Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269833/bmid_rychlovky-a-chutovky-brichace-toma-JpH-269833.jpg 4 115 25

Břicháč Tom série

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma jsou pokračováním první knihy, která Vám ukázala, že zhubnout lze i chutným jídlem, bez držení diet a počítání kalorií. Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout nebo si postavu udržet. V knize najdete mé další rady, které jsem využíval při mém hubnutí, když jsem za rok zhubl 27 kg a 33 cm v pase. Těmito principy se řídím i nadále a váhu si bez problémů držím. V kuchařce ale najdete především inspiraci pro zdravé vaření, při němž není použita klasická bílá pšeničná mouka ani bílý cukr. Všechny recepty jsou přesto chutné a se snadnou přípravou. Většinu receptů zvládnete připravit za 30 minut a nemusíte tak trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Vybrat si můžete ze sladkých snídaní i svačinek, hlavních jídel s masem i těch bezmasých vhodných pro vegetariány. Snadno také připravíte krémové polévky a pochutnáte si na zdravějších dezertech dochucených medem nebo ovocem. Zatímco první díl se více věnoval snídaním, svačinkám a salátům, nyní najdete větší inspiraci pro hlavní chody, večeře a taky velké množství sladkých receptů. Ochutnejte: Koprovou omáčku bez mouky Snadný hovězí guláš s karotkou Lehké špagety s cuketkou Křupavou tvarůžkovou dobrotu Extra čokoládový řez Trhanec Jablečno-skořicová kolečka a nebo snídaně z hrnečku, které připravíte za 3 minuty... celý text

anája
anája
27.11.2020 5 z 5

Perfektní zdravé stravování plně funkční.

kneslova
kneslova
22.07.2020 5 z 5

REcepty jsou opravdu dobré a jednoduché

iveta0159
iveta0159
29.02.2020 5 z 5

Knihu jsem si koupila díky zdravému stravování. Pár receptů již vyzkoušeno a jsou výborné.

Trina1
Trina1
23.02.2020 4 z 5

Kniha plná zajímavých receptů, ale i překlepů, divně poskládaných vět a otřesných zdrobnělin. Nicméně některé recepty určitě vyzkouším, jsou jednoduché a rychlé a přesně to mi vyhovuje :-)

Medasek
Medasek
24.01.2020 3 z 5

Pár receptů zde je opravdu výborných

Jirinamac
Jirinamac
21.01.2020 4 z 5

Nepotřebuji hubnout, na knížku jsem narazila v knihovně a myslím, že recepty lze využít i jako inspiraci na zdravé stravování. Určitě něco použiju.

pipa36
pipa36
28.10.2018 4 z 5

Až na prášek do pečiva téměř ve všech "sladkých" jídlech dobrý - stejného cíle dosáhnete rozdělením vajíčka a vyšleháním bílku... Dobře popsáno, recepty, které jsem zkusila, jsou chutné a výživné. Můžu jen doporučit.

p.pavlina
p.pavlina
24.09.2018 5 z 5

Shodují se s předešlými komentáři, kniha je lepší než první díl. Kniha obsahuje hodně dobrých, jednoduchých, levných a hlavně zdravých receptů.

mia.com
mia.com
23.08.2018 2 z 5

Za mě taky určitě lepší, než první díl, recepty jsou zajímavější. Ale stále je tam dost "receptů" na které opravdu nepotřebuji kuchařku, viz. mléčný koktejl a tentokrát místo obložených chlebů zase kaše 100x jinak. Opět by stačilo vypsat x surovin a kombinujte si podle sebe...

attila1
attila1
23.08.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha s recepty.

Aniday
Aniday
13.07.2018 4 z 5

je vidět, že autor na sobě pořád pracuje... recepty jsou oproti prvnímu dílu trošku složitější, určitě i chutnější a hlavně... kniha je stokrát lépe nafocená... jen tak dál 8)

makynka911
makynka911
21.03.2018 4 z 5

Více receptů, více nápadu pro mě. Super kniha :)

koki.veru
koki.veru
22.01.2018 5 z 5

Super knížka, recepty jednoduché a chutné, dělám si podle nich hlavně obědy do práce :)

Konycek
Konycek
09.01.2018 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl

EvaT86
EvaT86
03.12.2017 5 z 5

Další kniha od Břicháče Toma rozhodně za tou první nezaostává, recepty jsou opět jednoduché a rychlé, navíc i chutné. Doporučuji!

Danago
Danago
30.08.2017 5 z 5

Po úžasné knize Břicháč Tom jsem neodolala a musela jsem si pořídit i tuto knížku. A nelituji. Moc mi vyhovuje , že má pevnou vazbu , je to daleko praktičtější než první kniha ve vazbě měkké. V kuchyni se mi pěkně vyjímá. Mám ji pořád po ruce . Recepty jsou jednodouché, rychlé a moc chutné. Navyžadují žádné speciální ingredience, které by se u nás v menších městech težko sháněli. Mě nejvíc chutnají sladká jídla, ale nejen ty. Vařím podle knížky pro celou rodinu a nikdo si neštěžuje. Autora obdivuji a chválím, něco takového na našem trhu opravdu chybělo. Moc doporučuji a sama se chystám si koupit i třetí knížku.

JointlieKat94
JointlieKat94
16.08.2017 5 z 5

Já mám tedy jeho knihy ráda. A musim říct, na ty špatné komentáře tady dole, jsem žena a k smrti nesnášim vyvařování, a věřte mi i nějakých naprosto jednoduchých jídel. Po tom, co jsem si koupila knihy od Toma, jsem se k tomu konečně nějak dopracovala, a vida! Začla jsem dělat i omelety! :) takže s jídlem jsem začla díky Tomovi, a moc za to děkuji právě jemu, a ne nějakejm internetovejm stránkám. ;)

Hanjimka
Hanjimka
25.05.2017 5 z 5

Znovu mě zaujala jednoduchost a rychlost přípravy. Inspirativní recepty, které nemusím hledat někde na netu, ale mám je pohromadě v jedné knížce.

marti7729
marti7729
21.05.2017 1 z 5

Absolutně nezajímavá kniha ! Za koupení vůbec nestojí ! A jsem moc ráda, že jsem si počkala až na mě vyjde řada na půjčení v knihovně. Účinné rady a tipy k hubnutí nemusím komentovat, on pokud se člověk trochu o zdravou stravu zajímá a nečeká až mu to samo přilítne do klína, tyhle "rady" vyčte všude na internetu a vážně mu to nepříjde jako wow efekt . K receptům - ano vesměs se jedná o recepty, který každý zná nebo variace na jiný způsob. Absolutně nechápu proč autor má potřebu dávat recept na vaječnou omeletu ? Jako vážně tu je někdo kdo jí neumí ? Omlouvám se za můj trochu přímý názor, ale knížka je absolutní bullshit a je to především marketingový tah jak vymámit z nezkušených lidí. Jestli podle toho někdo jí, tak to potěš - všude samé máslo a med na denní konzumaci ? Promiňte, ale to je absolutní blbost - sladidlo jako sladidlo a je jedno jestli je to cukr nebo med při denní konzumaci je to stejně špatné pro naše tělo. Upřímně kdyby jste si ty 2 stovky ušetřily na něco k jídlu a prohledali internet, najdete mnohem víc rad, tipů a receptů jak jíst zdravěji. Nechávám hvězdičku za parádně vymyšlený tah, jak si vydělat peníze v tom je Tom skvělý a má mé uznání !

EvikU.
EvikU.
08.04.2017 5 z 5

I tuto knihu mohu jen doporučit.

hubnutí

Kniha Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma je v