Rudý drak

Rudý drak https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9742/bmid_rudy-drak-87g-9742.jpg 4 86 7

Kroniky Imaginarium série

< 2. díl

Dobrodružství v Souostroví snů pokračuje! Uplynulo devět let od chvíle, kdy John, Jack a Charles prožili velké dobrodružství v Souostroví snů. Nyní je osud opět svedl dohromady, aby vyhledali poslední z Dračích lodí, Rudého draka, a zachránili svět před následky starých úkladů. Spolu s přáteli procestují neobyčejnou krajinu, kde se historie, mýty a báje mísí dohromady, aby mohly vyprávět nejstarší příběh světa. Během této cesty odhalí, že hrdiny nedělají pouze statečné činy, že vyrůst je nevyhnutelné, ale zestárnout nikoli.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Search for the Red Dragon , 2008

Hoshi
29.07.2019 5 z 5

Stejně jako Indigový drak bylo pokračování stejně čtivé i přes pomalejší rozjezd. James nás znovu zavedl do Souostroví snů, tentokrát jsme se se třemi bodateli a jejich přáteli vydali do říše Ztracených dětí. Autor nás znovu přesvědčil, že fantazii se meze nekladou a spousta příběhů, která byla napsána se může střetnout v jedné jediné knize.
Velmi mě mrzí, že u nás nevyšly zbylé díly, jelikož by mě opravdu zajímalo, jak to celé dopadne..

Tebby
05.01.2019 3 z 5

Indigového draka mám velice ráda. Proto jsem se těšila i na Rudého draka. Kniha byla napsaná opět velmi čtivě, přesto mi přišel příběh až moc překombinovaný. 50%

hildegardaA
20.06.2016 3 z 5

Kniha obsahuje 375 stran. Je to čtivě napsáno, je tam mnoho postav literárních, spisovatelských a ze Starého Řecka. Nečetla jsem ještě první díl, což byla škoda, protože mi na začátku knihy unikaly souvislosti a humor. Příběh byl napínavý od počátku, ale děj byl víceméně ohraný, nic, co by mě extra překvapilo. Opravdu mě to chytlo od strany 244, což je hodně daleko, ale na druhou stranu jsem se od toho nedokázala vůbec odtrhnout.. Četla jsem ji do konce jen proto, že je to dárek, kdyby byla z knihovny, po straně 100 bych se na ni vykašlala.
Ač dávám hodnocení pouze 3 hvězdiček, přečtu si i zbývající dva díly :-)

Byxy123
26.11.2014 3 z 5

Knížka mě začala bavit až tak od poloviny. Pak už se četla skoro sama a velmi rychle. :)

estelina2300
02.01.2014 5 z 5

dobré knížka

Leslie739
25.10.2013 3 z 5

Po prvním díle jsem ji četla asi s odstupem dvou let. Owenovo dílo podle mě nepatří k těm nejlepším, ale na zabití nudy postačí. Navíc se mi v tomto díle líbilo zasazení Petra Pana do děje. Není to zkrátka ani nejlepší, ani nejhorší.

Atík
03.02.2013

Také krásná kniha i když konec jsem moc nepochopila ale to nevadí. Tím nechci nikoho odradit od toho, aby si tuto knihu přečetl. Všem doporučuji.

draci fantasy pro děti pro mládež cestovatelé pro děti od 12 let fantasy

James A. Owen