní přemýšlet nad ničím jiným. Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila a určitě bych si chtěla přečíst další knížky od této autorky.

Benátky

Alexandra Potter
britská, 1970
2011  70%Není přání jako přání
2012  63%Já a pan Darcy
2013  70%S tebou už nikdy
2016  81%Láska z Paříže
2014  80%Lásce na stopě

Kniha S tebou už nikdy je v