S tebou už nikdy

S tebou už nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/bmid_s-tebou-uz-nikdy-Y5c-163870.jpg 4 410 106

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Kristián Entertainment

You´re the One that I Don´t Want , 2010

DariDerek
17.12.2014 5 z 5

Strasne mila,prijemna,vtipna knizka ☺ ze zacatku trosku preslazena,ale nakonec se to vyrovnalo a jsem rada, ze se mi dostala do rukou. ☺

27len
03.12.2014

Dočetla jsem a musím konstatovat, že asi nejslabší kniha od autorky, takové neslané, nemastné a mnohdy těžko uvěřitelné

Stirek45
01.12.2014 2 z 5

No musím dát dvě hvězdičky, protože tato kniha se mi líbila o trošku méně, než dvě předešlé. Ze začátku se mi kniha líbila, ale pak už to ztrácelo to svoje kouzlo.

Roanna
26.11.2014 2 z 5

Zajímavý námět, ale nedobře zpracovaný. Děj byl místy až otravný a přeslazený harlequinový konec byla už jen nepovedená tečka za celým příběhem. Škoda, myslím, že se z tohoto vcelku originálního nápadu dalo vytěžit víc.

tynka65
04.11.2014 4 z 5

Tohle je má čtvrtá knížka od Alexandry Potter a opět mě nezklamala, ba dokonce předčila mé očekávání. Hrdinky Potterových knížek jsou mi vždycky sympatické a celou dobu jim fandím a zatínám palce ať se jim vše vydaří. No nemůžu se dočkat až si přečtu další příběh ;)

Mikik
29.10.2014

Mně se kniha četla dobře, byla vtipná a možná i protože to byla moje první kniha od této autorky, nesrovnávala jsem ji s nějakou lepší:-)

*Pájuše*
14.10.2014 1 z 5

Moje počáteční nadšení vyprchalo hned po první kapitole. Nejen, že jsem se nemohla začíst, ale hlavní hrdinka mi lezla na nervy už od první stránky. Měla jsem pocit, že na to kolik jí je, by se mohla chovat trošku dospěle. Připomínala mi teenagera, který neví, co se svými pocity! Přečetla jsem prvních pět kapitol a s nechutí knihu odložila. Nemyslím si, že se k ní ještě někdy vrátím...

balat
19.09.2014 2 z 5

Knížky od této autorky mám moc ráda, ale tahle se moc nepovedla. Děj mi přišel strašně nudný, žádná jiskra, náboj, prostě nic .... vůbec mě to nebavilo, musela jsem se hodně přemáhat abych dočetla až dokonce.

natalie8531
12.09.2014 3 z 5

Taková oddechovka :-) I přes to, vracela jsem se k ní velice s namáháním. Už v půlce jsem si říkala, kdy už skončí, že už se tam toho moc nemůže stát, ale kniha dále pokračovala..Nenadchla mě ani nezklamala.

Vivienca
29.08.2014 2 z 5

Bohužel jsem knihu nedočetla do konce. Příběh byl tak těžko uvěřitelný a stále o tom samém. Od této autorky jsem pár knížek přečetla a tato byla zatím nejslabší.

v.nova
12.08.2014 2 z 5

Nejdříve sem z autorky byla nadšená a její první kniha mě pohltila. Tohle už bylo slabší. Hodně neuvěřitelné, taková pohádka pro dospělé... Na mě už příliš smyšlené :)

ivzu77
31.07.2014 4 z 5

Všechny její knihy jsou oddechovky, u kterých se pobavíte, ale nemusíte moc přemýšlet. Jednou za čas to mám ráda. Čte se to moc hezky.
Romantické duše si přijdou na své...

hrabenka
28.07.2014 3 z 5

Taková oddychovka,pohádka pro dospělé.

Marčullkas
13.06.2014 2 z 5

Hodně oddechová naivní knížka, kterou musíte brát, tak jak je. Nemůžete od ní čekat mnoho, už jen podle anotace. Nechci být kritická:), ale ty gramatické chyby jsou šílené a hodně ubližují knížce!
Bavilo mě jak sama k sobě Lucy promlouvala. Příběh je taková pohádka. která se může stát vážně jen v knížce . . .
(papír snese všechno) :)

Luciee25
10.06.2014 1 z 5

Nakonec jsem knihu silou vůle přelouskala, ale tyto příběhy jako z pohádky mě teda moc neberou.. nebyla tam žádná zápletka, žádná akce, ani moc vtipné.. Navíc chyby v překladu byly někdy naprosto fatální, když si korektor splete skloňování nebo místo v ženském rodě píše v mužském. To mi asi na knize vadilo nejvíc, neuvěřitelně mnoho gramatických i věcných chyb.

Yana-66
25.05.2014 4 z 5

Chvílemi docela nuda, chválím vtipné situace ale to je tak všechno :-)

RosMeggie
26.04.2014 3 z 5

Dobrá kniha, vtipná (a to já ráda)... Taková oddychovka... Ale není nic extra...

Vaše Rose

locin
24.04.2014 4 z 5

První kniha kterou jsem od této autorky četla. Konec byl jedna velká romantika ve skutečnosti se toto bohužel neděje, láska až na věky asi by to dopadlo jako v té knize už bychom se ho nikdy nezbavili a lez by nám na nervy :). Zkusim ale ještě nějakou další knihu podle anotací byla tato jedna ze slabších.

Candide
22.04.2014

Nuda, nuda, nudaaaa. Sašiny knihy začínají být na jedno trapné, ubohé, neoriginální brdo.

Odehnalka
17.04.2014 4 z 5

Je jasné, že spisovatelka A. Potterová je autorkou romantických knih, u kterých člověk prostě může vypnout a skvěle se pobavit. Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem, krásná oddechová kniha, která mě fakt u některých pasáží rozesmála. Jsem s knihou velmi spokojená.

Benátky

Alexandra Potter
britská, 1970
2011  70%Není přání jako přání
2012  63%Já a pan Darcy
2013  70%S tebou už nikdy
2016  81%Láska z Paříže
2014  80%Lásce na stopě

Kniha S tebou už nikdy je v