S hlavou v písku

S hlavou v písku https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447905/bmid_s-hlavou-v-pisku-Mdf-447905.jpg 4 44 12

Dušan s Irenou tvořili kdysi nerozlučnou dvojici nevlastních sourozenců, ve které to pomaličku začínalo jiskřit. Jediným, co je spojuje dnes, je rodinná vila, kterou zdědili napůl. Všechny hezké vzpomínky zatlačila do pozadí tragédie, po níž se cesty obou příbuzných dramaticky rozešly. Co se stane, až Dušan zjistí, že tehdy před léty se všechno stalo úplně jinak a jeho nenávist, která Irenu vyhnala z domu, byla nespravedlivá? Přesvědčí Irenu, aby mu odpustila? Překoná její pevně zakořeněnou nedůvěru k němu?... celý text

knihomolka1197
knihomolka1197
29.08.2021 3 z 5

Průměrná kniha. Ne, že by byla špatně napsaná, ale příběh příliš jednoduchý, plytký.

Aknel26
Aknel26
04.06.2021 2 z 5

Zařadila bych ji k těm slabším. Příběh i postavy podle autorčiny typické šablony, zápletka byla poněkud krkolomná, ztrácela jsem se v těch rodinných vztazích, kde byli nevlastní sourozenci snad všichni včetně babiček, a tentokrát mi chyběl i humor.

JancaMia
JancaMia
22.04.2020 4 z 5

další z lahůdek od oblíbené autorky

cori
cori
16.12.2018 3 z 5

Irena, sirotek, kterou vychovávala rodina její tety, milovala nevlastního bratra, ale ten ji obelhán sestřenicí Alicí zradil. Nyní po čtrnácti letech se kvůli společnému vlastnictví vily jejich cesty znovu zkříží. Jak to asi dopadne? Nenáročná červená knihovna, kdy hlavní hrdinka bojuje sama se sebou. Srdce říká ano, ale rozum tomu brání.

medlovice
medlovice
04.01.2018 3 z 5

Zpočátku jsem se ztrácela v tomto trojúhlelníku. Nepochopila jsem vztahy lidi na sebe ani jejich nenávist vůči sobě. Jak se chovala Irena bylo velmi protivné . Je dobré přežít svou nenávist .Ale je tu štastný konec a to je nejlepší.

Romžiry
Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Tuhle knihu mám asi nejradši. Čte se dokud se neodloží. Doporučuji.

Alča I.
Alča I.
26.08.2014 1 z 5

Slaďák, ani jsem to nedočetla.

1v8na
1v8na
07.08.2014 5 z 5

super kniha s parádním příběhem, velmi se mi líbila

Věro
Věro
10.09.2013 5 z 5

Kniha má sice podtitulek "román pro ženy", ale musí se líbit i mužům. A i když to není žádný horor, stejně se od ní nezvedneš, dokud ji nepřečteš!

kika 13
kika 13
28.10.2012 4 z 5

Pěkné čtení a dobrý konec.

Fiona
Fiona
30.11.-0001 4 z 5

Docela síla. Děj byl řádně zamotaný a nic bych za to nedala, že skoro polovinu tvořily deníkové zápisy, celkově to ale bylo strašlivě čtivé a naštěstí krátké, jinak nevím, kdy bych se dostala do práce :).

Táňa Kubátová
česká, 1958
2019  83%Bukůvky
2017  63%Vánoční zázraky
2018  79%Osud tančil charleston
2006  83%Hrníček z lásky
2009  78%Abstinentka

Kniha S hlavou v písku je v