Rozum do kapsy

Malá kapesní encyklopedie. Pro čtenáře od 9 let.

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45653/rozum-do-kapsy-45653.jpg 4.593
Literatura naučná, Encyklopedie
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Rozum do kapsy

Damato
25.08.2018

Můj syn tuhle úžasnou encyklopedii dostal, když šel do první třídy a my s manželem mu ji tajně kradli, když jsme se něco chtěli dozvědět v dobách " před netem", úžasná encyklopedie, která s ním putovala přes gympl na koleje a dnes je na piedestalu jeho knihovny v jeho domácnosti. Jednou jsem si ji chtěla z nostalgie prohlédnout, půjčil mi ji, ale neodpustil si poznámku..." Mami opatrně".

DarthSoren
01.03.2018

Vždy poruke, vždy pripravený poskytnúť informácie takmer na všetko. To je Rozum do vrecka. Presne ako píšu kolegovia v predošlých komentároch - v dobe keď ešte nebol google (teda už bol, lenže mať internetové pripojenie v našich končinách bola fakt frajerina), bolo jedinou možnosťou čerpať vedomosti z múdrych kníh a jednou z nich bola aj táto. Kto sa odtiaľ učil vlajky tak ako ja, ruku hore! :D

Hospodyňka
21.02.2018

Srdeční záležitost mého otce. Jako malou mě zkoušel z vlajek...no neumím je dodnes, nicméně je to jedná z krásných vzpomínek na dětství.

Kiwisska
14.01.2016

Kde jsme hledali informace, když nebyl všude internet? No přece z těchto malých encyklopedií :)

Kapis
04.01.2016

Zcela Zásadní knížečka a etalon všelikých znalostí a zajímavostí dětství. Kdo ji neměl, jako by nebyl. Obkresloval jsem si z ní vlajky, učil morseovku, planety, dokonce jsem se z ní nazpaměť naučil někde na základce řeckou abecedu, kterou stále umím odříkat. Pořád mám doma izolepou šetrně ošetřované vydání z dětských let, kde mám tužkou různé poznámky a nedám na ní dopustit.

jaja1989
17.04.2015

Vše přehledné a snadno k nalezení.

Artic
30.01.2015

V době temna (předinternetové) prostě super.

undergrounds
16.03.2013

Proste rozum do vrecka :D... niekde u babky sa nachádza aj toto vydanie no mám aj to novšie, pre všeobecný rozhľad ako na zavolanie :).