Roztomilá malá tajemství

Roztomilá malá tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143661/roztomila-mala-tajemstvi-143661.gif 4 139 35

Vrah Alison DiLaurentis je za mřížemi a s tajemnou -A je také konec. Holky si mohou po dlouhé době vydechnout, protože netuší, že se chystám navázat, kde -A skončila. Plán mám připravený. Co myslíte, na koho si posvítím ze všech nejdřív? Na Hannu, Emily, Ariu a Spencer. Vsadím se, že nebude dlouho trvat, než se děvčata zase do něčeho namočí – hlavně teď, když si myslí, že je -A nehlídá. Uhodnete, do čeho se spadnou tentokrát? Nebojte se, já se pěkně přikrčím… a budu je pozorovat. S očima na stopkách přijdu na to, jaké mrchy v nich skutečně dřímají. Odhalím všechno, spolehněte se.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Pretty Little Secrets , 2012

Nikola086
Nikola086
21.06.2022 3 z 5

Velmi čtivé, každá dívka skrývá své tajemství, o kterém ví ale i osoba s pseudonymem A. Jako doplněk zajímavé, ale při takovém množství dílů si říkám, jestli už to nebylo krapet zbytečné.

Nikychlupova
Nikychlupova
10.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Četla jsem jako jako poslední díl série.
Hanna problémy s jídlem a tatínkem, který je na zabití. I když mám Hannu rada je to módní sluníčko, balení trenéra na mě působilo trapné.

Emily hodná holka, co prahne po lásce a kamarádství. Její tajemství se mi líbilo.

Aria Mám ji ráda je svá, nevim co dodat.

Spencer její příběh na mě jako tajemství nepusobilo.

Všechny knihy mam moc ráda.

EvieS
EvieS
04.10.2020 3 z 5

Čte se rychle ale jinak nic moc. Příběhy nejsou moc zajímavé (Aria WTF? Spencer jakbysmet. Někdy mě opravdu překvapuje bezmozkové chování hlavních hrdinek :D). Za mě zbytečná vsuvka.

Mruskulka
Mruskulka
11.07.2020 3 z 5

Doplněk série Prolhaných krásek. Od této série slabší, ale neurazilo.

Sabina335
Sabina335
06.04.2020 4 z 5

Kniha doplňuje celou sérii "lhářek".Mohla být více napínavá, ale i tak se to krásně četlo.

LucaR8
LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Příjemné doplnění celé série. Ještě by to chtělo deník Alison

oblakaknih
oblakaknih
21.02.2019 3 z 5

Pro mě docela zklamání. Čekala jsem od knihy víc (především víc roztomilých malých tajemství). Čtivé to ale bylo. Vzhledem k sérii mi to přijde zbytečné.
Příběhy se odehrávají o Vánocích, doporučuji tedy jako vánoční nenáročné čtení.

janebeauty9860
janebeauty9860
14.01.2018 4 z 5

Čekala jsem víc pikantní tajemství vzhledem ke zbytku knih. Ale bylo to příjemné čtení.

Lucius30
Lucius30
25.07.2017 5 z 5

Pozor, trochu spoilerů!

Bylo rozhodně více než zajímavé podívat se hlouběji do životů lhářek. Sice tomu chybělo to "něco", co dělá tuto sérii speciální, ale i tak to bylo čtivé. Příběh Hanny mě trochu zklamal, čekala jsem víc emocí okolo Mony; Emily byla asi nejlepší (její máma mi opět lezla na nervy); Aria, no, její chování jsem moc nechápala, svatba, vážně? Spencer opravdu přeji happy end vztahu s Melissou. Vždycky mě pobavily narážky na vodu Amino Spa. :D

Jak jsem již psala, byla to trochu jiná ochutnávka Rosewoodu. Myslím, že každý fanoušek PLL by si měl knihu přečíst, i když zajímavější než tohle by byly Alisoniny deníky. Škoda, že je nakladatelství nepřeložilo. :(

petra3242
petra3242
18.02.2017 3 z 5

Příběh trochu slabší ve srovnání s jinými knihami PLL, ale i tak se to dalo číst. Nejzajímavější mi přišlo tajemství Spencer a Hanny. Čtení mě bavilo, jen mi tam chyběly intriky -A.

Ownkai
Ownkai
08.02.2017 5 z 5

Zatím nadchla nejvíc z celé série

Babsie
Babsie
05.11.2016 2 z 5

Nejnudnější kniha celé série. Žádné tajemno, žádná akce. Všechny čtyři se chovají dost stupidně, a jejich příběhy mi přišly neskutečně nudné a bez nápadu. Bez -A je to prostě o ničem. Nutím se to dočíst, protože mám autorku ráda a chci tuto sérii ukončit. Přemýšlím mezi jednou a dvěma hvězdičkami, ale jediný klad, který na knížce dokážu najít, je že se docela dobře čte.

Sarfias
Sarfias
13.08.2016 5 z 5

Pozor - možná malý spoil:
Autorka této série tentokrát překvapila mírností příběhu. I když jsou lhářky potvory (a čtenář - nebo alespoň já - se někdy diví, jaké pitominy holky nevymyslí a jaké reakce mají), tato kniha dělala čest období, kdy se příběh odehrává. Vánoce jsou svátky klidu a míru, a tak autorka trochu toho klidu a míru nadělila i lhářkám v podobě relativně šťastných konců. Alespoň tak to na mě celkově působilo. Nečekejte ale žádnou Vánoční koledu.
Jsem také zvědavá, zda A dodrží slovo a v dalších dílech, nechá některé etapy života jednotlivým hrdinkám "sežrat". Uvidíme.

Beerushka
Beerushka
27.04.2016 5 z 5

Miluju vsechny dily

orangerose
orangerose
09.02.2016 5 z 5

knížka byla zábavná, bavila mně ,dobrej bonus tyhle příběhy :)

07.02.2016 5 z 5

Pěkné zpestření ke klasickým dílům. Některé části byly pravda trochu zvláštní ale celkově moc povedené. Alespoň jsem se dozvěděla některé detaily ze života lhářek...

PS: Knihu je idelání číst po 4.dílem...

04.10.2015 5 z 5

Nevíte kdy přesně bych knihu měla číst? (Teď jsem dočetla 4.díl)

Anoell
Anoell
19.09.2015 5 z 5

Ani jsem nijak nezkoumala, o čem tato knížka je, a bůhvíproč jsem žila v domnění, že nám v ní paní spisovatelka prozradí některé kousky, které holky provedli ještě za Alisonina života. Z toho důvodu jsem si ji nechala na později a rozečetla ji až po přečtení 12. dílu. Takže jsem byla dost překvapená, když jsem knihu konečně otevřela... Ale nevadí, alespoň jsem si připomněla, co se dřív událo. Například jsem úplně zapomněla, že Hanna chodila s Lucasem! Ze začátku jsem si posteskla, že má oblíbenkyně Spencer na mě čeká až v závěru knihy. Ale aspoň bylo to nejlepší na konec! To, co s Melissou provedly... :D Každopádně to bylo velmi zajímavé nahlédnutí do jiného života lhářek - do života bez -A, která mi stejně ani nechyběla: jak je vidět, holky si dokáží zpestřit život i bez ní.

Linu
Linu
09.02.2015 5 z 5

Skvělá kniha! Bylo to takové odreagování od A a zároveň asi příprava na druhé kolo....

katerina5790: Nejdříve si přečti první díl (Roztomilé malé lhářky), potom to ostatní ;-) .

katerina5790
katerina5790
01.02.2015

Mám si nejdřív přečíst tohle nebo ostatní díly?

tajemství kamarádky

Sara Shepard
americká, 1977
2011  78%Roztomilé malé lhářky
2012  83%Hra lží
2013  82%Roztomilá malá tajemství
2016  78%Perfekcionistky
2013  85%Dvě pravdy a lež

Kniha Roztomilá malá tajemství je v