Ruku v ruce s Ježíšem

Ruku v ruce s Ježíšem https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394350/bmid_ruku-v-ruce-s-jezisem-oKQ-394350.jpg 5 15 8

Nestačí, když Ježíše poznáváme rozumem nebo si o něm něco nastudujeme. Nestačí, ani když k němu chováme zbožnou úctu a máme jeho obraz pověšený nad postelí. Nestačí být jen hrdý na to, že jsem křesťan. Každá tato věc je sama o sobě dobrá, ale není to všechno. To hlavní je přijmout Ježíše jako Pána svého života. A kráčet s ním ruku v ruce. Autor se poutavě a prakticky pokouší ukázat, co znamená kráčet ruku v ruce s Ježíšem. Prozradit lze jediné: naplní nás to velkou radostí.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Hand in hand with Jesus

Emik87
24.02.2024 5 z 5

Další skvělá kniha ze skvělých knih otce Eliase. On prostě umí popsat život s Ježíšem tak, jako nikdo jiný.

martunka
10.05.2022 5 z 5

Pro mě, je tohle zatím ta nejlepší kniha,kterou jsem od tohoto autora dosud přečetla. Jsem moc ráda, že ji napsal...musím se k ní brzy vrátit a přečíst si ji znovu.

honza0876
21.11.2021 5 z 5

Tato kniha má 100% hodnocení ani
já to nezkazím . Ježíš je heslo křesťanství. Tato kniha je pro věřící. Zarytí odpůrci víry a věcí okolo ní se této inspirující přemýšlivé knížce vyhnou. Díky heslu Ježíš v názvu titulu.

Hamisek
26.09.2021 5 z 5

Úchvatné, doporučuji se knihou nechat provázet každý den - kapitolu po kapitole. Každá kapitola zakončena modlitbou. Tato kniha mi doslova nakopla osobní vztah s Bohem, doporučuji, jedna z mých top :-) Elias Vella má podobně napsáno více knih, ale tato mě zatím za srdce a duši chytla nejvíce.

essterkaa
08.03.2021 5 z 5

Velmi povedená kniha, která obsahuje mnoho zajímavých myšlenek. Do současnosti mi dala opravdu hodně podnětů. Ke knize se určitě ještě v budoucnu vrátím. Mám pocit, že jsem neměla šanci všechny ty zajímavé myšlenky napoprvé pochytit. :)

Netopyr07
16.02.2021 5 z 5

Delší dobu jsem se knize bránila, že "jí nebudu rozumět", protože v ní bude spousta teologie a velkých myšlenek, ale nechala jsem se přesvědčit a zakousla se do ní a vůbec nelituji. Zvláště mě oslovila kapitola 13. a stejně tak modlitba k této kapitole. Nemohu jinak než doporučit!

Jana512
24.07.2019 5 z 5

Autor nás poutavým způsobem vede k seznámení se, nebo k prohloubení našeho vztahu, s Průvodcem života, který jistě nezklame. Doporučuji!

Selendra
24.04.2019 5 z 5

Nádherná kniha, obohatila mě o spoustu rad, jak bych měla více důvěřovat Ježíši..Určitě si přečtu další knihy od autora.