Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/bmid_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4 882 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heir , 2018

LuciKo
06.06.2019 5 z 5

Skvěle napsaná, svižně ubíhající knížka. Sympatická hlavní dvojice a ten konec! Jsem ráda, že jsem si počkala se čtením až po vydání druhého dílu.

Nel-ly
05.06.2019 2 z 5

Rebel je rebel, protože kouří, i když ví, že to pro něj není zdravé... jakmile autorky začnou psát z pohledu chlapa, ztrácí kniha zajímavost, napětí a realitu (a ano, i to málo reality, co se dá u téhle literatury očekávat). Ona je... jaká vlastně byla? Po dočtení knihy si stěží vzpomenu na jméno, což přesně vypovídá o jejím charakteru.

A konec... no jasně, že konec vás donutí si přečíst další knihu, i když víte, jak to všechno dopadne.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka, byť poněkud předvídatelná... ale to mi u knih tohoto žánru zase tolik nevadí.

hana1105
02.06.2019 5 z 5

Kniha je pěkná. A ten konec. Musím si co nejrychleji půjčit druhý díl. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne ????

Evitsa
02.06.2019 5 z 5

Po dlouhé době tedy musím říct,že obálka je moc moc mňamkozní a totožná s dějem!!! :-)
Normální pastva pro oči,doporučuji na ní koukat pouze v pc v barevném provedení,já bych pro takového šéfe tedy rozhodně hlasovala!!!!!!
Nechala jsem si tento díl,až vyjde i druhý,abych to mohla číst najednou a nebyla nasr...,že zas musím čekat!
Děj je dost předvídatelný,ale možná i díky tomu se o to víc těšíte jak to bude dál a co bude ve 2 dílu.
Za mě rozhodně 5 *****

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

To byla krásná jednohubka.

Jo, naivní a drzá, ale mě se to líbilo.
Jsem zvědavá, jak to všechno autorky vymyslí dál. Těším se na další díl.

Perry
01.06.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka. Pokud máte rádi tento žánr, tak už jste s největší pravděpodobností četli něco dost podobného ;) Ale to neznamená, že by kniha byla špatná, právě naopak. Děj krásně plyne a Rushe si musí každý hned oblíbit né jen kvůli svalům, ale i charakteru.
Největší pecka je však konec, už vyhlížím druhý díl.

keiko33
01.06.2019 5 z 5

Taka mila oddychovka. Z obalky som cakala, ze to bude viac sexualne nabite, teda az na ten Rashov silnejsi slovnik, to bolo mierne, co mi vyhovovalo. A ten koniec? To bola sila, aj ked som mala tusaka. Este dobre, ze som si na citanie tohto pribehu pockala, az ked vyslo uz pokracovanie.

lusitta05
29.05.2019 5 z 5

Celkom sa mi páčila a teraz sa vrhnem na druhý diel. :)

marketa5804
25.05.2019 5 z 5

za mně super knížka skoro od začátku jsem věděla kdo je otcem toho dítěte. Kniha se dala krásně přečíst moc se my líbila i nápad jak knihu napsat konec byl přesně jak jsem si ho představovala a jsem ráda že jsem knihu četla až teď a že my brzo vyjde druhý díl abych věděla jak to bude dál pokračovat v dějové linii a co se tam stane.

tynka65
20.05.2019 3 z 5

Tohle pro mne bylo stokrát lepší než všemi opěvovaný Božský bastard! Děj hezky plynul, a ten otevřený konec člověka nutí vyhlížet další díl! No jsem zvědavá jak to všechno bude pokračovat

janina66
20.05.2019 5 z 5

oddychové, někdy i vtripné. Už teď se těším na další díl.

adela2230
19.05.2019 4 z 5

Klasická zápletka. Kniha je takové oddychové čtení. Nijak zvlášť vybočující kniha

maca5449
18.05.2019 4 z 5

Kdo někdy viděl nějakou telenovelu nebo četl knihu z kategorie "erotický román" nebo "pro ženy" musel se dovtípit jaký zvrat si autorky připraví na konec... To je ten problém, když toho přečtete/vidíte příliš z jednoho žánru - nemůže vás to tolik šokovat, protože další děj prostě a jednoduše předvídáte.

Přesto je to neskonale vtipně napsané, čtivé a děj uplyne jako voda. A vy jen koukáte na poslední stránku a trháte si vlasy, že jste to nezačali číst ve chvíli, kdy byl přeložen i druhý díl.

Pecka.

andulka1406
11.05.2019 5 z 5

Super oddechový příběh přečtený během pár hodin, těším se na další díl

prcek19
01.05.2019 4 z 5

Toto se autorkám povedlo..příjemná oddechovka, která mě naprosto odrovnala koncem..už aby bylo pokračování

lucie2952
16.04.2019 5 z 5

Když se spojí tyto dvě autorky Ward a Keeland, tak to stojí za to! Kniha se četla úplně sama od začátku až do konce. Většinou se ke konci musím do čtení nutit, protože už je jasný jak to dopadne, ale i když jsem tak malinko tušila, že tato kniha skončí nějak takhle, tak stejně mě to nutilo číst dál. Kdybych netušila ten konec, tak bych zírala s otevřenou pusou. Kdybych psala knihu, napsala bych to nějak podobně. Něco šokujícího. Tahle kniha je prostě pecka. Kapitoly z pohledu Rushe byly nejlepší. Ty jeho sexuální vtipy a narážky neměly chybu. Strašně se těším na pokračování.

monika3838
16.04.2019 5 z 5

Knihu jsem doslova hltala :-) ,Prectena byla za den. Cervena knihovna s erotickym nadechem,takove pohodove cteni,ovsem konec??? Tesim se na dalsi dil.Prirovnala bych to ke kniham od Lanczove,ale pro dospele :)

Denisa_a
14.04.2019 4 z 5

Od začátku do konce prostě bomba. Sice je to už od první kapitoly předvídatelné ALE nic není jak se zdá.
Je to strašně hezké počtení. Hlavně už od začátku se táhne erotické napětí. Postavy jsou moc sympatické vtipné a každá kapitola je psána z pohledu buď Rushe nebo Gii. No co si budem, Rush je prostě sexy frajer.
Přečtete jí za chviličku, jak vás vtáhne do děje.
Ale není to psané jen do sladka. Rush a Gia se umí pěkně pohádat a sprosté taky nadávky nechybí.
A ten konec? Co to jako je? Wow. Potřebuji další díl. Nutně :-D

MarkettT
14.04.2019 5 z 5

Spoiler?.
Konec mě nepotěšil, ale doufám, že si své rozhodnutí nakonec hlavní hrdinka rozmysli, už jen kvůli tomu co zjistí. Příběh super ❤️