S pocitem viny

S pocitem viny https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472006/bmid_s-pocitem-viny-bb8-472006.jpg 4 58 23

Jak daleko byste zašli, abyste udrželi svá tajemství v bezpečí? Lila, jediná přeživší tragické autonehody, je zmatená. Její vzpomínky jsou mlhavé, ale přesto se nemůže zbavit pocitu, že jí hrozí nebezpečí. Může za to pocit viny, nebo je za tím vším něco mnohem děsivějšího? Jack Foley se vzpamatovává z toho, že tak náhle přišel o sestru, a z její smrti viní právě Lilu. Ta mu na svou obhajobu ukáže medailonek, který zřejmě patřil Stephanie a jenž přinese více otázek než odpovědí. Společně se snaží zjistit, co se skutečně stalo, ale netuší, že je někdo sleduje. Někdo, kdo by hodně ztratil, kdyby pravda vyšla najevo. Někdo, kdo je ochotný udělat cokoli, aby tohle tajemství zůstalo pohřbené…... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Dying to tell , 2019

mikika
mikika
18.10.2021 4 z 5

ačkoli obálka se tváří bůhvíjak drsně a temně, obsah je takový nasládlý... musela jsem se ujišťovat, že to fakt není Nora Roberts. ale jinak hodně čtivé.

Aneladgam95
Aneladgam95
03.10.2021 5 z 5

Po dlouhé době opravdu čtivá oddechovka. Ideální pro čtenářky Joy Fielding.

vnimat_Krasu
vnimat_Krasu
01.10.2021 3 z 5

Prima jednohubka. Nic moc víc. Kór proto, že zloduch se dá odhadnout až nepříjemně brzo a romantická linka, kterou Beevisová od půlky upřednostní před tou racionální, mě taky dvakrát nevzala. Stránky mi každopádně pod rukama mizely skoro záhadně. A ačkoli tu chybí nosný motiv, pro který byste si tenhle thriller pamatovali ještě za půl roku, hlad po svižným thrilleru s kopou cliffhangerů, zažene 'S pocitem viny' docela zdatně.

Autorovy knížky

Keri Beevis
americká
2021  75%S pocitem viny

Kniha S pocitem viny je v