Ora

Ora https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493848/bmid_ora-uXL-493848.jpg 4 13 2

Dramatické pokračování plné zvratů nemůže zklamat! Majka trvale žije a pracuje v terapeutickém centru Kaltenbach, kam pro pomoc přijíždějí majitelé koní z celé země. S Milanem si skvěle rozumí a klisna Třicetčtyřka čeká mládě. V den porodu však přijde hrozivá bouřka, která celou idylu naprosto zničí. Majce i Severákovi se rozpadne svět a oba se musí vydat na dalekou cestu, aby znovu našli sami sebe i to, po čem skutečně touží.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CPress

Aufbruch nach Ora , 2015

Venda32
18.02.2023 5 z 5

Čtení pro dceru :-). Stejně jako předchozí dva díly i tentokrát perfektní čtení. Jen jsem opět bojoval s přepínáním při čtení jmen. Pro dceru je to prostě Mika a Vichr:-).
Tentokrát se podíváme do Španělska, do Andalusie. Mika se sem vydá po radě, kterou dostane od pana Kuby. Vyřeší svůj vnitřní problém? Zajímá vás co Vichr? Tak neváhejte a přeji příjemné čtení knihy, ke které se rádi vrátíte :-).

Karinka2012
17.10.2022 5 z 5

Hezký, dojemný příběh. Ze začátku trošku slabší, ale konec skvělý. Hezký přátelský vztah tří dívek, pro které okamžiky v této knize byly nezapomenutelné. Vztah mezi Majkou a Severákem je kouzelný. Všechny knížky této série na sebe navazují. Těším se na další díl.

Lea Schmidbauer
německá, 1971