Perla

Perla https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475054/bmid_perla-M1q-475054.png 4 136 34

Rudá série

< 3. díl

Nová erotická fantasy zasazená do světa Rudé Galerie a Růže. Když se Lord Arthur Godwick dozví, že jeho mladší bratr dluží celé jmění Regan Ferryové, majitelce hotelu Perla, souhlasí, že za něj dluh odpracuje… v její posteli. Slíbí Regan deset nocí, během kterých si s ním bude moci dělat, cokoli se jí zlíbí. Musí to pokoření přetrpět pro svého bratra. Kdyby se rodiče dozvěděli, co provedl, bez okolků by ho vydědili. Pohledný, ale neklidný Arthur brzy zjistí, že je jen pěšákem v erotické hře na pomstu a že nic, ani jeho dočasná milenka, není takové, jak se zdá.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Red

The Pearl , 2020

ivetapl
21.12.2021 3 z 5

Tak
Třetí díl série Rudá mám za sebou.
Rudou galerii už nikdy neotevřu!! Růže se mi líbila, i když byla také přitažená. No a Perla ...
Jako jo. Líbila se mi. Konečně i sex byl docela dost reálný, oproti předchozím dílům.
Autorka se podle mě nebojí snad ničeho. Nebrala bych její knihy jako erotické, ale spíš úchylné.
Po konci, který je v téhle knize doufám, že se další díl nebude jmenovat Ústřice.

Tahle série je prostě šílená. Zajímalo by mě, jaké by to bylo, vidět autorce do hlavy. Protože to je mazec.
Takže pokud vám vadí v knihách sex. Šílený sex. Absurdní věci... Tak se téhle autorce i jejím knihám vyhněte.

ThrillerLove
12.12.2021 5 z 5

Na tuto knihu, jsem se velmi těšila a začala číst hned, jak mi dorazila. Super je, že je to zase z jiného pohledu. Protože tadz není sexuálním otrokem žena, ale muž . Jednu scénu v knize bych klidně oželela.

První a třetí díl na sebe navazuje takže vám do sebe zapadnou různé informace.

Konec je velmi zajímavý. Hlavně co se týče Malcolma.

Nejlepší erotická série, kterou jsem četla a jsem z ní velice nadšená

MilackovaN
02.12.2021 5 z 5

Oddechovka, která nenadchne ani neurazí. Oproti dvěma předchozím dílům mi tam chybělo nějaké to mystično. I tak to ale bylo fajn čtení.

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Človek musí ísť do čítania tejto knihy už s tým vedomím, že ide o červenú knižnicu ako vyšitú a nič iné od autorky v tejto sérii ani nečakať.

Jita160
18.11.2021 4 z 5

Velmi extravagantní autorka pro mě mimozemšťan. Píše příběhy nad kterými by se nemělo zvlášť přemýšlet. Otevřenou myslí se začíst a užívat si to.
Dominantní žena a submisivní muž zaručují že tady o sexuální fantazie nebude nouze. Volné pokračování kde prvotním hrdinou je obraz zemřelého lorda Malcolma Godwicka.
Čtivý sexem nabitý příběh kde i duchové minulosti našli opět své místo.

dooky
10.11.2021 3 z 5

Nějak nevím. Ani jeden z hrdinů mi nepřirostl k srdci a cosi mi tam chybělo. Škoda, potenciál tam byl, jen jsem se nějak nedokázala nechat knihou strhnout.

DreamerX9
27.10.2021 3 z 5

Do půlky dobrý než z toho autorka udělala hvězdy nám nepřály. Jinak čtivé

ElikaS
23.10.2021 3 z 5

Musím říct, že tuhle knihu, stejně jako celou sérii není jednoduché ohodnotit. Po dočtení vlastně ani pořádně nevím, co bych ke knížce řekla :-)
Tak asi takhle, knížka je poměrně čtivá. A musím říct, že i přestože mám k ději, zápletce i postavám hromadu výtek, tak mě vlastně bavila. Po přečtení prvních dvou dílů už jsem věděla, do čeho jdu, takže mě nezaskočila paranormální linka. A vlastně ta se mi na knížce asi líbila nejvíc - hlavně ten dovětek.
Obecně ale musím říct, že se jednalo o nejslabší díl série, i když je to hlavně z toho důvodu, že mi úplně nevyhovoval motiv se submisivním mužem. Jinak vzájemná chemie mezi Regan a Arthurem celkem fungovala.
No abych to shrnula je to oddechovka, kterou máte za chvilku přečtenou a pokud máte bujnou sexuální fantazii, tak si ji užijete.

Šajler
18.10.2021 3 z 5

Pro mě nejslabší díl, něco mi tam vadilo oproti předešlým dílům.Ale i tak je to fajn odpolední oddechovka,kdy nemusím přemýšlet ;)

Teri19
16.10.2021 odpad!

Na knihu jsem se velmi těšila, ale upřímně jsem velmi zklamaná. Přečetla jsem čtvrt knihy a myslím že dál už číst ani nebudu. Za mě je toto nejhorší díl z celé trilogie.

rampapa
14.10.2021 5 z 5

Lorda Godwicka jsem si hodně oblíbila a lady Ferryovou taky. Myslím že tahle knížka je nejlepší z celé série. Knížka se mi moc líbila a hodně ji doporučuji všem co mají rádi erotiku.

Gabiika9
12.10.2021 5 z 5

Treti kniha, stejne jak prvni dve, nezklamala.

LadyElisa
04.10.2021 1 z 5

Zvědavost je potvora, která mi nedala spát a jistými obavami jsem se pustila do třetího dílu. Dostala jsem, co jsem čekala - Galerie byla jedna z nejhorších knih toho žánru, Růže se mi vcelku líbila, ale Perla představila nové dno erotických románů. Kniha je naprosto příšerná, tímhle klenotem si autorka opravdu moc nepomohla. Další knihy od T. Reisz číst nehodlám.

Ellinek
02.09.2021 3 z 5

Nóóó...tak já nějak nevím, jestli se mi to jakože líbilo, nebo to byl další bizár. Ale jako...jo, asi to bylo fajn. Konečně to byly živé postavy. Ale Malcolm stejně pořád prudí a tu rádoby mystickou linku, která tady měla přecházet snad pomalu do lehounkého hororu, tu fakt pořád nechápu.

Nejdřív to bylo docela fajn. Pak se ale šňůra perel dostala na dost neobvyklé místo, viď, Arthure? Pak začala rádoby děsivá duchařina, ale nakonec to spadlo na přijatelnou úroveň, kdy si o těch zamilovaných pošucích člověk četl i rád...aby to zase zabil naprosto šílený konec, u něhož jsem si už říkala, že to snad ani nemůže být legální! Jestli nás čeká další, volně navazující série, no tak to mě už v medu vyválej.

U předešlých dílů bylo mé stanovisko jasné, ale tady po dočtení přesně nevím, jestli to bylo fajn, nebo ne. Protože živoucí postavy byly fakt super. Na facku Regan i rozkošný Arthur se skvěle doplňovali a bylo fajn, že jim oběma tluče srdce a nejsou to duchové nebo jiné šílené výplody. Mělo to dokonce i ten děj.

Možná se mi nakonec Perla líbila z celé trilogie nejvíc. Žádná hitparáda to není, ale po dočtení se necítím pohoršena ani literárně zneuctěna. Takže asi dobrý.

Tiffany Reisz
americká, 1975