Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím

Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358697/bmid_ruce-v-mouce-domaci-pecivo-s-kvaske-dqH-358697.jpg 5 82 32

"Pečení s kváskem nebo s droždím není žádná věda" Připravit domácí pečivo není složitá věc. Nechte se autorkou provést světem pečení z kvásku i z droždí. V knize najdete všechny potřebné informace: Jak si připravit kvásek, jak se o něj starat, jaké pomůcky a suroviny k pečení použít. Inspirujte se fotografiemi lahodného pečiva a vyzkoušejte recepty na kváskový chléb, kváskové pečivo, chleby s droždím, bagety, rohlíky, žemle a bulky, placky, pizzy nebo kynuté sladkosti. A že nevíte, co si na pečivo namazat nebo k němu přikusovat? I na to autorka myslela.... celý text

vybusna
01.03.2018 5 z 5

Ja sa priznam, ze chlieb nepeciem. Ked uz, tak len jednoduche pecivo v cas nudze a chlieb bez prace, bez miesenia, s 12 hodinovym kysnutim. Ale knihy tejto autorky mam vsetky, milujem ich citat, porovnavat recepty a nasavat mudrost z kazdeho slova, z kazdej vety. Vzdy potom ostanem nastartovana, ze dnes....a ja verim, ze raz zacnem aj piect. Dufam, ze pani neprestane pisat a dockame sa aj dalsich titulov. Vela stastia

jahoda58
01.03.2018

Nedávno jsem si pořídila pekárnu a chyběla mi už jen nějaká prima kuchařka. Kniha "Ruce v mouce" byla jasná volba. Autorčiny recepty už nějaký pátek znám, mám některé vyzkoušené a vím, že se na ně mohu vždy spolehnout, což se o každé kuchařské knížce zdaleka nedá říct. Knížka je psaná nejen celoživotními zkušenostmi ať už se sladkým, či slaným pečivem, ale především srdcem a láskou k pečení. Kniha tohoto stylu na trhu opravdu chyběla, autorce za ni velký dík.

Marta72
01.03.2018 5 z 5

Za mě perfektní kniha,zatím nejlepší co jsem si pořídila s pečením. Stále podle ní něco peču.Pěkně a srozumitelně napsaná .

hana4559
01.03.2018

Nádherná knížka plna uzasnych receptu, srozumitelně popsane postupy ,luxusni fotky, strašně ráda podle ni peču .

jenn207jackie

úžasná kniha !!!!!
perfektně napsaná, srozumitelná, kvalitní papír, pěkné foto.
Recepty vychytané do posl.detailu, jednoduše popsané, zvládne i amatér.
Díky této knížce se pečení podaří vždy !!
kamarádky také nadšené !

jana02272
01.03.2018

Knihu mi koupil přítel je skvělá,vše je moc hezky napsané.Peču z ní skoro denně nejen pečivo,ale i chleby.Doporučuji

Aja71
01.03.2018

Tuto knížku jsem dostala od ježíška a mám ji moc ráda, dokonce i mí synové Ondra s Matějem (16 a 14 let) se podle ní učí péct pečivo. Je skvěle napsaná tak nějak lidsky a hlavně je srozumitelná. Vše co jsme z ní upekli bylo prudce jedlé.

rebeka2016
01.03.2018

Kniha je naprosto skvěle napsaná. I úplný začátečník, který s domácím pečiením začíná, bude mít úspěch. Podrobně napsané recepty, spousty dobrých rad, vychytávek a spousta zajímavostí z pekařského ráje. Před autorkou hluboce smekám a pevně doufám, že už se chystá pokračování RvM. N.Indruchová.

jitka7060
01.03.2018

Je spousta kuchařek s krásnými obrázky - splývají dohromady - ale tahle je nejen krásná, ale i velmi poučná a pro toho, kdo chce něco upéci, také nutná, jsem šťastná, že ji mám a autorce přeji mnoho dalších takových počinů.

Kulinova
09.02.2018 5 z 5

Když se dílo podaří, tak je to krása! A když jde o jídlo, tak je to i krásný zážitek. Díky této knížce se pečení podaří vždycky. Navíc vše velmi jednoduše popsáno a celé s láskou k pečení a vaření zpracováno.

Modrina
15.01.2018 5 z 5

O tuhle knížku jsem si napsala ježíškovi - a přinesl mi ji. :) Asi jsem byla hodná. Peču už roky a leccos umím, ale takovéhle knize neodolám. Autorčiny recepty fungují, některé jsem prověřila už mockrát. Tak teď zkouším další. :) Každému, kdo rád peče, velmi doporučuji.

katerina.l.
27.12.2017 5 z 5

Krásně vysvětlené procesy, které v kynutém těstu probíhají, spousta vychytávek a "zlepšováků". Kniha obsahuje spoustu pěkně popsaných receptů. Jako bonus nádherná obálka a krásné fotky uvnitř. Doporučuji každé kuchařce, která ráda pracuje s kynutým těstem :)...

chléb pečivo kvásek

Iva Trhoňová
česká, 1965
2017  95%Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím
2019  96%Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo
2011  96%Pekárnománie
2020  93%Hrátky s těstem : Drožďové pečivo snadno, rychle a dokonale
2012  95%Remoska v moderní kuchyni

Kniha Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím je v