Rychlé večeře: Burgery

Rychlé večeře: Burgery https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322613/bmid_rychle-vecere-burgery-9ln-322613.jpg 4 4 2

Burger je klasický pokrm, ať už jde o nedělní večeři nebo grilování na zahradě. V této knize najdete recepty na všechny druhy velkých burgerů, každý si zde najde své – masové, vegetariánské, originální i velmi jednoduché burgery. Stačí si jen vybrat: hovězí maso, černé fazole, kuřecí maso, lilek, falafel, jehněčí nebo krevety. Přidejte sázené vejce, gorgonzolu, barbeque omáčku a je to. Hamburgery zná celý svět, tak proč by nechutnaly také vám? Vylepšete si večeři přílohami jako jsou hranolky, grilované sladké brambory s kořením, brokolice, zelný salát atd. Není nic jednoduššího a rychlejšího než vydatná burgorová večeře. Tato kuchařka vám nabízí více než 60 možností.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Omega

Burger Night , 2014

Hobitka
30.05.2021 5 z 5

Jakožto kuchtička nepříliš zkušená, můžu tuhle kuchařku označit za vhodnou pro začátečníky - zatím se vše vyvedlo na první pokus :)
Obsahuje mnohem více různorodých receptů než jsem při nákupu přes internet čekala (tudíž jsem si ji nemoha předem naživo prolistovat). A teda nádherné fotky.

J.books
02.05.2018 3 z 5

Průměrná kuchařka, na trhu jsou už mnohem lepší