Rychlé šípy

Rychlé šípy je název fiktivního klubu pěti hochů z knih a komiksů spisovatele Jaroslava Foglara. Členy klubu byli Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Rychlé šípy jsou v Česku všeobecně známé. Jméno Mirka Dušína se stalo synonymem bezchybného kladného hrdiny, jeho opakem jsou členové soupeřícího Bratrstva kočičí pracky: Dlouhé Bidlo, Štětináč a Bohouš....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2516/rychle-sipy-2516.jpg 4.71970

Kniha Rychlé šípy

Marcela_Hrubá

Za mě jasná kniha do knihovny, hlavně pro děti je to objevování nového světa

kralicekP.

(+ SPOILER) Rychlé šípy
Mirek Dušín,
Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka nejlepší kamarádi.
Vymysleli si, že začnou klub Rychlých šípů. Dělají hlasatele a prožívají dobrodružství. (Něco jak
dnešní skauti).

dennydee

Komiks mého dětství, četli jsme spolu s bráchou.

jan.para

Kniha mého srdce.

pepa4081

Po nahlédnutí do tradičně ubohého (nejen silvestrovského) tv programu, jsem dostal chuť na nějakou opravdu kvalitní zábavu. Nevím, po kolikáté už mi tato úžasná kniha zpříjemnila mnoho hodin. Doporučuji všem.
Nanejvýš uspokojivé.

Kamil123
23.12.2021

Jinak než 5 hvězdiček se nedá...člověk zde najde všechny příběhy plus mnoho zajímavostí na konci navíc v krásném vázaném svazku z kvalitního křídového papíru

Aleh
19.12.2021

Úžasné příběhy party kamarádů, které čas od času otevřu a začtu se do vyprávění Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky. Připomíná mi to moje dětství, je to moje dětství. Kolikrát už jsem to přečetla! Znám je důvěrně , ale zas a zas je beru do ruky, otvírám, čtu a vzpomínám... Co by si jejich autor mohl přát víc?

lalela
30.11.2021

joj! Kniha mého mládí, jsem už tak stará, že máme doma sešity Rychlých šípů, které vycházely a daly se koupit v tehdejší trafice. Pak, když mi začínal růst syn do věku, kdy jsem ho chtěla přivést ke knížkám, vyšla tato kniha. Byla to nejlepší koupě. Znovu jsem se začetla do příběhů Rychlých šípu, začetl se i syn. A já si vždycky vzpomenu na Haha Bimbi :) Foglar je nezapomenutelný autor, miluju i jeho další knihy, které nevyšly jako komix a stále i jako starší se k nim vracím