Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/bmid_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4 881 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heir , 2018

zaandulee
21.09.2022 4 z 5

Další kniha od autorky, která se četla sama, romantiku/erotiku prostě psát umí. Musím vyzdvihnout kapitoly psané z mužského pohledu, protože pro ně mám slabost a když je v knížce objevím, automaticky (i nevědomě) zvyšuji hodnocení. (Ano, jsem na to ulítlá...no a co :D)

Hlavní postavy mi sedly, Rushe jsem si zamilovala, jeho roztomilé ochranitelské chování k Gie je sladké. Kniha má prostě vše, co by měla mít. Rozhodně doporučuji přečíst, i další knihy od autorky (Šéf, Sexy profesor,...)

Marci_Vaj
30.08.2022 5 z 5

Moc hezké :) ty holky spolu píšou skvěle :)

KarolínaKájink
24.08.2022 5 z 5

Jako vždy mě spisovatelky nezklamaly. Úžasný příběh, děj dobře plynul. Už se těším až dočtete druhý díl. Rozhodně doporučuji

Nermal
22.08.2022 5 z 5

U této autorské dvojice nikdy nesáhnete vedle. Příběh se dobře četl a podle mě patří k tomu lepšímu, co se vydalo. Jen se mi zdají všichni ti šéfové v rámci žánru hodně měkcí. Ale zase je zábavné sledovat, jak to s nimi ty holky umí. Zápletka s těhotenstvím byla příprava na pokračování dalším dílem. Naštěstí jsem nemusel čekat a mohl hned navázat druhou knihou.

Silvisek
05.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Kniha byla velice zajimava, akorat me mrzelo, ze byla tehotna s nekym jinym. Nastesti to dopadlo dobre. Konec me teda dostal, cekala jsem neco jineho a ne ze ti bude nedokonceny

MAU256
31.07.2022 5 z 5

Krásný příběh, jak jedna noc dokáže převrátit celý život. Ale Gia a Rush se s tím nějak vypořádají. Byl úžasný, to, jak se k situaci, které nastala postavil, je neskutečný. Jen málo chlapů by toto dokázalo. Už se těším, jak bude jejich příběh pokračovat. Knížka byla čtivá, mohu jen doporučit.

zp87
10.06.2022 4 z 5

Takového chlapa tak potkat...
Nejdřív jsem četla druhý díl, a rozhodně mi to v ničem nevadilo. Možná se mi tam (v Rebels. srdci) líbil Rush i víc.
Ale tady ten díl byl taky velmi příjemný, klidně bych snesla i víc těhofilie.

Vtipné konverzace, trocha erotiky, trochu víc romantiky.
Přečteno za den.
Vlastně jsem ráda, že mám členství v knihovně. Bych se nedoplatila...

Vknihách
09.04.2022 4 z 5

S touto autorskou dvojicou som už mala tú česť. Sklamali, prekvapili alebo som dostala to, čo som očakávala? Čítajte...
Príbeh Rusha a Gie sa mi páčil. Najmä zo začiatku,kedy sa oťukávali. Na knižných hrdinoch zbožňujem,ako ľahko nadväzujú priateľstvá\ známosti..
Rush sa zdal byť mrzútom,ale vykľul sa z neho taký plyšový medvedík akurát na túlenie :\ Podľa názvu by asi nejedna čitateľka hľadala v hlavnom hrdinovi zlého chlapca...opak bol však pravdou. Niekedy mi bolo až smiešno ako doliezal za Giou(niežeby sa tomu ona bránila XD ). Ale ako to už býva, nemôže s ňou byť. Lebo má zásady! Ktoré síce porušuje,ale veď nevadí, snaží sa a snaha sa predsa cení. Keď už konečne Rush dovolí (nielen) svojmu srdcu vstúpiť do života Gie,zas sa niečo stane. Musím povedať, že ma to vôbec neprekvapilo, aj keď som nečítala anotáciu. Záver je taký šokujúci, že potrebujete ihneď čítať ďalší diel a ja sa len modlikám aby moja predtucha bola nesprávna (lebo fakt netuším o čom by bola celá ďalšia kniha). A len tak na okraj...Rasha vzrušovalo, keď Gia hovorila neslušné slová. Zvláštne, že autorky nejak zabudli alebo zámerne nevyužili na tento detail po zvyšok knihy…
Musím však povedať, že autorskému kombu idú bravúrne vtipné konverzácie, slovné prestrelky a zábavné situácie…
Fajn oddychovka

capar
28.03.2022 2 z 5

Jako oddechové knihy jsou potřeba, ale tohle bylo za mě až moc prvoplanovité a předvídatelné, nemělo to spád, ani ty emoce to nemělo a to "cmrdnutí" sexem občas to nezachránilo, ani to za to nestálo...Já do druhého dílu nejdu..

kacenka6144
02.02.2022 4 z 5

Rush je sympaťák a s Giou se výborně doplňují. Super oddechovka. Hned sahám po druhém dílu, i když si myslím, že nebudu vývojem nijak překvapená.

Dandulka
01.02.2022 5 z 5

Super! Bomba! A ještě lépe, právě jsem zjistila, že je i pokračování! Tak jsem moc zvědavá! Nemůžu se dočkat!

Radka1727
30.12.2021 3 z 5

Rebel Rush i Gia byli fajn, ale nebyl to takový "level" jak jsme u autorek zvyklé. Kniha má otevřený konec, aby jsme si pořídili druhý díl, který je zbytečně zdlouhavý a uměle natahovaný. Klidně by stačilo přidat pár stránek k prvnímu dílu.

Laf
17.12.2021 5 z 5

Kniha mne bavila. Rychle jsem se začetla a nepustila z ruky, dokud nebyl konec. Hrozně mě bavilo pošťuchování hlavních postav. Kdo hledá něco oddychového, tohle je jasná volba. Jenom doporučuji mít připravený druhý díl. Kniha má otevřený konec :)

petraj30
06.12.2021 5 z 5

Taková lehce přeslazená chuťovka na jedno dopoledne. Tohle se čte vyloženě samo, chvílemi brečím společně s hlavními hrdiny nad jejich problémy, chvílemi se popadám smíchy za břicho... jen další ukázka velice zdařilé slaďárny.
Moc mě potěšilo, že Gia není taková naivní křehotinka, jako ostatní nány z těchto románů. Je velice chytrá, pohotová a má smysl pro humor.
Rush není vůbec tím, kým se zdá na první moment být. Dělá ze sebe tvrďáka, ale je to chlap s velkým srdcem. Jemu nechybí odvaha, ten chlap má "koule". Nemyslím, že kdokoli jiný na jeho místě, by dokázal přistoupit na takovou velkou věc. Jakou? No to už si přečtěte sami.
Mně se to moc líbilo a těším se na další díl.

smejkalova.m
16.11.2021 5 z 5

Hodně příjemně mě překvapila jak je čtivá! Přečteno na jeden zátah za pár hodin. :)

Knižnítoulky
05.11.2021 4 z 5

Již velmi známé duo autorek, které málokdy zklamou své čtenáře. Tentokráte se jedná o dvě knihy v sérii: Rush Duet. První knihou je právě tato Rebelský dědic. Hlavními hrdiny jsou Gia a Rush, kteří velmi brzo zjistí, že se přitahují a vzájemně si způsobují hormonální bouře. Rozhodně je kniha velmi čtivá, lehce erotická a romantická. Jako oddechovka naprosto ideální. Postavy byly příjemné a sympatické. Víc jsem si asi oblíbila Rushe a skvělý byl oak, hromotluk se srdcem na dlani, takové baštím. :-)

Koudynka
03.11.2021 5 z 5

Jsem neskutečně ráda že jsem tuhle knihu četla až když je na světě i pokračování, jelikož bych se snad zbláznila kdybych nemohla pokračovat ve čtení, jelikož nemám ráda otevřené konce. Moc krásný příběh, plný překvapení. Vřele doporučuji :)

janka2000
31.10.2021 5 z 5

Kniha z per dvou úžasných autorek ženské literatury je fakt skvělá. Je to sice lehké čtení, které je ale originální a velmi zábavné. Rebelský dědic je jedna z knih tohoto žánru, kterou bych nebála nikomu doporučit.

moudivlacek
31.10.2021 5 z 5

Krásná pohádka pro dospělé, která je příběhem dvou mladých lidí, kteří jsou k sobě přitahováni. Je pravda, že mi byl sympatičtější víc Rush, svou zásadou - Co je v domě, není pro mě -, i když ji pak nedodrží. A navíc - je bohatý, ale pracuje, protože ví, že nic není zadarmo a vše se může změnit. Gia mi přijde ze začátku taková holka do světa, moc starostí si nedělat a hlavně si užívat, ale pak přijme práci u Rushe a mění. A mění se oba.
Závěr jsem tak trochu očekávala, ale zklamaná nejsem. Jdu hned na další díl, abych věděla, jak to dopadne - snad romanticky.

Evule114
07.10.2021 5 z 5

Příběh se čte moc dobře. Oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí. Přijde mi to jako taková pohádka na dobrou noc. V jedné části jsem si říkala, že je to na mě fakt přeslazené, ale konec to opět vylepšil, takže dávám 5*, ale mé hodnocení je tak 90%. Jinak doporučuji.