Rozvedená

Rozvedená https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62213/rozvedena-62213.jpg 3 7 2

Román o mladé, osudem stíhané a charakterní ženě, která po mnoha útrapách dojde svého zaslouženého štěstí.

knihomolka1197
30.10.2020 5 z 5

Kniha mně bavila. Mám ráda příběhy z doby první republiky i starší. Pro ty, které tohle nebaví - musíte si uvědomit dobu, ve které se příběh odehrává - tehdy lidé přemýšleli a žili úplně jinak, byla jiná doba. Autorka píše na způsob Vlasty Javořické, takže tohle každého bavit nebude.

reader.007
03.02.2015 1 z 5

Vždycky když zavírám nějaký opravdu blbý svazek z řad červené knihovny, říkám si, tak teď už to horší být nemůže. Jenže pak mne osud zas a znova překvapí.
Jednu hvězdičku přeci jen dám, protože místy se autorka zmohla i na vcelku rozumné úvahy. Bohužel je okamžitě překryla tak nabubřelým patosem že jsem nevěděla jestli se mám začít na celé kolo smát nebo udiveně vrtět hlavou.
Takže jak bych jenom knihu přiblížila... vybavujete si někdo vyprávění tety Kateřiny (Saturnin) o "Květince Martě"? Tak přesně takhle to uvnitř této knihy vypadá, jenomže je to mnoooohem delší a ještě horší. Nevěříte? Tak si to přečtěte sami :-)

Marie Kyzlinková
česká, 1889 - 1969