Rychlé šípy, 1. díl

Rychlé šípy, 1. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79591/mid_rychle-sipy-souborne-vydani-rychle--c7t-79591.jpg 5 118 12

První díl komiksů o Rychlých šípech, jejichž příběhy už vyšly časopisecky, ale do roku 1969 nikdy souhrnně. 96 příběhů Na konci slovo autora – srpen 1969.

Nelly
29.07.2022 5 z 5

Vzpomínka na dětství, kdy jsme všechny díly hltali dlouho do noci. Tenkrát mne na tom nejvíc bavilo to dobrodružství a opravdové přátelství mezi chlapci. Škoda, přeškoda, že dnes už takové (i krásně ilustrované) komiksy nevychází (počin Albatrosu s novými příběhy už není to pravé ořechové)...

rafan65
16.10.2021 5 z 5

Čteno po několika letech a snad už po páté a pořád krásná klasika která je absolutně nejlepší ve svém žánru. Nemám komiks nějak zvlášť v oblibě ale tomuto nikdy neodolam.

Pivka1
18.05.2021 5 z 5

Tisíckrát přečtené, tisíckrát půjčené, ale vždy se vrátily. Tři sešity, které mě a bráchu provázely dětstvím i dospíváním. Teď, když přijede dospělý syn, tak hledá sešity a znovu a znovu pročítá.

PetrCepek
18.12.2019 5 z 5

Tohle byli roku 1969 moje první Rychlé šípy. Naprostá bomba! Tenkrát, a vlastně i nyní.

Aleh
01.09.2019 5 z 5

Během letošního léta mi padly do rukou tyto 3 vzácné sešity souhrnných příběhů Rychlých šípů. Pamatuji si, jakou radost jsem z nich měla, když jsem je v mládí dostala a začetla se do všech těch úžasných dobrodružství nerozlučné pětice kamarádů okořeněné dalšími příběhy např. s Bratrstvem kočičí pracky a dalšími partami kamarádů z té doby. Jedinečné příběhy, jejichž prostřednictvím nám autor chtěl nenásilně sdělit, co je v životě důležité a podstatné, v čem je síla přátelství a pomoci jeden druhému a jak moc je důležité, aby člověk nebyl sám. Skvělé čtení, při němž zapomenete na čas a obracíte stránku za stránkou, čtete jeden příběh za druhým a nechce se Vám se čtením končit.

Vidlička
18.10.2017 5 z 5

"Mučte si mě chlebovou polívkou jak chcete, ale přátelství s Rychlými šípy se nevzdám!" :-)))))
A doteď, když udělám nějaký dobrý skutek, tak si, na rozdíl od ostatních plantážníků, chci zabarvit modré políčko...

Tess.96
02.12.2016 5 z 5

Tyhle komiksy jsem podědila po své tatínkovi, který je naprosto zbožňoval a já nejsem jiná. Zamilovala jsem se do příběhu Rychlých šípů a díky nim jsem v dětství vyváděla se svými přáteli samé neplechy a zažila dobrodružství. Tohle by si povinně měli přečíst všechny děti.

Suzynka29
05.06.2016 5 z 5

Mám tuhle knihu po taťkovi a je už opravdu "unavená zivotem", ale stále skvělá! Bratrstvo Kočičí pracky, Maxmilián Dráp a x dalších věcí, které mi utkvely v paměti. To se mi u dnešních komiksů stává jen málokdy...

Kampino
10.06.2013 5 z 5

Když mi bylo 10, objevila jsem tyto komiksy u babičky v knihovně, přečetla jsem všechny tři během dvou dnů. Dnešní děti ani nemají ponětí co jsou Rychlé šípy.

nimrod
10.03.2013

Mám původní vydání v časopisech Vpřed

nervy
17.08.2012 4 z 5

Všechny díly tenkrát kolovaly po třídě, škoda, že dnešním dětem by přišly směšné, copak se to s námi stalo?

WEIL
10.08.2011 5 z 5

První díl komiksů o Rychlých šípech, které jsou povětšinou i po několika desítkách let z první republiky. Výborné jsou i postavy Dlouhé Bidlo, Štětináš a Bohouš.