Ruby Redfortová: Podívej se mi do očí

Ruby Redfortová: Podívej se mi do očí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376838/bmid_podivej-se-mi-do-oci-1Th-376838.jpg 4 11 2

Ruby Redfortová série

Seznamte se s Ruby Redfortovou... Co byste dělali, kdyby vám bylo třináct a tajná organizace by vám nabídla, abyste se stali jejich odborníky na šifry? Zpanikařili byste? Řekli to všem svým kamarádům? Nebo byste dokázali držet jazyk za zuby? Průměrné třináctileté dítě by si asi nevědělo rady, ale Ruby Redfortová naštěstí není průměrná dívka. Nic ji nerozhodí. Je super chytrá, vždycky v klidu a dokáže držet jazyk za zuby za všech okolností. To si alespoň myslí. Ale zvládne to doopravdy?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Ruby Redfort - Look Into My Eyes , 2011

Nikolča
21.01.2023 4 z 5

Zajímavá detektivní knížka pro mládež. Většinou lze závěr odhadnout u takovýchto knih, ale tady byl děj stále plný napětí. Zároveň se mi líbilo, jak s Ruby v určitých pasážích zacházeli jako s malým ditětem, ale ona se nenechala zviklat a stála si dál za svým názorem.

Knihovnice01935
27.01.2021 5 z 5

Tato kniha mě pobavila na dlouhou dobu, a moc jsem si ji užila. I když detektivní příběhy nejsou můj šálek kávy, tohle byla bomba. Rozhodně doporučuji přečíst.

detektivní a krimi romány pro dívky

Lauren Child
anglická, 1967