Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396670/bmid_rebelsky-dedic-G9y-396670.jpg 4 882 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

Rebel Heir , 2018

Googies
19.03.2020 5 z 5

Precteno za jeden, jak me to vtahlo. Ale popravde receno, ten zvrat na konci jsem tušila dřív :D

petulkapeta
18.03.2020 5 z 5

vau,fakt paradni kniha..a ten konec...rychle otevřit ve čtečce druhy dil...

Bet
10.03.2020 4 z 5

Kniha se mě moc líbila, velmi zajímavý děj :) pohodovka

Pralinka1910
08.03.2020 4 z 5

Tato kniha je určena mlade generaci, takže pokud čtenáři resp. čtenářce sedne, tak mentálně patří do teto kategorie. Mne hodně příběh připomínal Nebezpečnou iluzi.

Jejunka
23.02.2020 5 z 5

Krásné příběh sice jednoduchý a předem relativně jasný ale dobře napsaný. Dobrá oddychovka

Comtesse
23.02.2020 5 z 5

Paradni,skvělá kniha..... ctu převážně erotické romány a musím si rict ze je většina z nich je na jedno brdo... ale tahle kniha a její pokračování to byl skvely překvapující a strhující příběh... do poslední kapitoly jsem se bála jak to cele dopadne .. a jsem velice rada ze jsem si tyto knihy mohla přečíst a tomu kdo je nečetl je více než vřele doporučuji :)

Akireee
19.02.2020 4 z 5

Ikdyž děj byl v podstatě jasný a žádné velké překvapení se nekonali, tak jsem si knihu užila. Příjemná oddychovka.

Annra
15.02.2020 5 z 5

Krásná kniha. Velmi mě bavila.

Nikyna8
11.02.2020 5 z 5

Naprosto krásná kniha, která se četla sama, nešlo se od ní odtrhnout. Plná krásných slov, lásky. Zasmála jsem se poplakala si a už teď po přečtení ihned otevírám druhý díl.

niced
09.02.2020 5 z 5

Skvělý příběh. Ačkoli bylo trochu předvídatelné jak se to celé vyvine, oceňuji zvolené téma. Po dlouhé době mi byly obě hlavní postavy sympatické, chovali se reálně a rozumně, nic přehnaného, jejich postoje, pocity byly přesně takové jak by to mohlo vypadat ve skutečnosti, naprosto pochopitelné a bez výstředností. Celá knížka je vlastně taková hořkosladká, těhotenství po sexu na jednu noc.. zejména se mi líbí, že se z celé té situace na konci nějak zázračně nevybruslí.. postavy se s tím prostě musí vypořádat.

Petra024
22.01.2020 5 z 5

Knížka je skvělá četla se rychle a jedním dechem. Rush a Gia jsou skvělý, ona je holka která si chce splnit sen a on je pracháč na kterýho si vůbec nehraje. Rush i Gia byly na začátku knížky hrozně vtipný když se pošťuchovaly ale bylo to hezký. SPOILER!!! Rush je fakt skvělý když miluje dítě který není jeho a udělá pro Giu všechno na světě. Vážně se zachoval jako pravý gentleman. Což v reálném světě dokáže málo kdo. Stejně nejvíc vtipné mi přišla část kdy šla Gia poprvé na ultrazvuk samozřejmě jako každý myslí si že to bude kluk ale že Rush řekne že bude mít vodní melou. No vážně tohle byla ta nejvtipnější věc co jsem četla. Rozhodně si přečtu druhý díl protože vás to nenechá vůbec čekat aby jste ho nečetly. Za mě DOPORUČUJI!!!!

verunka93
10.01.2020 5 z 5

Tato kniha byla něco. Četla se mi jedním dechem a vůbec jsem ji nechtěla dát z ruky. Někdy jsem se i pořádně nasmála. Gia a Rush byla skvělá dvojka. Na konci knihy jsem věděla, že si hned přečtu i druhý díl. Jedině, co mě mrzelo, že jsem knihu přečetla tak rychle :D

Dolikcek
03.01.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem :)

Leniii
22.11.2019 5 z 5

Taková odpočinková slaďarna na podzimní večer..přečteno raz dva..a ten konec?! Vážně? Ještěže mám doma hned i druhý díl...:)

Peti
04.11.2019

Kniha, kterou jsem přečetla díky tipu v čtenářské výzvě. Odpočinková "slaďárna". Na mě asi příliš červená knihovna. Překvapení na konci knihy jsem tušila od počátku. Trochu mi přišlo zvláštní, že Gie začalo být zle přesně po té, co zjistila, že je těhotná (pomocí testu). Kdybych to měla shrnout, odpočinková kniha bez hlubokého podtextu se sexy hrdinou. Druhý díl si ze zvědavosti přečtu také :).

Coucouha
27.10.2019 5 z 5

Čekala jsem odpočinkovou slaďárnu, kterou jsem si koupila, abych si odpočinula po zákroku, kdy jsem musela jen ležet v posteli...což Rush Duet knihy splnily skvěle. Problém byl, že první díl jsem přečetla za dopoledne a odpoledne ten druhý :D Takže jsem se pak poohlížela hned po další knize.
Každopádně se mi ale hlavní postavy moc líbily a celkový příběh byl zajímavý. Opravdu oddechovka, jak si jí představuju :)

Lofda
27.10.2019 4 z 5

No tak jo.. Věděla jsem do čeho jdu, stačí se podívat na obálku a podívat se, kdo že to napsal ;-) A i když vlastně příběh ničím extra nevybočuje ze zaběhlého rámce, musím říct, že jsem se bavila. Ten "šok" na konci mě napadl hned na začátku, co už taky vymyslet za drama, ale o to víc se těším na další díl. A že už teď je mi jasné, že všechno dobře dopadne? To vůbec nevadí, proto tyhle pohádky pro velký holky přece čtu :-)

Ivet1990
10.10.2019 3 z 5

Kniha mi přišla jako milá oddechovka

LittleK
06.10.2019 5 z 5

Tahle knížka je naprostá BOMBA. Konec byl maličko předvídatelný, ale jinak se kniha četla naprosto sama. Gia a Rush se mi k sobě parádně hodí, přestože je každý úplně jiný. Ráda bych takového Rushe potkala ve skutečnosti. :) Už se těším na druhý díl.

veronika0382
21.09.2019 5 z 5

První díl série Rush Duet mě pohltil od prvních řádků. Autorky Penelope Ward a Vi Keeland jsou pro mě vždy sázka na jistotu a ani tentokráte nezklamaly… Výborně napsaný new adult román! Více v mojí recenzi - Veru, Knihy na cestách