S mlékem, nebo bez

Jen si představte .. Stojíte již delší dobu na pomyslném rozcestí, rozmýšlíte se, co dál se životem, chodíte do zaměstnání, které Vás nenaplňuje, trávíte dlouhé hodiny v dopravních zácpách, toužíte být blíž přírodě a udělat rázný krok. Kamil a Tomáš byli obyčejní kluci, ale toužili po neobyčejném snu. Jednoho dne dali v práci výpověď a založili kavárnu tam, kde to nikdo nečekal. Během jednoho roku si vytvořili stabilní zákaznickou základnu a renomé v celém regionu. Kniha nevypraví jen příběh strastiplné cesty k uskutečnění podnikatelského snu, ale je zejména o myšlenkách a otázkách, které jsou v životě důležité, a přesto se je bojíme zodpovědět. Příběh má ambici být inspirací pro všechny začínající podnikatele a ostatní lidi toužící po změně. Dokazuje, že změnit svůj život je možné a že i v nepříznivé konstelaci lze jít stále dál, nerezignovat na vlastní kvality a nezhroutit se. Součástí knihy jsou i přílohy s "checklisty" plnými praktických rad ohledně začátku podnikání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349885/s-mlekem-nebo-bez-LbU-349885.jpg 3.65
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Sweet Coolinarium

S mlékem, nebo bez Aneb jak jsme otevřeli kavárnu tam, kde to nikdo nečekal, 2017

Kniha S mlékem, nebo bez

JohnyShorty
19.12.2018

Přečteno za jeden večer. Bavilo mě to, člověk se nad tím pozastaví a začne přemýšlet.

Autora i s kolegou mám rád jako baristy/kavárníky, se kterým s úsměvem prohodíte pár slov při objednávce kávy a při odchodu s úsměvem slíbíte, že se zase brzo s partou vrátíte. Od doby, kdy jsem je v Neratově navštívil, mám úplně jiný pohled na kávu. Díky za něj chlapi a snad najdete další cestu jak život žít a jen nepřežít.

Za návštěvníky z Vrchní Orlice, ZDAR.

anniehall
26.12.2017

Ke knize jsem se dostal jako návštěvník kavárny, o které vlastně většina knihy pojednává. Zapadlá víska Neratov v Orlických horách s magnetem pro turisty v podobě unikátního kostela se skleněnou střechou se stala na chvíli domovem pro jeden podnikavý pár a jejich sny. Když člověk moc chce, tak si dokáže sny i splnit. Otázkou ale je, za jakou cenu? Kniha provází čtenáře úskalím podnikání v kavárenském průmyslu a krom praktických a profesních rad nabízí také nečekaně upřímný a palčivý příběh dvou sympatických kluků, pro které byla a snad ještě i zůstane kvalitní káva téměř vším. Bohužel nebo bohudík, život není jen o kávě a teprve když je člověk na dně, uvědomí si, co všechno mu život nabízí. Tak ať je ta Vaše i naše cesta za poznáním co možná nejméně bolestná.

Bohatý táta, chudý táta
Cesta pokojného bojovníka

Autor knihy

Kamil Provazník
česká, 1986

Kniha S mlékem, nebo bez je v

Právě čtených1x