Růže milují česnek

Netradiční a zábavná příručka pro zahrádkáře. Víte, že některé rostliny se mají navzájem raději a některé se příliš nesnášejí? Ostatně je to na zahradě vždycky také znát. Naplánujte si tedy svou zahradu tak, abyste z ní měli co největší prospěch a potěšení. Z této knihy se dozvíte, jaké sousedství rostlinám vzájemné prospívá a jaké jim naopak škodí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273591/big_ruze-miluji-cesnek-xCG-273591.jpg 3.19
Literatura naučná, Zahrada

Vydáno: , Ikar (ČR)

Roses Love Garlic, 1983

Kniha Růže milují česnek

Jarka_rybář
23.11.2020

Výborná přehledová kniha po zahrádkáře. Jsou tu zajímavá a užitečná doporučení. Je stručná a dají se v ní opravdu super tipy. Podrobnější informace si člověk může posléze dohledat v obsažnějších publikacích. Trošku mi chybělo více ilustrací, ale obrázky květin se dají dohledat na internetu.

jprst
08.05.2020

Ve většině jen opakování informací, které jsou mezi zahrádkáři (tedy snad kromě začínajících) obecně známy, nového téměř nic.

Greenfingers
08.03.2019

Volné pokračování autorčiny knihy Mrkev miluje rajčata, avšak nedosahující úrovně první části. Přesto jsou mnohé informace obsažené v knížce velmi užitečné.

xxiixxi
31.08.2016

Kniha mě zklamala, čekala jsem od ní něco trochu odlišného. Z mého pohledu se jedná o abecedně seřazené zajímavosti a návody ze světa zahradničení. Ale spoustu věcí je bohužel v našich krajích nepoužitelných, odrůdy jsou u nás nedostupné atd.