Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/bmid_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4 882 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heir , 2018

jinbr
16.10.2020 4 z 5

Romantika hezká, motiv jsem již někde četla, ale tady to bylo uchopeno taky hezky. příjemná oddychovka mezi Evou Dallas.

Ossinky
12.10.2020 5 z 5

Mě se to líbilo krásná oddychovka a dobře se to četlo. Moc hezky příběh a sympatické hlavní postavy.

Saraken
11.10.2020 4 z 5

Tak isto plny pocet hviezdiciek za knihu plus ma este obalka :)

PavkaM
30.08.2020 4 z 5

Občas mám vysloveně náladu na takovou to literaturu. Nic moc hodnotného, prostě nenáročné, lehce erotické čtení, ideální na dovolenou.
Ale je tu jedna zásada: s každou stránkou si musíte opakovat, že se to nikdy nemohlo stát, že muž jako Rush na celém širém světě neexistuje. Protože jinak je to na rozvod :-) :-) :-)

ovecka535
14.08.2020 5 z 5

Lehké čtení na léto a dovolenou

jitka7
14.08.2020 4 z 5

Taková poklidná kniha, žádné přehnané minulosti, přítomnosti. Děj byl dost jednoduchý, rozjelo se to tak nějak až na konci. Přesto je to hezké čtení. Docela i reálný příběh. Hlavní hrdinové jsou oba ok. Rush byl samozřejmě úžasnější. Těším se, co přinese druhý díl.

warca
11.08.2020 3 z 5

Průměrné čtení.
Dějově ne příliš rozvinuté. Zápletka začíná být zajímavá až s poslední kapitolou.
Celkem čtivé, ale zas tolik mě to nechytlo.

Renka931
08.08.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem, je to romanťárma jako každá, ale děj není přehnaný a příjemně plynul, Rush je vážně borec a ten konec?! Jako fakt?! Uf, musím se vrhnout na druhý díl

Kristy.Seb
04.08.2020 4 z 5

Bavila mě Gia a její prořízlá pusa. Zápletka předvídatelná, ale jsem zvědavá na Rushe. Obdivuju ho.

knihomolka78
02.08.2020 3 z 5

Předvídatelný děj s klasickou zápletkou šéf-podřízená, ale celkem čtivě napsáno, takový hořkosladký příběh o těhotenství po sexu na jednu noc. Hlavní postavy sympatické, jejich chování reálné, jen ta pravda bude teď asi dost těžká...

janaky
29.07.2020 4 z 5

Kniha sa čítala sama. Jedným dychom som ju zlúskla asi za 4 hodiny. Bolo mi divné, že to tak rýchlo skončilo. Avšak hneď som googlila druhý diel a našla som ho. Páčila sa mi možnosť hlavných hrdinov ako záporných postáv. :) Perfektne napísaná kniha, síce preklad nič moc (gramatické chyby), ale príbeh a dej super.

johana3160
24.07.2020 3 z 5

(SPOILER) To jako fakt!!!??? Pribeh je lehky, dobre se cte, s klasickou zapletkou sef-podrizena, ale presto ozivene tehotenstvim. I kdyz mozna az moc romanticky preslazene a naivni.. Jen ten konec... priznam se ze prvni myslenka byla: a to je konec? To prece... si delaji pr... Druhou myslenkou bylo: fakt on? No to by mohla byt prca...

tittanie
17.07.2020

Jo, tak tohle je knížka, která se dobře čte v létě u vody. Příběh byl fajn, takový lehký. Podle mě to autorky tím těhotenstvím, trochu pokazily. Pak člověk přemýšlí, jak by se zachoval, a nechápe jednání Rushe.

tanecnica
11.07.2020 4 z 5

Bavila jsem se od začátku do konce. Kdo má rád tento styl literatury, s touto knížkou nesáhne vedle. Děj je sice předvídatelný, ale o to přece jde, ne holky?

Zuzana207
24.06.2020 5 z 5

Keď tieto dve autorky spoja sily, vždy vznikne úžasná zmes náhodných stretnutí, osudovej príťažlivosti, vtipných situácií a ohňostroj lásky a vášne. Je to oddychovka, ako má byť, určite odporúčam! :-)

zuzana0307
24.06.2020 4 z 5

Rebelský dedič je prvá kniha v duológii Rush od známych autoriek Vi a Penelope.
Gia je v Hamptons na celé leto, aby mohla pracovať na svojom prvom románe. Dostane prácu vo Výšinách, populárnej reštaurácii a bare v meste. Rush je sexy bad-boy a majiteľ tohto baru! Je bohatý, väčšinou nie moc spoločenský, ktorý začne postupne niečo pociťovať k jeho najnovšej zamestnankyni.
Trošku mi trvalo prečítať túto knihu ale vôbec ma nesklamala. Od momentu kedy som ju otvorila a začala čítať, som mala na tvári ten šialený úsmev. Zamilovala som si tento román, bol to pekný, zábavný, sexy príbeh od začiatku až do konca. Nevedela som, že existuje pokračovanie, takže som bola naštvaná, keď nastal zvrat na konci knihy. Nikdy som si nepriala viac, aby títo dvaja ostali spolu.

Myška43
03.06.2020 5 z 5

Já tyto autorky miluju. Obyčejný příběh v jejich podání je neobyčejný. Upřímně jsem se moc pobavila a samozřejmě i slza ukápla. Opět jsem to dala na jeden zátah, jako vždy jejich knihy. Okamžitě musím na druhý díl!!!

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Wow, to byla paráda. Rushe jsem si hned oblíbila a Gia byla taky perfektní postavou. U knížky jsem se pobavila a nemohla ji odložit.

evik2710
18.04.2020 4 z 5

Pěkně se čte už se těším na další pokračování

Damonka12
13.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha, má vše, co správná erotická kniha potřebuje. Autorka opět nezklamala. Jsem naprosto nadšená a okamžitě potřebuji další díl.