Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 559 214

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

AnetaVelJur
02.02.2022 3 z 5

Kniha se mi moc nelíbila. Ani jsem ji nedocetla. Nebyla tam žádná smyslu plná dějová linka. Jen samej sex. Sex v knize mi opravdu nevadí, sama vyhledávám erotické knihy, ale tohle nemělo ani cenu číst. I když jsem četla špatné recenze. Knihu jsem koupila ve výprodeji a jsem rada. Za plnou cenu ani nestoji.
Dala jsem ji tri hvězdičky za zapojení umění a erotiky a za nápaditost "milostných scén".

lucie3944
26.01.2022 2 z 5

No, přiznávám, nedočetla jsem. I když mi v knize sex nevadí, ba naopak, tak tam občas potřebuju i nějaký děj. A toho se tady vyskytovalo pomálu a ještě pro mně neuchopitelně... Zkusím jinou sérii, třeba to bude lepší a já se nakonec k této knize vrátím.

denisa8946
21.01.2022 2 z 5

To byl teda bizárek! :D
Podle přečtených recenzí jsem od knížky příliš nečekala. Ale i tak mě zklamalo, jak pramálo děje tam bylo. Ale líbilo se mi, že i to minimální množství děje bylo promyšlené. Zakomponovat do příběhu umění byl dobrý nápad, díky tomu to nepůsobilo jen jako ujeté porno.
Nemůžu knize upřít čtivost, četla se opravdu rychle. Ale v průběhu čtení jsem musela knihu na pár dní odložit, protože jedna kapitola na mě byla už moc a vzala mi chuť číst dál.
No... řeknu to tak, kdyby to někdo zfilmoval, tak to vidět nemusím. :D

Cokomilka86
14.01.2022 3 z 5

Hodně lidí knihu kritizuje mě se naopak líbí proč by vše vždy mělo být reálné? Proč si nepřečist fantazii spojené se sexem. Navíc to, jak se to spojilo i s výtvarným uměním byla skvělá myšlenka.

TheMelorry
13.01.2022 2 z 5

Ani já jsem neodolala a do knihy se po všech rozporuplných komentářích pustila. A upřímně vlastně nevím, jak hodnotit.
Téma s obrazy mi přijde hodně zajímavé a originální, stejně tak setkání a dohoda ústřední dvojice. Začátek knihy se mi líbil, ale když začalo být vše až moc fantaskní a nereálné, znejistěla jsem... Naopak většinově zavrhovaný konec se mi líbil, nečekala jsem ho a klidně bych brala pokračování o nově se rodícím vztahu.
Bylo to vulgární? Ano. Nereálné? Určitě. Erotických scén více než děje? Stoprocentně. A přesto to vůbec nebylo tak strašné, jak jsem čekala...
(2,5)

MarkétaI.
31.12.2021 2 z 5

Tak to bylo.. divné.
Erotické romány si ráda přečtu, ale toto už bylo moc. Kniha mě nebavila, občas jsem přeskakovala a opravdu se těšila na konec.

teer.h
30.12.2021 1 z 5

Co dodat... všichni mě děsili a já jim nevěřila. Co to sakra bylo?! :D Nebít štafety, ve které jsem knihu četla, tak ji asi nikdy nedočtu. Tohle byl asi největší bizár, co jsem kdy v životě četla. Vždyť to nemělo ani pořádní příběh. Autorce se musí nechat, že to bylo opravdu čtivé a za to dávám body. Ale jinak...Akorát teda nechápu, kde bere tu fantazii. :D Každopádně můžu říct, že jsem se v životě nepobavila, jako u této knihy :D.

ThrillerLove
23.12.2021 5 z 5

Erotiku nečtu, ale tohle mě vážně zaujalo, tak jsem si pořídila. Na začátku js se musela smát nečekala jsem hned takový slovník no nicméně mě to fakt nadchlo. Scény super, očekávala jsem tedy víc děje, ale bylo mi jasné, že se to dozvím v dalším díle (posledním) nějaké další podrobnosti, což se splnilo. Přečetla jsem Tento díl jedním dechem.

Musíte tento díl vnímat vyloženě jako po*no.

Nejlepší co jsem kdy přečetla. Tuhle sérii musíte buď milovat nebo "nenávidět"

Nikotina
18.12.2021 2 z 5

Je to přesně to, co od toho čekáte. Nereálné, zvrácené, sexem nabité.
I přes to, že to není žádný hodnotný román, kniha se hezky čte a stránky rychle ubíhají. Jelikož nejsem znalec erotické literatury a romantická díla mi taky moc neříkají, nemohu porovnat kvalitu s ostatními knihami tohoto žánru. Kniha pro mě byla hodně oddechovou, není nejhorší, ale určitě jsou i lepší díla.
Knihu hodnotím 2 hvězdičkami z 5 (z hlediska kvality), z hlediska erotiky nemůžu jinak, než 5/5.

eliska2126
16.12.2021 2 z 5

Tak k téhle knize jsem se hodně dlouho rozmyslela, co vlastně napsat. Ale přiznám se, že stále nevím.
Šla jsem do toho s tím, že většina recenzí byla dost negativních a dejme tomu, že se moc nepletly.
Abych nezačala jen tím negativním, tak musím přiznat, že to bylo čtivé jako blázen. I námět se mi zdál celkem dobrý, ale provedení už bylo horší. Hlavní hrdinka mi přišla totálně hloupá. Jako souhlasit, že s někým budu spát skoro poprvé, co ho uvidím? Tohle celé se mi jen potvrdilo na konci (kdo četl tak ví). Mona absolutně nepřemýšlí nad tím, co dělá, nebo co by měla udělat. Se vším hned souhlasí a je ji jedno, že daného týpka vidí poprvé v životě. Malcolm byl takový ten typický chlap v tomhle typu knih. Vnímala jsem ho určitě pozitivněji než Monu.
Děj tam nebyl skoro žádný. Popis toho, co spolu Mona a Malcolm mi přišel občas přitažený za vlasy. Docela to jelo už do fantastična a přišlo mi spíš, že hlavní hrdinka je na nějakých drogách či co.
Nejsem žádná puťka, co by při sexuálních scénách zakrývala oči a knihu zaklapla, ale tohle bylo moc už i na mě.
Celé bych to označila jako slátaninu. Konec a to, co se vyklubalo z Malcolma mě v tomhle označení jen utvrdilo.

Lucie2
26.11.2021

Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo raději knihu hned zavřít s tím, že už ji nedočtu. Nakonec jsem ji přeci jen dočetla, protože nemám ráda odložené a nedočtené knížky, ale za mě tedy NE.

Lena79
10.11.2021 2 z 5

Popravdě nevím, co si mám o tomto dílku myslet. Bylo to skutečné nebo jen sen? Erotické scény mě bavily zhruba do poloviny knihy, víc jsem se zajímala o umělecká díla. Docela atraktivní téma a takto zbytečně zahozené. Škoda. Nehledě na to, že jsem od poloviny knihy získala averzi na výraz "vulva".

cipperka
07.11.2021 3 z 5

Nevěřila jsem těm negativním komentářům... No, je to kniha jen o sexu, bez příběhu, prostě o ničem. Ale za to aspoň čtivá

KikušBr
13.10.2021 odpad!

Nejhorší knížka jakou jsem kdy četla, nemá žádný děj.

Dela90
09.10.2021 3 z 5

Tohle byl naprosto odlišný erotický román, od jakéhokoliv, který jsem kdy četla.
Nemůžu říct, že by se mi to úplně nelíbilo, ale z konce jsem byla mírně opařená.
Musím, ale uznat, že námět to mělo promyšlený. Byl tam příběh, líbilo se mi zakomponované umění. Ačkoliv to chvíli bylo trošku přitažené za vlasy. Na druhou stranu, pokud sáhnete po erotickém románu nemůže čekat slaďárnu. Erotiky tam bylo požehnaně. Četlo se to dobře, ale jednou asi stačilo. Čekala jsem všechno, ale takový konec prostě ne.

Marfuška89
06.10.2021

Kamarádka mě od toho odrazovala... Varovala mě před touto knihou. Neposlechla jsem jí a knihu ve společném čtení otevřela... Bohužel!
Šla jsem do ní s tím, že si z toho budu dělat legraci, ale to nešlo!
Jako já mám ráda erotické romány, ale toto!?
Nic tak nechutnýho jsem v životě nečetla! To snad ani nemůže být reálné? Vždyť to nikdo nemůže vydržet celou noc! A na druhý den jako by se nic nestalo?
NEDOTČENO! A NIKDY UŽ JÍ ČIST NRBUDU!

Já sama říkám, že každá kniha má svého čtenaře, ale tady opravdu nechápu těch 52%

Arkagas
06.10.2021 2 z 5

(SPOILER) Tak k téhle knize toho mám víc.
1, většina slečen, která ji kolem mě četla z ní byla znechucená a tvrdila, že je to odporné a násilné porno, ponižující ženu. To byl důvod, proč jsem po knize v knihovně sáhla, když na mě vykoukla v řadě s novinkami.
Psané porno to je, o tom žádná a bez debat. Chápu i to, že z toho někdo může být znechucený, i když by si hromada žen, co si myslí, že sex je jen romantika zasloužilo otevřít oči, protože sex je především hra a každý ji holt hraje jinak. Jestli je to už moc tvrdé porno, nebo ne je každého subjektivní názor.
Ale!
Když se odprostíte od toho, že kniha holt popisuje x sexuálních praktik - od bondáže, fistingu, BDSM atd,. fakt nikomu nepřišel strašně bizardní celej ten "děj"? :-D

Fakt Vám nepřišlo divný, že ženská zažívá nejlepší orgasmy svého života s chlapem, který si ji koupil, platí ji v originálních obrazech a skicách, ona při aktech zažívá divný prožitky - jakože jeden večer kojí dospělýho chlapa a po probuzení je zase vše ok, žádný mlíko, žádná bolest a druhej večer je zase v lese s Minotaurem, kterej si to s ní rozdává a vzbudí se v posteli a ten chlap ji tvrdí, že ji opravdu nezdrogoval a že vše je skutečné?
A aby se to teda vysvětlilo, tak přichází obrovské a překvapivé rozuzlení v podobě, u který jsem se fakt smíchy složila málem do kolen:
celou dobu si to totiž rozdávala s duchem, kterej umřel v posteli, kde to celou dobu dělaj. Ok, na tuhle pointu bych asi potřebovala být hodně opilá, zdrogovaná nebo nevím co, ale fakt tohle někdo sežral a ještě se těší na pokračování? :-D :-D Jako vážně???

Pardon, ale když pominu to, že je to teda psané porno, které je možná příjemnější pustit si ve filmové podobě, tak větší knižní bizár jsem snad ještě nečetla. Na tuhle knížku rozhodně jen tak nezapomenu.

Na obranu spisovatelky jsem si po přečtení jejího medailonku uvědomila, že pokud se dala na spisovatelskou dráhu po teologickém semináři, tak budiž ji odpuštěno, že potřebovala někam vypsat svoje tajné představy a sexuální touhy a proč toho nevyužít, když to lidi budou číst.

Šokující pro mě totiž absolutně nejsou sexuální scény, ale to, že někdo takovejhle blábol sežere i s navijákem a ještě se těší na pokračování. :-D

Dávám 2 hvězdy za opravdu ORIGINÁLNÍ děj, který mě dostal do kolen a svižnost textu.

Nika151
08.09.2021 4 z 5

Jak uchopit tuto knihu? Nazvala bych ji jako “hardcore sexuální fikci s nadpřirozenými prvky”..tohle jsem opravdu nečekala.

ta.tajemna
27.08.2021 1 z 5

Knížka mě moc nezaujala. Zápletka byla že začátku velmi dobrá, ale ke konci to přestalo dávat smysl. Konec za mě moc rychle ukončený a dost nereálný. Hlavní hrdinka mě ovšem zaujala a tak jsem knihu dočetla. Na druhou stranu se mi zdálo přehnane, jak daleko Mona zašla při svém zachraňování Galerie. Erotika v žádném případě nechyběla a za mě to bylo celkem fajn zpracované ( škoda, že i dej nedopadl jako sexuální scény). Některé opět přehnané a neuvěřitelné. Každopádně znovu bych si knihu nepřečetla.

nikca3976
25.08.2021 1 z 5

No... zaprvé jsem to ani nedočetla... zadruhé jsem v životě nečetla nic úchylnějšího a zatřetí mi každá kapitola připadala jako scénář na porno... samý sex a žádný děj..jako možná se to někomu líbí,ale na mě toho bylo nějak moc..strašně mě teda udivuje co všechno byla Mona schopná udělat pro prachy...každopádně po téhle knížce se nemůžu podívat na skleněnou láhev aniž bych si vzpomněla na toto některé scény byly fakt přes čáru...zvlášť ty, kde nebyli sami

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975