Růžový víkend

Růžový víkend https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31301/bmid_ruzovy-vikend-Gc8-31301.jpg 4 208 45

Cyn McCallová, mladá atraktivní žena, přišla před časem o manžela, kterého hluboce milovala, a se svou ztrátou se dosud nevyrovnala. Stejná rána postihla i její matku, ale ta v sobě sebrala sílu jít dál. Našla si nového partnera, s nímž je šťastná, a chce se za něj provdat. Snaží se svoji dceru přesvědčit, že i truchlení by mělo mít svůj konec. Její názor sdílí také Worth Lansing, bývalý nejlepší přítel a obchodní partner Cynina manžela, který mladou ženu miluje. Když ji pozve na společný víkend v Acapulku, Cyn se musí rozhodnout, jestli chce strávit zbytek života vzpomínáním na mrtvého manžela, nebo zkusí začít úplně znovu...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Whole New Light , 1989

Oli1104
14.04.2024 3 z 5

Je to presne typ knihy “neurazi, nenadchne. Ctive to bylo, postavy nebyly vyslovene nesympaticke. 3 hvezdy ale s odrenyma usima.

Lucie846
02.10.2023 5 z 5

Jednoduchá romantická jednohubka. Přečteno za pár hodin.

Nika151
12.12.2022 5 z 5

Je to velmi romantická jednohubka na dva večery. Slovo růžový v názvu na obsah velmi sedí..

Olga8480
03.09.2022 4 z 5

Opět jedna rychlovka u které si člověk užije relax a pohodu.
U Sandry Brown prostě víte co očekávat a víte, že budete spokojeni.

Ana72154
29.01.2022 2 z 5

Ze začátku jsem byla natěšená, jak příběh bude pokračovat, což sliboval začátek, ovšem poté mé nadšení odpadlo. Nejvíce mi lezly na nervy hádky mezi Cyn a Worthem.
Moje první kniha od této autorky. Uvidím, jak dopadnou další.

Vknihách
24.09.2021 5 z 5

Moja tretia kniha od Brownovej. Ako inak, štýl písania skvelý!

Toto však nebol krimi príbeh ako Krvavé spomienky alebo Tichý muž, ktoré som čítala. No vôbec mi to nevadilo.

Romantika ako vyšitá.

Úžasný príbeh 29 ročnej vdovy Cyn, ktorá žije s matkou po smrti manžela. Matka je tiež vdova,ovdovela po smrti zaťa, takže to bol dvojitý úder. Zatiaľ, čo matka sa spamätala a žije si svoj život so všetkým čo príde, jej dcéra sa utápa v žiali a je verná svojmu mŕtvemu manželovi Timovi… Brandon, malý syn Cynthie,je v podstate spomínaný len okrajovo… Jej a Timov najlepší priateľ,Worth, veľký sukničkár,sa jej ponúkne, že by mali spolu stráviť víkend v Acapulku, ktorý mu darovala klientka…

Viac neprezradím,no vrelo odporúčam aj takúto staršiu knihu všetkým romantickým dušiam. Nie je to len o iskrení medzi hlavnými postavami príbehu,ale najmä o Timovom tieni a výčitky svedomia oboch hrdinov. Vtipné scénky a iskrivé chvíle sú doplnené dialógmi, ktorými dej naozaj napreduje.

Vrelo odporúčam! Ideálna romantická oddychovka v rozsahu 160 strán

rampapa
15.09.2021 5 z 5

Krásný romantický příběh na klidné odreagování. Knížka s mi moc líbila a velmi jí doporučuji.

oleg
06.07.2021 3 z 5

Tento příběh o něco slabší, Sandra má daleko lepší, toto byl opravdu slaďáček,mám ráda když je tam víc napětí....

cukrovka
14.05.2021 4 z 5

Čtivá jednoduchá romantika pro deštivé odpoledne.

Knihomolka97
08.03.2021 4 z 5

Měla jsem chuť na něco nenáročného a rychlého, a proto jsem sáhla po Růžovém víkendu.
Knížka splnila přesně to, co jsem chtěla. :)
Kratičký příběh, u kterého samozřejmě od začátku víte, jak dopadne, ale na odpočinek bez přemýšlení stačí.
Bylo to sladké, romantické čtení s mírnou dávkou erotiky a sexuálního jiskření mezi hlavními hrdiny. Chemie mezi nimi byla opravdu uvěřitelná, i když se tomu oba dost bránili. :D
Anotaci doporučuju nečíst, protože prozradí prakticky celý děj.

lusitta05
03.03.2021 5 z 5

Romantika presne podľa môjho gusta, vôbec som sa nenudila a bolo to super. Sandra píše pútavo a ľahko to odsýpa. Ako bonus sexi chlap.

Myška43
26.02.2021 5 z 5

,, Čas zmírní, ale nezahojí bolest v srdci, která se ozve, kdykoliv pomyslím na to, co bylo a už nebude. S tím, co se stalo Timovi, jsem se smířila. Jsem nespokojená s vlastním životem a nevím si s ním rady."

Sandra Brown opravdu psát umí. Toto je jeden z jejích romantických příběhů, který mě opět chytnul za srdce. Příběh jak vystřižený ze života o tom, že díky ztrátě milující osoby náš život nekončí.

,,Ale mýlíš se. Můžeme. Můžeme udělat všechno, pro co se rozhodneme."
,, Všichni jsou sobečtí, když jde o lásku a pozornost jiných."

Moc se mi kniha líbila a ráda si ji v budoucnu opět přečtu.
❤️❤️❤️❤️❤️

Ella161
11.08.2020 4 z 5

Pěkný příběh o tom, jak těžké je se vypořádat se ztrátou manžela. Postavy jsou hezky popsané a sympatické. Cyn byla trochu ostýchavá, ale kdo se jí může divit? Worth se k ní neskutečně hodil. Je hodný, sympatický a má rád jejího syna. Chová se k němu jako by byl jeho otec, což to dítě potřebuje. Cyn maminku jsem si taktéž oblíbila. Její rady byly na místě, když vezme v potaz, že si tím taky prošla.Konec je moc milý a oba si takové štěstí zasloužili.

evincz
18.06.2020 3 z 5

Byla to romantika a slaďáček. Ale která z nás si ráda nepřečte něco takového.. Oddechovka mezi thrillery.

Ála1968
11.05.2020 2 z 5

Po Večeři v horách a Domu s minulostí jsem byla na tuto knihu natěšená.Začátek začal moc dobře,jenže trval jen do odjezdu z Acapulka.Pak už to bylo hrozné.Jen dohadování Cyn a Wortha proč spolu nemohou spát ap..2/3 knihy.Ještě,že byla tak tenká.A ten konec to nevylepšil.Tolik dětí nakonec to už vážně bylo přes čáru.

MiliKry
19.01.2020 1 z 5

Sladký příběh s ještě sladším koncem, přečteno za 2 hodiny. Nic moc

smardice
14.01.2020 4 z 5

Nenáročná milostná jednohubka se šťastným koncem pro mrazivý a pošmourný čas.

alnahu
21.11.2019 4 z 5

Pěkný zamilovaný příběh se šťastným koncem, plný vzrušení, které člověk prožívá, když se zamiluje.

Kristy.Seb
28.10.2019 4 z 5

Děj zcela předvídatelný, ale proč se na chvilku nezačíst do romantiky. :)

mariva
11.10.2019 4 z 5

Romantická odpočinková četba se snadno předvídatelným dějem. Mám raději autorčiny napínavější knihy, tohle byl jen takový slaďáček na jeden večer.

láska

Sandra Brown