Rýmovačky naší Kačky

Rýmovačky naší Kačky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173203/rymovacky-nasi-kacky-173203.jpg 5 19 8

Jadla
14.12.2021 5 z 5

Báječný nápad, zvukový přínos téhle knížky je k nezaplacení. Ti úplně maličcí i jejich starší sourozenci (alespoň u nás tomu tak je) si knížku rádi společně prohlížejí a rýmují. A musím říci, že to zkouší i bez knížky, inspirovala je k rýmování i pomocí vlastní představivosti a to je úžasné.

RADOST
03.11.2021 5 z 5

Kniha milovaná mými dětmi i vnoučaty. A je to na ní znát. Ošuntělá, ale přesto ještě i dnes občas prohlížená.

tez80
03.11.2021 5 z 5

První kniha, kterou jsem uměla "číst". ("Předčítala" jsem mladší sestře a všem okolo a mohly mi být tak tři-čtyři.) Těch rýmů jsem se nikdy už nezbavila, při různých příležitostech se mi vybavovaly, i s obrázky.
Četla jsem si ji svým dětem asi už od roka. Ta knížka je ideální pro rozvoj řeči a poznávání světa kolem (no, to asi pro městské děti ne tolik, ale ty moje vyrůstají na vsi).

petraj30
16.01.2020 5 z 5

Souhlasím se všemi komentáři pode mnou. Opravdu nejlepší leporelo, jednoduché, nápadité, originální, prostě skvělé. Sice už něco málo pamatuje, ale druhé takové neseženu. Doporučuji

Ada23
07.03.2015 5 z 5

Jedno z nejlepších leporel pro děti. Děti se naučí spoustu slov, protože malé děti jednoduché rýmy milují. Je to nejoblíbenější leporelo mého dvouletého syna za což jsem moc ráda.

Argony
10.12.2014 5 z 5

Moje best off dětská kniha. Tuhle bych nedala za tisíce. Prostě super, doporučuju všem pro mrnousky, kteří se začínají učit mluvit, ale i ty dříve narozené.

Arissenka
13.08.2013 4 z 5

Milé a hlavně originální.Moc chvalím a doporučuji.

tyzik.cejka
16.07.2013

krásná knížečka pro děti milé

leporela pro děti od 2 let leporela Albatros poezie pro děti

Autoři knihy