Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 724 127

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

Anie94
11.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Tohle byla roztomilá, milá romantická oddechovka, která po závěru prvního dílu byla prostě nutností. Není to nic pro lidi, kteří nemají rádi romány, kde je hodně klišé - tady po té knížce rozhodně nesahejte, byli byste zklamaní. Sledujeme další osudy Gii a Rushe a řeší se docela vážné téma - dokáže být Rush otcem? Román měl pro mě takovou hořkosladkou příchuť - zamilovala jsem si postavy, jejich dialogy, monology a myšlenky. Knížka měla teda horší rozjezd, ale pak to zhltnete jako malinu a najednou koukáte, ze je konec. Musím říct, že konec mě zahřál u srdce, i přesto, že mi bylo jasné jak to dopadne.

cerna7151
04.04.2021 4 z 5

Není co dodat... Příjemné oddychove čtení na nedělní odpoledne:-)

gossipavlina
21.03.2021 2 z 5

To nebylo ani sexy, ani vtipné, ani zábavné. Nuda. Ale vydržela jsem až do poslední stránky.

e.hawe
11.02.2021 5 z 5

Pokračování prvního dílu o síle lásky a rozhodnutích pro budoucí život jeho, jí a "jejich" dítěte. Na příběhu mě zaujal krásně vykreslený postoj muže ke zjištění že jeho milovaná je těhotná s jiným. Otcem přece není dárce s..... ale ten kdo miluje a vychovává.

trynitrix
03.02.2021 3 z 5

Byla jsem zvědavá jak to s Giou dopadne docela předvídatelné ale lehké oddychové čtení.

zuza264
04.01.2021 4 z 5

Moc pěkná.

lihate
04.01.2021 5 z 5

"Očividně existují situace, které nikdy nepochopíme, dokud se nestaneme jejich součástí". Myslím, že tahle věta z knihy, naprosto vystihuje celou dvoudílnou sérii. Je to šílenost, ale taková, kterou by klidně mohl napsat sám život. Naštěstí je láska silnější než cokoliv jiného, a i když ne možná hned, pokud se řídíme srdcem, vždycky se rozhodneme správně. To dělá život zajímavým a díky tomu, je jediné stálé, neustálá změna. V tomhle příběhu, už žádné další Bohužel není. Do toho příběhu jsem se zamilovala, oblíbila jsem si obě hlavní postavy, jejich povahy, charakter, rozhovory, myšlenky, někdy až paranoidní úvahy, skryté vtipy a škádlení, jejich sílu, ochranitelský, obětavý přístup k tomu druhému a hlavně jejich otevřené srdce a mysl, kdy oba věděli, že je důležité mluvit s tím druhým na rovinu, ať už jsou následky jakékoliv.

Vendulik
29.12.2020 2 z 5

Kniha mě moc neoslavila. Děj byl předvidatelný.

Jája92
23.12.2020 3 z 5

Zajímalo mě pokračování osudu Gii a Rushe. Kniha se hlavně změřila na emoce a prožívání Rushe, občas tam chyběli vtipné dialogy z prvního dílu.

knihomolkaJani
08.12.2020 4 z 5

Tato kniha byla taktéž velmi pěkná, ovšem první díl se mi asi líbil o trochu více. Tato kniha je spíše zaměřená na Rushe, na jeho city, pocity, na všechno co prožívá a s čím se pere. Kniha je ale až trochu moc zdlouhavá, některé pasáže jsou až překomplikované. Ale i tak se mi kniha líbila a těmto autorkám zůstanu i nadále věrná.. :) Mohu tuto sérii jen doporučit.

Klaaarka
30.10.2020 5 z 5

Zatím se mi líbili všechny knihy těchto autorek,ale tyhle....wow. Musím říct,že mě dostaly. V rámci žánru oddychovek je to super.

jinbr
16.10.2020 4 z 5

Hezké pokračování prvního dílu. Krásná myšlenka byla zda láska je větší než nenávist. Zajímavé je, že nenávist vám energii bere a láska dává.

Ossinky
12.10.2020 5 z 5

Pokračování stejně dobre jako první díl. Přečteno za odpoledne.

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Uzasna seria :) plny pocet hviezdiciek

Renka931
03.09.2020 4 z 5

Oh, zase krása. tento příběh je vážně silný a strašně krásný! Úplně jsem se do něj vžila, srdce mi rychle bušilo spolu s hrdinkou. Rush je prostě správný chlap! Příběh se četl sám jednim dechem..

ovecka535
14.08.2020 5 z 5

Pohádkový příběh, který se četl sám

jitka7
14.08.2020 4 z 5

Rush byl teda frajer. Krásná pohádka. Těžko říct, zda by se tohle někdy stalo. Možné je vše. Naprosto chápu jeho pochybnosti a že nevěděl, jak se s takovou situací vyrovnat. Giu jsem litovala. Otěhotnět po jedné noci, už samo o sobě stačí. A kámen úrazu je pak s kým. Krásný konec.

Kristy.Seb
05.08.2020 4 z 5

Rush se zachoval jako naprostý frajer. A to jak miloval těhotnou Giu bylo dokonalé.

knihomolka78
02.08.2020 2 z 5

Od začátku bylo jasné, že pravda bude všechny bolet, ale i to, že Rush a Gia skončí spolu. Autorky v tomhle díle žádným zvratem nepřekvapily, většina knihy je o Rushově vnitřním boji, jestli se přes bolestné zjištěním přenese a o Giině strachu, jak se Rush rozhodne. Druhý díl byl zbytečný, dal by se napsat do 2-3 kapitol na závěr prvního dílu. Tohle už bylo příliš sweet...

ratiris
21.07.2020 2 z 5