S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Leído
Leído
02.11.2023 5 z 5

Po knížce jsem šáhla, když jsem byla nemocná, cítila se pod psa a potřebovala jsem zvednout náladu. A přesně to se stalo. Mám takové oddechovky jednou za čas ráda a tahle byla hodně povedená. Bavila jsem se od začátku do konce.

simca9342
simca9342
21.10.2023 5 z 5

Za vše může kůň.
Do tohoto zvířete nabourá ředitelka jedné agentury , když se chystá na skvěle strávený víkend spojený s oslavou kamarádky.
Stane se to, co by nečekala ani ve snu. Kůň ji doslova změní život, ale to ještě neví ani jeden z nich :)
Z mírumilovného zvířete se stane hladový zloděj a později únosce jedné holky. Částečně ano a z té druhé části Speedy poslouchá svůj zvířecí instinkt. Všechny dovede domů, i když Markéta má domov někde úplně jinde. Sice to s účasti Markéty na Kateřinině oslavě vypadá špatně, ale konec dobrý všechno dobrý.
Zážitky na celý život přijdou nečekaně, ale o to lepší je jejich prožívání.
Let balónem bude pro Markétu vždy vzpomínkou na pár dní mimo realitu v malém zapadákově, kde signál šlo najít leda tak na hřbitově a o muže nebyla nouze.

IVANA0123
IVANA0123
04.09.2023 4 z 5

Mírně potrhlá letní kniha. Sice úplně mimo žánry, které běžně čtu, ale občas je fajn udělat změnu. A i když i po přečtení své priority nezměním a i když skončila přesně podle očekávání, nevadí. Bylo to milé, odlehčené, místy vtipné a občas vážně trhlé... 4*
(9/23)

Robodruh
Robodruh
17.08.2023 2 z 5

Oddechové čtení, místy i vtipné, dobré na vyčištění hlavy, asi jako když si pustíte film pro pamětníky.

Ctirada
Ctirada
14.08.2023 4 z 5

Děj mi přišel méně uvěřitelný než v Pekáči buchet a hlavní hrdinka dost hysterická i na bouři těhotenských hormonů, ale stejně to bylo výborné čtení. Mám ráda autorčin smysl pro humor. V rámci románů pro ženy určitě nadprůměr.

zimka.r
zimka.r
28.07.2023 5 z 5

Po X letech znovu přečteno. Pamatovala sem si, že mě knížka bavila a nasmála sem se u ní. A ono se po letech opakovalo to samé. Opravdu sem si dnešní den s knížečkou užila!! Moc moc doporučuji!!

28.06.2023 5 z 5

Nevie niekto ci autorka este pise nove knihy? Dakujem

Janulkaxxx
Janulkaxxx
27.06.2023 5 z 5

Super oddechovka, dobre se cte i kdyz me vadilo osloveni Kacenka. Precteno na jeden zatah, protoze jsem potrebovala vedet jak to skonci, ikdyz je to samozrejme jasne. Jen me mrzi ten konec, prijde mi dost useknuty.

tygřímáma
tygřímáma
28.05.2023

Super oddechovka, u které jsem se zasmála. Doporučuju na dovolenou.

23.04.2023 5 z 5

Užasna kniha od začiatku, vtipna,dej mal ten spravny spád.Az mi bolo luto ze citat posledne strany. Precitala som od autorky vsetky knihy a vsetky boli krasne. no mrzi ma ze Katerina uz nepíše.

Pasadenka
Pasadenka
25.12.2022 3 z 5

Autorka mě zaujala svou trilogií Bavettovi. V žánru to bylo osvěžující a hned první kniha si opravdu šáhla do vod, kam se normálně autorky nepouštějí. Tento kratší formát z českého prostředí mě už tolik nebavil, neboť mi to přišlo oproti předchozím knížkám uspěchané a žánrově zakotvené. Pořád je to ale standardní romantická oddechovka která pobaví a nebýt prvních autorčiných knih, tak by bylo o hvězdičku víc.

Zuzulin
Zuzulin
27.10.2022 5 z 5

Skvělá knížka a doporučuji. Jsem sice na thrillery, ale tahle oddechovka byla tak vtipná, že mi bylo líto, jak jsem otáčela poslední stránku. Byla to moje druhá knížka od spisovatelky Petrusové a rozhodně nebyla poslední

dooky
dooky
15.08.2022 3 z 5

Při hodnocení jsem opravdu hodně na vážkách. Pozitiva: opravdu čtivý styl autorky, vtipnost. Negativa: až příliš krátký příběh, během kterého mi hlavní hrdinka lezla někdy až příliš na nervy. Člověk by dokázal pochopit určitou přecitlivělost a zkraty v chování v době těhotenství, ale tohle bylo na mě až moc. Trilogie o Bavettových byla za mě dokonalá. Tento titul posloužil jako čtivá jednohubka, která ale bude zřejmě brzy zapomenuta.

Hypatia1010
Hypatia1010
01.08.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla takřka jedním dechem. Ano, příběh byl v podstatě nekomplikovaný a od první chvíle bylo zřejmé, že to skončí happy endem, ale děj byl svižný a vtipný. Hrdinka se občas chovala trochu praštěně, ale to právě bylo na příběhu okouzlující. A že ženy v těhotenství přichází o nějaké ty mozkové buňky, to jsem si ověřila na vlastní kůži.

Radka1727
Radka1727
16.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Po Bavettových trochu zklamání ....... Marvin (Pavel) byl sympaťák
v každém směru, ale Markéta byla často "na pěst", její ztřeštěnost (a to je ještě slabý výraz) mi k ní neseděla. Jinej chlap by se asi víckrát neptal, jestli je to dítě jeho ....... Mrázová a Winter (zima) mi nepřišlo bůhvíjak vtipný.

Kacased
Kacased
24.06.2022 5 z 5

To bylo hezké. Milé, nekomplikované, jednoduché, vtipné. Tak dobře se to četlo. Takhle si představuji letní knihu. Na jeden víkend. Od první strany víte jak to skončí, ale čtete, protože ta kniha baví.

majavcelicka
majavcelicka
27.04.2022 5 z 5

Konečně zase kniha po strašně dlouhé době, která mě fakt móóóc bavila. Opravdu jsem se kolikrát dobře zasmála. Někdy byl humor hrubšího zrna, ale mě osobně nevadilo, naopak. Fakt jsem z ní nadšená, škoda, že nebyla delší.

Knihajeradost
Knihajeradost
21.04.2022 1 z 5

Ani jsem nedočetla. Tolik zbytečných vulgárních slov mě odradilo. Ještě jsem se dívala, jestli opravdu čtu tu samou autorku, co napsala skvělou sérii Bavettovi. Škoda.

kakarkulina
kakarkulina
23.02.2022

Mám zájem o tuto knihu.... Prosím, sdělte info, jakým způsobem je možná tato koupě. V případě, že máte i další knihy do nabídky, prosím titul, spisovatele a cenu. Jsem z Ostravy, mám zájem o knihy - romány pro ženy, ze současnosti. Předem děkuji za nabídky.

Fidibus
Fidibus
17.02.2022 5 z 5

(SPOILER) "Ty jsi tak hrozně ledová..." Mrázová se shodou náhod zamiluje do vesnického vidláka a je z toho Flek. Když on se objeví jako její šéf, je to překvapení pro oba. Ona reaguje jako hysterka a tvrdí, že to má s Harrym. Mráz se ovšem nedá... Spousta opravdu vtipných situací, oddechovka.
" Ty si s těma přezdívkama nedáš pokoj, viď?"
"Takže šarpej? Nevím, jestli ti mám pogratulovat, nebo se bát o tvůj psychický stav."

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 456x