Rytíř temného slunce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Probouzíš se bez jediné vzpomínky na svůj původ a svou minulost. Víš jen to, že jsi právě spáchal hrůzný čin. Musíš uniknout svým pronásledovatelům a vydobýt si právo na svobodu a na život. Když postupně zjišťuješ, kým vlastně jsi, znovu objevíš své nadpřirozené síly... Zda tvůj osud dospěje ke šťastnému či temnému konci záleží jen na tvých rozhodnutích. Nedržíš totiž v rukou obyčejný román, nýbrž gamebook, v němž ty sám řídíš svůj příběh! Rytíř temného slunce s více než 1350 samostatnými sekcemi představuje světově nejobsáhlejší gamebook všech dob a díky svému inovativnímu řešení odkazů a možnostem vícenásobného hraní nastavuje svému žánru zcela nová měřítka. Kniha obsahuje ukryté bonusové sekce, velkolepé souboje v samostatných kapitolách a složité hádanky a hlavolamy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/323803/rytir-temneho-slunce-NPq-323803.jpg 4.621
Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Gamebook
Vydáno:, Mytago
Orig. název:

Reiter der schwarzen Sonne (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Rytíř temného slunce

Přidat komentář
cziss
23. února

Je to skvělé, ale těžké. Pokud chcete vyhrát na maximum, tak se to bez několikerého opakování neobejde :-)

jaroiva
26.12.2018

nečekaně zábavné, i když to dalo práci projít...

Issiriana
24.07.2017

Gamebook... lepší by bylo označení gamebookový fantasy epos, protože tohle tato kniha určitě je. Od prologu přes spoustu kapitol, možná i přes bonusovou, až ho hořkosladkého finále. Kniha předčila mé očekávání, oblíbila jsem si ji víc než LW. Ze začátku moc nevíte, o co jde, ale časem se vám všechno postupně vyjasňuje, což je pro mě nový přístup v gamebooku, než když je daná postava hned na začátku - a oceňuji ho. Taky oceňuji promyšlené hádanky a šifry, mnohdy jsem byla frustrovaná, že na ně nemůžu přijít, ale napodruhé se mi podařily všechny až na jednu (tu s draky - kdyby někdo věděl odpověď, nebo spíš zdůvodnění, dejte mi vědět do zpráv!).
V knize je spousta zajímavých odboček, velmi se mi líbilo zařazení bonusové sekce a sekce soubojů, a také rozdělení na kapitoly, že člověk nemusí náhodně listovat celou knihou, ale jen cca 200 odkazy. Je vidět, že autor má zkušenosti s tvořením her (PC).
Určitě jste pochopili, že gamebook všemi deseti doporučuji. :)

martin7061
01.07.2017

Zatim uchvatný gamebook, postupně vykládaná pravidla, bonusove sekce, spousta rozhodování. Nedočteno, ale opravdu si to nadšeně užívám.