Růže milují česnek

Růže milují česnek https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273591/bmid_ruze-miluji-cesnek-xCG-273591.jpg 3 11 5

Netradiční a zábavná příručka pro zahrádkáře. Víte, že některé rostliny se mají navzájem raději a některé se příliš nesnášejí? Ostatně je to na zahradě vždycky také znát. Naplánujte si tedy svou zahradu tak, abyste z ní měli co největší prospěch a potěšení. Z této knihy se dozvíte, jaké sousedství rostlinám vzájemné prospívá a jaké jim naopak škodí.... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Ikar (ČR)

Roses Love Garlic , 1983

Filomena1961
15.01.2023 4 z 5

Kniha určena nejen pro zahrádkáře, ale i pro ty co pěstují pokojové květiny. Odlišuje se od jiných příruček tím , že doporučuje využít vztahů mezi rostlinami. Obsahuje i rady, kterými rostlinami si pomoci na neduhy, jak vyrobit kosmetické přípravky a vůně, ale největší část knihy zabírá květinová nauka.

Jarka_rybář
23.11.2020 4 z 5

Výborná přehledová kniha po zahrádkáře. Jsou tu zajímavá a užitečná doporučení. Je stručná a dají se v ní opravdu super tipy. Podrobnější informace si člověk může posléze dohledat v obsažnějších publikacích. Trošku mi chybělo více ilustrací, ale obrázky květin se dají dohledat na internetu.

jprst
08.05.2020 2 z 5

Ve většině jen opakování informací, které jsou mezi zahrádkáři (tedy snad kromě začínajících) obecně známy, nového téměř nic.

Greenfingers
08.03.2019 4 z 5

Volné pokračování autorčiny knihy Mrkev miluje rajčata, avšak nedosahující úrovně první části. Přesto jsou mnohé informace obsažené v knížce velmi užitečné.

xxiixxi
31.08.2016 2 z 5

Kniha mě zklamala, čekala jsem od ní něco trochu odlišného. Z mého pohledu se jedná o abecedně seřazené zajímavosti a návody ze světa zahradničení. Ale spoustu věcí je bohužel v našich krajích nepoužitelných, odrůdy jsou u nás nedostupné atd.

zahrady, zahrádky

Louise Riotte
americká, 1909 - 1998
2015  73%Mrkev miluje rajčata
2016  64%Růže milují česnek

Kniha Růže milují česnek je v