S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Nuttelka
27.08.2014 5 z 5

Super vtipné čtení, doporučuji ;-)

marasaj
23.08.2014 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha :)

Šárka64
19.08.2014 5 z 5

Perfektní čtení ne letní dovolenou. Na všechno se lze dívat s humorem. V dnešní době super.

LibraryGirl
19.08.2014 5 z 5

Naprostá bomba:-) Ještě teď se směju. Pohodovka na jeden večer, která vás zabaví. Místy jsem se smála i nahlas:-)
Zodpovědná kreativní manažerka, která si jede trošku spravit nervy kalbou na jednu chalupu v jižních Čechách a cestou málem přejede koně. Skončí v příkopě. Vydá se hledat pomoc do nedaleké vesnice následovaná koněm. Nasedne a jede na koni vstříc svému budoucímu muži. Fakt pecka. Mně se to moc líbilo.
Akorát během těhotenství se jí asi vypnul mozek, protože to, co tam vyváděla... Myslím, že ji měl Marvin trošku víc podusit, hlavně po tom posledním útěku:-)
A rozhodně si musíte přečíst: http://www.katerinapetrusova.cz/vanoce-v-pejru/
Už aby tu byl Pekáč buchet:-) :-)

Pedruska01
18.08.2014 5 z 5

Totálně luxusní knížka! Líbila se mi anotace, ale v životě bych neřekla, že v knize najdu něco tak vyjímečného. Tenká knížka, ukrývající příběh, který se netáhne, sviští :D, a překypuje humorem. Proboha živýho, já jsem byla mrtvá smíchy!! :D Už od první stránky mě děj vcucnul, že ani nevím jak, což se mi u většiny knih nestává. Zamilovala jsem se do Markéty a její nevymáchaný pusy! :D Příběh byl vlastně moc dobrý, nijak zvláště otřepané, dle mého. Jediná vítka by byla, ale to je už o psychologii člověka samotného, že kdybych se dostala do podobné situace jako hlavní hrdinka, možná bych se zachovala jinak ve věci s oznámením či zapíráním. Ale to neubírá nic na kráse. Nemůžu říci než, dokonalost. Velmi se autorce povedla, klobouk dolů. :)

zimka.r
17.08.2014 5 z 5

Už se mi strašně dlouho nestalo, abych u knížky nepotřebovala záložku :) přečteno od první stránky k poslední naráz

Vendulka
13.08.2014 3 z 5

Po sérii Bavettovi je to trochu zklamání. Hlavní hrdinku jsem si moc neoblíbila. Příběh byl pro mě tak nějak těžko uvěřitelný a až moc naivní, ale u romantiky na deštivé nedělní odpoledne to zas tak nevadí.

ivvi
01.08.2014 4 z 5

Super kniha na jeden večer :-) Vtipné a pohodové čtení, nezklamala.

petunkav
29.07.2014 5 z 5

Super oddechovka. Určitě se nedá očekávat nějaký hlubší příběh, je to prostě knížka na jeden dva večery, takové odpočinkové čtení. Vtipné, čtivé.

Jojohana
27.07.2014

čtení knížky se mi zdálo, že je ztráta času, nedočetla jsem. konec se dá předpokládat již od první kapitoly.

Pakuna
04.07.2014 5 z 5

Skvělé oddechové čtení. Na letní večer ideální. :)

dulidu
25.06.2014 4 z 5

Výborná oddechovka. Vtipně napsaná, pohodová knížka na jeden večer. Jen mne zklamalo, že jsem ji tak rychle přečetla. Ale prostě jsem ji nedokázala odložit a nechat si ještě na druhý den.

sarka1244
24.06.2014 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Po přečtení ohlasů, jsem ale čekala od ní víc.

Veronika.C
06.06.2014 5 z 5

Stejně jako u všech ostatních knížek od Kateřiny Petrusové jsem se i u této moc bavila, opravdu vtipné. Jediné co mě mrzí, že to byla tak krátké, ale určitě můžu doporučit :)

playada
01.06.2014 3 z 5

bylo to vtipný. takový mladistvý. škoda, že život bejvá většinou míň pohádkovej :-(. Ale od toho jsou příběhy, aby si v nich tak trochu člověk vysnil, jaký by to bylo, kdyby...
petrusová je asi fajn holka a musí být příjemný sdílet s ní její prostor.

Anne Leyyd
25.05.2014 3 z 5

Kniha mě bohužel celkově DOST ZKLAMALA :-( , především její první dějová linie (tedy od začátku po stranu 58). Následně se děj i logika začínala zlepšovat a já se opravdu upřímně bavila, takže tímto si příběh polepšil a vážně mě začal bavit.

Nepochopila jsem, proč Kateřina Petrusová musela z hlavní hrdinky udělat takovou dlaždičku, za jejíž slovník by se nestyděl ani hrdina drsného amerického thrilleru. ZBYTEČNÉ A SRÁŽEJÍCÍ hodnotu hrdinky i celé knihy. A pokud by ubylo oné snahy udělat „vtipnou“ každou druhou větu, příběhu by to jedině prospělo.

Takže pokud sečtu klady i zápory, vychází mi z toho 3 zasloužené hvězdy - za druhou další část knihy, u níž jsem se skutečně bavila a stránky hltala.

Na příští knihu Kateřiny Petrusové se i přes toto zklamání moc těším a pevně doufám, že bude lepší.

kulajda
25.05.2014

Dobře napsané, příjemně se to četlo, fajn obraty, ale asi toho mám v životě za sebou daleko víc než hlavní hrdinka, takže po obsahové stránce jsem se nikam neposunula.

MisuleB
24.05.2014 5 z 5

To bylo naprosto úžasné!!! A hrozně vtipné, jako ostatně všechny knihy od paní Petrusové.
Líbil se mi nápad, který byl zasazený tady v Česku, ale i charaktery postav. Prostě úžasné čtení, které budete mít za 2 hoďky přečtené. Moooc doporučuju!

ciniminisek
10.05.2014 5 z 5

Příběh v sobě ukrývá pro tuto autorku již známý důraz na vtipnost, výborné přezdívky, emoční chvilky kdy vám lítají motýlci v podbřišku, nebo si můžete vytrhat vlasy, i úžasně propracovaný a zakončený happy end.
Lehké předvídatelnosti se opět nevyhýbáme, ale vůbec to ději neškodí. Uvěřitelnost děje je až hmatatelná a i když je to vše moc urychlené, na kvalitě příběhu se to nepodepisuje.
Knihu vřele doporučuji a věřím, že se nebudete nudit, protože elán a dobrá nálada dýchá už ze samotné obálky.

macekd
04.05.2014 5 z 5

Moc hezká, lehké čtení, spousta hummoru. Přečteno za jeden večer, stojí za to.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 456x