Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396670/bmid_rebelsky-dedic-G9y-396670.jpg 4 881 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Baronet

Rebel Heir , 2018

veveronka
13.04.2019 5 z 5

Kniha prectena jednim dechem a nemuzu se dockat pokracovani

peitho.1
08.04.2019 4 z 5

Pro první polovinu knihy by bylo 5* málo, neskutečně mě bavily slovní přestřelky hlavních hrdinů a jiskření mezi nimi, druhá polovina mi bohužel už tolik nesedla, byla bych raději, kdyby se autorky držely lehčího tónu, navíc zápletka v závěru mi byla jasná hned od začátku. Ale celkově se kniha dobře četla a s chutí se pustím i do dalšího dílu.

stanina1
05.04.2019 5 z 5

Super ???? počteníčko!!

uminaa
01.04.2019 5 z 5

"Konec...
Prozatím..." ?!

Ako vážne??? Skoro som poslala čítačku na čítačkový druhý svet od nervov!!! Tak som sa začítala, že som ani nevedela, že sa blíži koniec knihy a trošku mi trvalo, kým som tie dve posledné holé vety s tromi bodkami pochopila. A potom prišla ta krutá pravda... Musím čakať do 29.05. Ja? S mojou "svätou" trpezlivosťou?

No v každom prípade sa autorkám podarilo vtiahnuť ma do deja. Našlo by sa síce pár nedostatkov, ale inak sa mi kniha veľmi páčila (až na tie posledné dve vety :( ), prečítala som ju za pár hodín a ani som nevedela ako :) No, a teraz hor sa, odškrtávať do kalendára...

genikuxik
01.04.2019 2 z 5

Na základě velmi dobrého hodnocení jsem si knížku koupila a jsem nesmírně zklamaná...spousta otřepaných frází, žádné překvapení, postelové scény o ničem...od začátku do konce víte, co se stane dál, takže nuda... za mě propadák

astra3
31.03.2019 5 z 5

Tak si představuji romantický příběh. Plný erotického napětí, humoru a zvratů. A teď mám čekat až do května na pokračování? No to snad ne?

happy19
26.03.2019 5 z 5

"Život je z deseti procent o tom,co se Ti stane a z devadesáti o tom,co s tím uděláš"..
Parádní kniha,těším se na další díl!

Tanya007
25.03.2019 5 z 5

Super, pobavilo, fajn postavy...

Majuš333
23.03.2019 5 z 5

Naozaj som si zamilovala príbehy týchto dvoch autoriek :) Len mi to pripadá, že ich knihy majú tak tri kapitoly a sto strán...proste to hneď zhltnem ako malinu. Rebelský dědic bol vtipný a pútavo napísaný príbeh. Zase sa to čítalo samo. Rusha a Giu som si naozaj oblúbila :) A veľmi sa teším na pokračovanie, len neviem ako vydržím až do konca mája :( Aspoň že okrem Rebelského srdca sa dočkáme v tomto roku ešte dvoch ich kníh :)

1moniccka
22.03.2019 5 z 5

nádhera super děj a konec jsem si myslela že tam něco takového bude tyhle autorky jsou prostě bezvadné a každá knížka od nich je prostě boží už se nemůžu dočkat pokračovaní

mac.martina
22.03.2019 5 z 5

Úžasná knížka, vůbec jsem od ní nemohla odtrhnout a musela jsem jsem jí dočíst do konce i když jsem měla dělat jiné věci. Jinak to prostě nešlo. Knížka se čte sama. Pohltila mě a užívala si příběh i problémy hlavních hrdinů. Konec mě dostal a moc se těším na pokračování :-)

Elishka31
20.03.2019 5 z 5

Tak tahle knížka je bomba :-D Kniha mě tak vtáhla do děje, že jsem ji přečetla během několika hodin. Super příběh, pěkně vymyšlená zápletka, sexy Rush a ten konec... :-* Už se nemůžu dočkat pokračování.

weu5082
19.03.2019 5 z 5

Jsem zvědavá na druhy díl,hezky se četla...

Schalli
18.03.2019 5 z 5

Opravdu hezky napsaná kniha. Pobavila. Jsem zvědavá na druhý díl.

havrmoni
17.03.2019 3 z 5

Tak, co na to říci. Mám ráda tyto autorky a jejich knihy, no tady nějak nevím. Jasně, sladká romantika, pohádka a tak dál, nevadí mi to, je to pro mě relax. Osoby celkem sympatické až na Giu a to je to ono ,,nevím". Nevím co s ní a kazí mi požitek z knihy. Skoro do poloviny jsem si říkala, proč se tu v několika komentem objevují nesympatie k hlavní hrdince? Vždyť je fajn. A pak přišla jedna scéna a bylo po sympatiích. Dokonce jsem přestala číst jak mě nebavila. Nenechám se, ale v žádném připadě odradit od dalšího dílu. Myslím si totiž, že bude akčnější a zajímavější.

Lenka_S
17.03.2019 5 z 5

Tak tohle byla jízda:-) Od začátku až do konce jsem se dobře bavila a už se moc těším na další díl.

alcerka
13.03.2019 2 z 5

Pohádka pro ženy, které si potřebují zavzdychat nad tím, jak se krásný, bohatý a citlivý muž dokáže postarat o dívku v nesnázích. Oh božínku, jak sladké... Už mě docela unavují zženštilí drsňáci, které plodí pera spisovatelek. Nemůžu si pomoci, ale žena by opravdu neměla psát z pohledu muže. Stejně tak ty moderní rádobyvtipné hrdinky jsou všechny dělané podle jedné šablony...

janesy
12.03.2019 5 z 5

Rush neměl chybu, jeho postava se mi moc líbila.
Jsem zvědavá, co si pro nás autorky připravily ve 2. díle :) a podle konce 1. dílu to bude určo dost zajímavé.

Kiwicatko
11.03.2019 4 z 5

Nevim proc, ale pripomina mi to smichane dve jine knizky (Nebezpecne iluze a Za hranici nevinnosti-Rosemery Beach).
Ne, ze by to bylo spatne, to rozhodne ne :)
Kazdopadne jak uz to byva, tak jsem si uzivala daleko vic casti z Rushova pohledu. Nejak mi to proste prijde zajimavejsi. Uz se tesim na pokracovani. Asi to pro ne nebude nic prijemnyho...ale aspon to zustane v rodine ne? :P

Zusaninka
11.03.2019 3 z 5

Už dávno som nenatrafila na tak nesympatickú hlavnú hrdinku ako Gia, vyslovene mi šla na nervy....pritom Rush, no tak kvôli nemu som dokázala čítať ďalej, pokračovaniu dám ešte šancu, aj zo zvedavosti ako to dopadne :)