S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Peslik
21.02.2020 4 z 5

Blbost, ale já se u toho tak bavila, až mi bylo líto, že je konec.
Takže, pro očistu hlavy, nebo při depce...klidně do ní :D

martina.culik
12.02.2020 3 z 5

Kniha jako celek mi přišla trochu tuctová. Nicméně některé "hlášky" ústřední postavy, mě bavily:
"Měla jsem chuť mu ten jeho pobavený úsměv poupravit. Třeba pánvičkou."

Beltrix
11.02.2020 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka z českého prostředí. Jediné, co ji trochu kazí, je dosti vulgární slovník hlavní hrdinky, který mi není blízký. Na druhou stranu je obálka opravdu hezká a délka knihy autorkou skvěle odhadnutá.

Gabri-88
11.02.2020 5 z 5

Čekala jsem, že hodnocení a komentáře jsou nadhodnocené... Jenže jsem se tlemila od začátku do konce a Adolf mi způsobil dokonce hysterický záchvat smíchu... A pak taky Flek. Takže jsem nucena dát plný počet hvězdiček, nedá se svítit:-)

"Dej tu nohu pryč, nebo ti něco udělám!" zasyčela jsem. A myslela jsem to fakt vážně. Hned vedle dveří visela lžíce na boty, pěkně velká a kovová, ne takový ten ikeácký chcípáček.

Mišule_11
09.02.2020 4 z 5

Tahle knížka mě zaujala hlavně svojí anotací! A už od prvních řádků si získala moji pozornost. Nejen, že se mi četla dobře, ale také jsem u ní kroutila občas nevěřícně hlavou až jsem se musela smát. A její útlý počet stran mi utekl jako nic! :)
Určitě dám možnost i dalším knihám od této autorky!

Zdenas5
05.02.2020 3 z 5

Hloupoučké, ale vtipné.

Princezna_1
26.01.2020 5 z 5

Výborná knížka. Velice doporučuji. Autorka má hezký způsob psaní, text má spád a zaručeně vás pobaví.

Catyna
13.01.2020 5 z 5

Velice vtipná

heliiinka
27.12.2019 4 z 5

Jednohubka, kdy se řežete smíchy, jak je to hloupý a naivní.
I když konec už byl moc sluníčkový.

maruska93
22.11.2019 5 z 5

vtipné oddechové čtení pro ženy

janina66
22.11.2019 5 z 5

Bože to byla NÁDHERA!!! Už dlouho jsem tak něco vtipného nečetla. Musela jsem se někdy řehtat nahlas Markétiným hláškám. Fakt super.

barbora5337
16.11.2019 5 z 5

Krásná oddechová a optimisticky naladěná kniha... Přečtená tak snadně, řekla bych, že je to ,,jednodechovka". Všichni, z mého okolí, kteří četli tuto knihu, ji zhltli jedním dechem. Pohádkový příběh. Chtěla bych jednou potkat koně na silnici, který by mne zavezl za podobným Marvinem :-)

Knihomolka97
05.11.2019 5 z 5

Ježiiiš to bylo skvělé! Vtipná (hodně), romantická jednohubečka.
Marvin a Zmrzlina, to je TOP. ❤ Jo možná to bylo v některých ohledech přehnané, ale já se bavila od začátku až do úplného konce a 5 hvězdiček dávám bez váhání. :-)

ywettal
18.10.2019 1 z 5

Taková nepovedená, předvídatelná a nudná romantika. Škoda času stráveného u knížky.

Wabinka
16.10.2019 5 z 5

Taková příjemná jednohubka

Jirulka
29.09.2019 5 z 5

Příjemná jednohubka, která mě i pobavila.

Ála1968
26.09.2019 4 z 5

Bylo to milé počtení na odpoledne.Jen ten konec,kdy Markéta pořád utíkala,se mi zdál dost přitažený za vlasy.Jako celek mě to pobavilo a rozesmálo.Miluji prostě romantiku.

Jiitush
23.09.2019 1 z 5

Možná nejsem úplně cílová skupina... Bylo to nereálně, hodně přitažené za vlasy, ani nijak vtipné a hlavně s nesympatickou hlavní hrdinkou, kterou bych často nejraději pořádně zatřásla, aby se vzpamatovala ...

VílaElvíra
24.08.2019 odpad!

Podle ostatních hodnocení mám pocit, že jsem četla jinou knihu. Něco tak hloupého jsem dlouho nečetla. Podle mého názoru je to přehnaná, jednoduchá blbost a nemůžu dát víc než jednu hvězdu :-(

Basetka
05.08.2019 5 z 5

První kniha od autorky a přečtená za jedno odpoledne. Prostě typická kniha na dovolenou, když se chcete zasmát, odlehčit hlavě a přitom nepřestat věřit na lásku na první pohled, no možná druhý.... Za mě super.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 456x