S pozdravem Carter

Jsou kamarádi. Jenom kamarádi. Opravdu. Arizona je pouze Carterova nejlepší kamarádka. Je jeho nejlepší kamarádkou už od čtvrté třídy, přestože se tehdy nesnášeli. Byli tu jeden pro druhého při prvních polibcích i prvních „poprvé“ a navzájem se podporovali, když jim to ve vztazích s jinými nevyšlo. Dokonce chodili na vysokou školu kousek od sebe. Během těch let a navzdory tomu, co kdokoli říká, nikdy nepřekročili onu hranici. Nikdy je to ani nenapadlo. Nikdy o to nestáli. Až se jedné noci všechno změnilo. Nebo alespoň mělo… Jsou kamarádi, jenom kamarádi. Carter si to opakuje, než přijde na to, jestli je Arizona pořád „jenom“ jeho nejlepší kamarádka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445406/big_s-pozdravem-carter-iZL-445406.png 4.2401

Sincerely Yours 1.

Vydáno: , Baronet

Sincerely, Carter and Sincerely, Arizona, 2015

Kniha S pozdravem Carter

malazluta

Příjemná, vtipná, klasická oddechovka, při které krásně vypnete a dostanete přesně to, co od knihy tohoto žánru čekáte.

Zuzana207

Nenáročné, vtipné a romantické. Asi tak by som zhrnula celkový dojem z tohto príbehu. Postavy boli sympatické, kniha sa ľahko čítala, pobavila, romantiky bolo tak akurát... Ale myslím, že táto autorka to vie aj lepšie. Takže tentokrát to nie je na plný počet hviezdičiek...

badliar_id

"You belong to me, Ari, and you always will.. You're more than ‘just’ my best friend, and I never want to be ‘just friends’ again.."
"You've been there for every moment of my life and I've been there for yours, too. I do love you. I am in love with you."

***
Můj první příběh od autorky a zatím tedy super. Nebylo to nic skvělého, ale užívala jsem si každou kapitolu.
Bylo to čtivý, sexy a nechyběl ani humor. Vlastně jsem se půlku knihy jenom smála :D..
Arizona byla sympatická už od začátku a žádný problém jsem s ní neměla. Carter byl k sežrání už od první kapitoly :D.. Taky bych chtěla mít takového kamaráda, lol :Dd..
Chemie mezi nimi byla, to bez debat. Byli spolu vážně roztomilý.
Žádné velké drama tu nebylo, což mě mrzí, protože já dramata miluju a to hodně :D..
Seana mi bylo líto. Myslím si, že by se to bez něj obešlo. Takhle ho zbytečně Ari "využila", ale co už.
Každopádně to byla fajn knížka a já se teď nejspíše vrhnu na druhý díl (Trhni si, Eathne)..
18+ - Sexuální scény

Evule114

Příběhy autorky se mi líbí, i tentokrát jsem si zpříjemnila dva večery. Je to takové oddechové čtení, když chcete úplně vypnout. Na zadek jsem si z toho nesedla, jak se říká, ale je to fajn počtení.

majavcelicka

Neurazí, nenadchne. Kniha byla dost předvídatelná. Ale četlo se to snadno a rychle. Jako oddychovka super.

nikca3976

Vztah mezi Carterem a Arizonou se mi líbil.Byl to hezky romantický,čtivý příběh. Obě hlavní postavy jsem si hned oblíbila..Carterův spolubydlící Josh byl vtipný sympaťák.Jenom Arizoninu kamarádku Nicole jsem nějak nemohla vystát..na konci už se trošku polepšila. Naštvali mě tam se Seanem...udělali z něho vola a bylo mi ho fakt líto.

Mesicnililie

Celkem zklamání. Zdlouhavý nudný děj. Minimum vtipu.

LilianaFalcon

Friends to Lovers není zrovna můj šálek kávy. A tohle pro mě byla brutální nuda. Jinak autorky knížky miluju.