Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 725 127

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

Blondebookdevil
19.11.2019 3 z 5

Dočteno!
Druhá kniha ze série Rush Duet prostě nedokázala být tak dobrá jako ta první; chci říct, že se Giiným těhotenstvím zkazilo něco, co mezi nimi dvěma mohlo ještě více rozkvést. A tahle kniha je důkazem toho, jak nás to mrzí. 264 stránek uteče jako voda a vám je líto, že je konec. Rush je sympaťák!

Lofda
28.10.2019 3 z 5

Po prvním dílu docela zklamání.. Skončilo to bezva škádlení a většinu knihy se vlastně jen řešilo ono známé "se vemete x se nevemete x se vemete".. Škoda, za mě vlastně zbytečné natahování příběhu, který se mohl vejít do jedné knížky.

astra3
19.10.2019 4 z 5

Začátek horší. Nakonec docela dojemné. Po prvním dílu trochu zklamání.

ves.lucie
09.10.2019 5 z 5

Tak za mě spokojenost, byla to příjemná oddechovka, která po prvním díle nezklamala .. ano, bylo to předvídatelné, ale člověk aspoň na chvíli vypnul myšlenky :-)

pivonka_1
07.10.2019 3 z 5

Tynka65 to přesně vystihla. První díl jsem hltala a po šokujícím konci jsem čekala fascinující pokračování, které se rozhodně nekonalo. Samé nimrání v pocitech typu mám ji rád / nemám ji rád v Rushově podání. Děsně se to vleklo až ke zdárnému konci, kvůli kterému jsem nakonec nedala 2*.

tynka65
03.10.2019 3 z 5

Tak to byla slabota. První díl mě moc bavil. Tady se řešily jen Rushovi pocity a Gia se chovala jako blbka. Celou dobu se nic zásadního nedělo. Možná stačilo napsat jeden obsáhlejší díl a nedělit příběh úplně zbytečně do dvou knih. Hvězdičky dávám jen za poslední čtvrtinu, ta byla moc krásně a citlivě popsána. Ale když to shrnu v celé knížce jsem se nedočetla vůbec nic nového... Díky bohu, že třetí díl se nechystá. :)

peitho.1
29.09.2019 4 z 5

Nakonec to nebylo tak zlé, i když míra předvídatelnosti tady dosáhla vrcholu a to i v rámci tohoto žánru. První polovina prvního dílu byla super, od té doby spíš předvídatelný a přeslazený doják. Ale už kvůli tomu chlápkovi na obálce dávám 4* :D

anibeni
23.09.2019 3 z 5

Hodně předvídatelná a zbytečně moc překombinovaná.. Ale jako oddychovka dobrý...

Dáduše
16.09.2019 1 z 5

Četlo se to lépe, než první díl. Jinak nikdy víc. Nuda. Asi to holt není nic pro mě...o tom překladu nemluvě.

Knihomolka97
15.09.2019 5 z 5

Náádherný romantický komplikovaný příběh. Tento díl se mi líbil víc než předchozí. Chvilkama jsem byla úplně naměkko, Rush je prostě úžasný. :-))

janina66
06.09.2019 5 z 5

Jedním slovem SUPER. Tento díl se mi líbil snad i trochu víc než dědic. Kdo má rád romanťárnu tak moc doporučuji.

helenkan
28.07.2019 5 z 5

Najde se ve skutečném životě takovej, po všech stránkách, suprovej chlap? :-) Můžem snít a aspoň o něm číst v téhle pohádkové romantice. Mě se to líbilo, hezké čtení.

salča
28.07.2019 5 z 5

Po šokujícím konci prvního dílu jsem čekala, že druhý bude plný zvratů.
Celý díl byl ale spíše o tom,jestli všechny ty události, které se na Giu sesypaly dokáže Rush ve svém životě přijmout a ustát.
Ačkoliv je předem jasné,jak vše dopadne,bylo to krásně milé, čtivé, romantické pokračování.Autorky podaly Rushe jako naprosto ideálního chlapa,se kterým měl příběh pohádkové zakončení.

Tesset
21.07.2019 2 z 5

Rozhodně mě druhý díl zklamal. Chápu, že měli o čem přemýšlet, ale jinak se tam nic moc nedělo. A ten konec byl opravdu přitažený za vlasy.

prcek19
17.07.2019 4 z 5

Po dočtení prvního dílu sem se nemohla dočkat pokračování a najednou je hotovo..až mě mrzí, jak rychle sem druhý díl přečetla..ale za mě spokojenost..i přesto, že člověk tuší, jak to dopadne, tak ho to nutí číst dál a dál..

misak94
16.07.2019 4 z 5

Musím říct hned na úvod, že mě velmi zklamalo, proč byl příběh rozdělený do dvou samostatných knih. Krásně by se mohl vejít do jednoho nadupaného dílu, je to škoda.
Dokreslení celého příběhu bylo pěkné ovšem první díl byl pojatý lépe, tady tomu místy něco chybělo. Chápu, že bylo těžké, s čím se Rush musel vyrovnat ale v podstatě celý díl to bylo o tom, že neví co chce.
Jsem zvědavá, až si knihu přečtu s odstupem znovu, zda na ní změním názor.

Petra38
16.07.2019 5 z 5

Tak tohle byl dil plny zvratu,ktery me neuveritelne ohromil. To jak se s tim Rush nakonec popral a stal se z nej skveky tata me vazne dojalo, dokonce se mi i vykutalela slza,kdyz promlouval k Angel...nechci ale nic jineho prozrazovat pro ty ,kteri jeste necetli. Jen dodam,ze je to skvely pribeh,kdy jste jednou nahore a pak zase dole ale stoji si stat za svym a jit si pro sve stesti primo a naplno. Jelikoz,tohle byl urcite konec,jsem rada ze Giia s Rushem dosla sveho stastneho konce:-) doporucuji ....

Nuttelka
08.07.2019 5 z 5

Ach, Rushi... ach... Víc takových chlapů a na světě by bylo krásně :-) Ale vím, je to pohádka a mě to prostě baví.
Ale "těhofil" prostě boduje :-)))

Lee7
02.07.2019 4 z 5

Možná se mi líbil víc než první a jsem ráda, že zůstali u humoru i emocí. Díky

Kiwicatko
27.06.2019 3 z 5

O proti predchozimu dilu to je pro me zklamani. Minuly dil jsem se bavila a tady dost nudila. Nemam nic proti stastnemu konci, ale kdyz uz mel tu potrebu si to nejak promyslet a zvazovat zd vsech moznych uhlu, tak to klidne mohlo trvat dyl. Vubec by mi nevadila i nekolika leta odmlka. Mozna by to pak melo pro me vetsi napeti.