Rozum a cit (převyprávění)

Rozum a cit (převyprávění) https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145167/rozum-a-cit-145167.jpg 3 12 3

Marianne hledá muže, který by byl stejně temperamentní jako ona; Elinor je zamilovaná do kultivovaného, uhlazeného Edwarda Ferrarse. Jejich mladší sestra Margaret sleduje všechny radosti i strasti, kterými Elinor a Marianne procházejí. Je Marianne příliš vřelá, nebo Elinor příliš chladná? Čí příklad by měla Margaret následovat? Převyprávěla Gill Tavnerová.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (ČR)

Sense and Sensibility , 1811

andy_nejedla
26.10.2019 3 z 5

Kniha neurazí ale ani nenadchne, příběh mě neoslovil natolik, abych si přečetla originál, ale je možné, že se to časem změní.

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Krásná převyprávění příběhu, který naprosto miluji, četla jsem originál. I když to není přesné, co se týče některých dialogů či situací, to podstatné tam je a já jsem velmi ráda, že jsem jí objevila v Levných knihách a neodolala. Za mě je super.

MinaHawke
08.11.2016 4 z 5

Nebylo to špatné, ale zkrátka na originál to nemá. Chyběly mi tam některé postavy, bylo to takové hodně osekané. Ale kdo nečetl originál a přečte tuto knihu, třeba ho navnadí a přečte si originál, což si myslím za to stojí.