Moje zvláštní schopnosti

Moje zvláštní schopnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135186/moje-zvlastni-schopnosti-135186.jpg 4 33 3

Tajemství duchů série

Ruby Clair série

1. díl

Dvanáctiletá Ruby Clairová není jako ostatní holky. Kolem lidí vidí zvláštní světlo a slyší zvuky. Může mluvit s těmi, kteří už nežijí. Dokáže překonat strach a využít svůj dar k pomoci druhým?První díl čtyřdílné série.

Orange8knihomol
Orange8knihomol
05.05.2019 5 z 5

Na příběhu se mi líbilo, že byl převyprávěním skutečné události, kterou samotná autorka získala díky své schopnosti komunikovat s duchy, schopnosti jakou má hlavní hrdinka této skvělé knížky. Oceňuji, že je kniha tak pozitivní a ne hororová, jelikož většina autorů z takovýchto knih většinou vytvoří horor jakbysmet. Velké DOPORUČENÍ všem dívkám, které se o takové knížky zajímají.

l_havlickova002
l_havlickova002
12.12.2015

Pro mladé holky co chtějí s něčím začít bych to doporučila. Četlo se to rychle, příběh nebyl špatný. Asi bych si už další díly kupovat nemusela ale je to dobrá oddychovka.

Viky.Tejralova
Viky.Tejralova
16.09.2013

Vybrala jsem si tuto knihu hlavně kvůli svojí tématice, která mě baví a ráda ji čtu. Nicméně kniha je pro dívky přibližně od 9-12 let a mně je 14. Možná by se to jednomu nezdálo jako kdovíjaký rozdíl, ale je to rozdíl.. Přečetla jsem ji během dvou hodin, vyprávění začalo hned na první stránce (myslím tím, že se rovnou začínala objevovat taková ta zápletka)... Nejsem nijak zklamaná, ale přirovnala bych to asi jako k burákům u televize... Moc jsem o tom nepřemýšlela, ale přesto jsem to vnímala.. Pro mě prostě taková oddychovka..

2012  79%Moje zvláštní schopnosti
2013  87%Zpráva ze záhrobí
2013  88%Tajemství duchů – Přízrak beze jména
2013  70%Bezradný duch
2012  20%Trampoty s duchmi

Kniha Moje zvláštní schopnosti je v