Rufus zálesák

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vyrazit na víkend nebo na pár dnů do lesa, spát pod širákem, vařit si čaj ze smrkového chvojí, sbírat houby, zírat do ohně… kdo z nás to nemá rád? Les, a příroda vůbec, jsou nejlepší učitelé, jak ví každý zálesák, skaut, tramp i snílek. Rufus bydlí ve městě, ale jeho kostkovaná košile voní jehličím, kouřem táboráků a ostružinovým čajem. I když je to moderní zálesák, dává přednost křesadlu před zapalovačem a jeho vousatou bradu často zdobí zahnutá fajfka. Je to skvělý průvodce, který ví, kde hledat nejčistší studánku, k čemu se hodí březová kůra a také z kterého lišejníku se dělá nejlepší zálesácká polévka. Obrazová kniha pro začínající táborníky a milovníky přírody vůbec je autorským dílem výtvarníka Davida Dolenského....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450497/big_rufus-zalesak-bGc-450497.jpg 4.913
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Rufus zálesák

Nočnípták
30. ledna

Úžasná kniha pro malé trampy a vlčata. Docela mě to přinutilo si přičichnout a fakt jsem měla pocit, že cítím les a oheň. Jsem zvědavá co na ni řeknou kluci. Už se těším až s nimi zase vyjedeme pod širák. Rufus pojede určitě s námi.
Tahle kniha se teda opravdu povedla. Doufám, že pan Dolenský bude pokračovat ve psaní.

Šebestová3
28.12.2021

Vtipná a zajímavě zpracovaná kniha! Super!


Gabi14
21.03.2021

Knihu jsme dostali od babičky a museli jsme jí číst hned první den 3x ....naštěstí se syn (6 let) naučil knihu zpaměti a čte on nám :). Vřele doporučuji pro děti které milují přírodu :)

Mothermoth
04.01.2021

V dnešní době “kompjůtrů” opravdu nádherný počinek, jak lidem ukázat cestu do přírody. Po přečtení a prohlédnutí všech skvělých ilustrací má člověk chuť naskládat věci do batohu a vyrazit.

magnolia
16.10.2020

To se Davidovi Dolenskému opravdu moc povedlo. Knížka má příjemné "zálesácké" barvy, chlapsky drsné ilustrace, ten správný papír i desky a zakulacené rohy. A těch informací, co v ní najdete!
(Je to jeho bakalářská práce na UMPRUM).

Doporučujeme

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta