Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/bmid_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4 880 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heir , 2018

avalonek
29.09.2021 3 z 5

Já prostě nevím.Chvilku jsem byla nadšená,chvilku zmatená a znuděná..Začátek byl jako každá kniha a ten konec dost hustý..Další díl si určitě přečtu,ale kupovat si ho určitě nebudu.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

1. díl byl o něco lepší...strašně jsem se nasmála nad tím jak si ti dva (Gia a Rush) vjížděli na začátku do vlasů a pak přešli na celkem perverzní vtipkování mezi sebou až došli ke vztahu ️

Knihajeradost
29.06.2021 4 z 5

Je to příjemná oddechovka, při které si udržíte úsměv na tváři. Rush byl navenek tvrdý, ale pro své blízké by se klidně i rozkrájel. Na můj vkus byl až moc hodný. Už jen podle názvu jsem očekávala hlavně povahově většího rebela. I když se kniha krásně četla, na mě to bylo až příliš sladké a díky anotaci jsem věděla i začátek zápletky, takže jsem neměla žádné překvapení a bylo mi hned jasné, co se přihodí.

knihomolkaL
31.05.2021 4 z 5

Romantické, s kapkou erotiky. Velmi příjemné odpočinkové čtení. A hvězdičku navíc za fakt super obálku, tenhle "rebel" mě teda dostal. Zdá se mi to a nebo ne, že na druhém dílu není na obálce knihy tentýž muž?

Melaanie
17.05.2021 3 z 5

Fajn oddechovka u které nechcete moc přemýšlet, ale jen si užívat děj a kde už dopředu víte, jak to všechno dopadne. Napsaná je hezky a čte se fakt sama.

Raislin
04.05.2021 4 z 5

Kniha je hezky psaná. Čte se sama. Ale u této knihy bych asi řekla, že nenadchne ani neurazí.

Dela90
24.04.2021 5 z 5

Woow, dokonalost. Skvělý příběh doplněný sexy starostlivým drsňákem, do kterého jsem se zamilovala. Super oddechovka, ale ten konec??? Takhle nějak si představuji, že Vás autorka správně naladí na další díl. :)

alzbeta2843
14.04.2021 5 z 5

Tak za prvé, neurobte rovnakú chybu ako ja a NEČÍTAJTE SI ANOTÁCIU...myslím, ale že ak čítate toto anotáciu, ste si už dávno prečítali. Ja som to urobila a potom som bola naštvaná na toho, kto to tam napísal, úplne zbytočne! Každopádne som vedala, čo sa stane a bolo to presne ako som si myslela. I kvôli tomuto spoileru ma kniha veľmi bavila a túto dvojcu som si veľmi obľubila a dosť som sa nasmiala. V konečnom dôsledku mi tá kniha dala presne to, čo som očakávala. Relax a únik od reality.

cerna7151
04.04.2021 4 z 5

Chtěla jsem oddychovku s trochou sexu a dostala jsem ji... Za mě spokojenost.

gossipavlina
20.03.2021

Vtipné dialogy, svěží a jiskřivé slovní přestřelky mezi Rushem a Giou. Jinak děj průměr.

e.hawe
11.02.2021 5 z 5

Náhoda je dva svedla dohromady a ona mu učarovala hned v prvním okamžiku kdy ji za barem viděl, i když mu právě kazila kšeft.. Ji ten tajemný host na konci baru zaujal a něco na něm ji přitahovalo. On ji nedokázal nechat jen tak odejít, ona přijala jeho nabídku práce, aby mu mohla být nablízku. Krouží kolem sebe ale láska je spojí.

Terez25
08.02.2021 4 z 5

Musím říct, že mě příběh Gii a Rushe tolik neoslovil a neměl takovou atmosféru, jako třeba Hříšné dopisy nebo Drzý bastard. Avšak stále si knihy od těchto autorek drží dobrý standart a mě baví.

bezzink
01.02.2021 2 z 5

Az trochu moc slunickove na muj vkus. Ale obcas mame kazdej chut precist si erotickou pohadku. :)

lihate
02.01.2021 5 z 5

Bože, tohle je tak skvělej a krásnej příběh, až sem z toho úplně nesvá. K tomu všemu to zní zatraceně reálně, že mě to nutí prožívat s nimi. Myslím, že kluka jako je Rush by chtěla znát každá žena. Ochranitelský, obětavý, hravý, mužný, smyslný s velkým a laskavým srdcem. Giu mám taky ráda, je skvělá, vtipná, pohotová, inteligentní, také má obrovské srdce a spoustu lásky na rozdávání. Naprosto chápu, jak snadno a rychle se může ocitnout v situaci, ve které právě je. Vůbec si to nedokážu představit sama na sobě, a musím říct, že je mnohem silnější, než se mohlo na začátku zdát. V téhle sérii duo autor absolutně nezklamalo, naopak ještě bych řekla, že je kniha lepší, než jsem očekávala. Už se nemůžu dočkat druhého dílu.

LadyAlena
14.12.2020 5 z 5

lehké čtivo na dva večery, doporučuji :-)

Jája92
13.12.2020 4 z 5

Bavily mě vtipné dialogy, hašteření mezi Giou a Rushem, jejich vzájemné poznávání. Vzhledem k otevřenému konci jsem zvědavá na pokračování, jak to nakonec Gia vyřeší.

Vendulik
08.12.2020 4 z 5

Že začátku byla kniha parádní ale s přibývajícími stránky šla dolů. Velice dobrý námět knihy. Vadilo mi, že v příběhu se nevyskytovalo více osob.

Bubun
03.12.2020 2 z 5

Tak Harlan byl jasnej od začátku, takže pokud chtěly autorky čtenáře překvapit, nepovedlo se.

Nika151
06.11.2020 5 z 5

Příběh začínající spisovatelky a zbohatlíka Rushe provázejí vtipné dialogy, ochranitelský pud muže k ženě, vzájemné jiskření a otevřený napínavý konec. Líbí se mi, jak autorky píší, je to čtivé, má to zápletku, romantiku..Určitě si přečtu i další díl.

Klaaarka
30.10.2020 5 z 5

Zatím se mi líbili všechny knihy těchto autorek,ale tyhle....wow. Musím říct,že mě dostaly. V rámci žánru oddychovek je to super. Jejich styl psaní mě baví.