Rozum do kapsy

Kniha Rozum do kapsy

Usire

Tato kniha vyšla už v tolika inkarnacích a i v dnešním světě internetu má co nabídnout.

kapr
01.11.2020

Pro děti, i pro dospělé, stručně o všem podstatném.

Martian
21.07.2020

Téhle knížečce vděčím za hodně :)

Karlos80
25.03.2020

Google (wikipedie) našeho dětství. :)

Damato
25.08.2018

Můj syn tuhle úžasnou encyklopedii dostal, když šel do první třídy a my s manželem mu ji tajně kradli, když jsme se něco chtěli dozvědět v dobách " před netem", úžasná encyklopedie, která s ním putovala přes gympl na koleje a dnes je na piedestalu jeho knihovny v jeho domácnosti. Jednou jsem si ji chtěla z nostalgie prohlédnout, půjčil mi ji, ale neodpustil si poznámku..." Mami opatrně".

DarthSoren
01.03.2018

Vždy poruke, vždy pripravený poskytnúť informácie takmer na všetko. To je Rozum do vrecka. Presne ako píšu kolegovia v predošlých komentároch - v dobe keď ešte nebol google (teda už bol, lenže mať internetové pripojenie v našich končinách bola fakt frajerina), bolo jedinou možnosťou čerpať vedomosti z múdrych kníh a jednou z nich bola aj táto. Kto sa odtiaľ učil vlajky tak ako ja, ruku hore! :D

Hospodyňka
21.02.2018

Srdeční záležitost mého otce. Jako malou mě zkoušel z vlajek...no neumím je dodnes, nicméně je to jedná z krásných vzpomínek na dětství.

Kiwisska
14.01.2016

Kde jsme hledali informace, když nebyl všude internet? No přece z těchto malých encyklopedií :)