Roztomilá malá tajemství

Roztomilá malá tajemství

Vrah Alison DiLaurentis je za mřížemi a s tajemnou -A je také konec. Holky si mohou po dlouhé době vydechnout, protože netuší, že se chystám navázat, kde -A skončila. Plán mám připravený. Co myslíte, na koho si posvítím ze všech nejdřív? Na Hannu, Emily, Ariu a Spencer. Vsadím se, že nebude dlouho trvat, než se děvčata zase do něčeho namočí – hlavně teď, když si myslí, že je -A nehlídá. Uhodnete, do čeho se spadnou tentokrát? Nebojte se, já se pěkně přikrčím… a budu je pozorovat. S očima na stopkách přijdu na to, jaké mrchy v nich skutečně dřímají. Odhalím všechno, spolehněte se....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143661/roztomila-mala-tajemstvi-143661.gif 4.2106

Roztomilé malé lhářky

Pretty Little Secrets (2012)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

janebeauty9860

Čekala jsem víc pikantní tajemství vzhledem ke zbytku knih. Ale bylo to příjemné čtení.

Lucius30
25.07.2017

Pozor, trochu spoilerů!

Bylo rozhodně více než zajímavé podívat se hlouběji do životů lhářek. Sice tomu chybělo to "něco", co dělá tuto sérii speciální, ale i tak to bylo čtivé. Příběh Hanny mě trochu zklamal, čekala jsem víc emocí okolo Mony; Emily byla asi nejlepší (její máma mi opět lezla na nervy); Aria, no, její chování jsem moc nechápala, svatba, vážně? Spencer opravdu přeji happy end vztahu s Melissou. Vždycky mě pobavily narážky na vodu Amino Spa. :D

Jak jsem již psala, byla to trochu jiná ochutnávka Rosewoodu. Myslím, že každý fanoušek PLL by si měl knihu přečíst, i když zajímavější než tohle by byly Alisoniny deníky. Škoda, že je nakladatelství nepřeložilo. :(

petra3242
18.02.2017

Příběh trochu slabší ve srovnání s jinými knihami PLL, ale i tak se to dalo číst. Nejzajímavější mi přišlo tajemství Spencer a Hanny. Čtení mě bavilo, jen mi tam chyběly intriky -A.

Ownkai
08.02.2017

Zatím nadchla nejvíc z celé série

Babsie
05.11.2016

Nejnudnější kniha celé série. Žádné tajemno, žádná akce. Všechny čtyři se chovají dost stupidně, a jejich příběhy mi přišly neskutečně nudné a bez nápadu. Bez -A je to prostě o ničem. Nutím se to dočíst, protože mám autorku ráda a chci tuto sérii ukončit. Přemýšlím mezi jednou a dvěma hvězdičkami, ale jediný klad, který na knížce dokážu najít, je že se docela dobře čte.

Sarfias
13.08.2016

Pozor - možná malý spoil:
Autorka této série tentokrát překvapila mírností příběhu. I když jsou lhářky potvory (a čtenář - nebo alespoň já - se někdy diví, jaké pitominy holky nevymyslí a jaké reakce mají), tato kniha dělala čest období, kdy se příběh odehrává. Vánoce jsou svátky klidu a míru, a tak autorka trochu toho klidu a míru nadělila i lhářkám v podobě relativně šťastných konců. Alespoň tak to na mě celkově působilo. Nečekejte ale žádnou Vánoční koledu.
Jsem také zvědavá, zda A dodrží slovo a v dalších dílech, nechá některé etapy života jednotlivým hrdinkám "sežrat". Uvidíme.

Beerushka
27.04.2016

Miluju vsechny dily

orangerose
09.02.2016

knížka byla zábavná, bavila mně ,dobrej bonus tyhle příběhy :)

TheMelorry
07.02.2016

Pěkné zpestření ke klasickým dílům. Některé části byly pravda trochu zvláštní ale celkově moc povedené. Alespoň jsem se dozvěděla některé detaily ze života lhářek...

PS: Knihu je idelání číst po 4.dílem...

TheMelorry
04.10.2015

Nevíte kdy přesně bych knihu měla číst? (Teď jsem dočetla 4.díl)

Anoell
19.09.2015

Ani jsem nijak nezkoumala, o čem tato knížka je, a bůhvíproč jsem žila v domnění, že nám v ní paní spisovatelka prozradí některé kousky, které holky provedli ještě za Alisonina života. Z toho důvodu jsem si ji nechala na později a rozečetla ji až po přečtení 12. dílu. Takže jsem byla dost překvapená, když jsem knihu konečně otevřela... Ale nevadí, alespoň jsem si připomněla, co se dřív událo. Například jsem úplně zapomněla, že Hanna chodila s Lucasem! Ze začátku jsem si posteskla, že má oblíbenkyně Spencer na mě čeká až v závěru knihy. Ale aspoň bylo to nejlepší na konec! To, co s Melissou provedly... :D Každopádně to bylo velmi zajímavé nahlédnutí do jiného života lhářek - do života bez -A, která mi stejně ani nechyběla: jak je vidět, holky si dokáží zpestřit život i bez ní.

Linu
09.02.2015

Skvělá kniha! Bylo to takové odreagování od A a zároveň asi příprava na druhé kolo....

katerina5790: Nejdříve si přečti první díl (Roztomilé malé lhářky), potom to ostatní ;-) .

katerina5790
01.02.2015

Mám si nejdřív přečíst tohle nebo ostatní díly?

alisondidilaur
29.01.2015

Pěkná.Takových pár příběhů.

Teraslík
28.10.2014

Úžasná kniha. Tyhle příběhy se mi snad líbily víc než ostatní knihy. Nejlepší kniha ze série. Doporučuji.

Marisa
09.09.2014

Skvělý dodatek.
Hanna: krásný příběh, booth camp, to musel být děs :D
Emily: tenhle příběh byl také hezký, podle mě nejhezčí, protože se nejvíc motal kolrm vánoc :).
Aria: magor
Spencer: tenhle příběh se zase četl nejjednodušeji ;)
Akorát nechápu, co má být ta ,,reklama" na tu vodu AminoSpa :/

Anya
29.08.2014

Zajímavý doplněk. Nejvíce se mi líbilo tajemství Hanny, Emily a Spencer. Od těchto příběhů jsem se neodtrhla, dokavaď jsem je nedočetla. Ale Arie? Svatba. No... Ještě když to byl její nápad. A na svatbu na dvojkole? HAHA. A místo dortu nějaké tyčinky. No to je... opravdu... TRAPNÉ. Bože. Já vždy říkám, že ta holka je magor. Jinak kniha je prostě dokonalá :-)

Kari15
02.08.2014

Jakože.. vůbec to není špatné, ale nemá to žádnou hloubku :). Určitě dobré na zabití času, autorka píše dobře, ale něco tomu chybí.

VerčaSvozi
02.06.2014

Zajímavá kniha, jediné co mi vadilo, bylo to, že knížka není psaná v první osobě

Nathanielka
11.04.2014

Zajímavé příběhy všech hrdinek. Něco co v seriálu nenajdeme. Skvělé oživení všech postav. Stojí za to přečíst.

alwaysbelieve
22.02.2014

Četla se rychle :) Líbilo se mi že je to zase jinačí než seriál, autorka přiblížila vlastnosti postav.

lakme
01.12.2013

Ale tak jo, líbilo se mi to, nejvíc mě bavilo asi tajemství Arie.. bylo plné zvratů, a pak to, co na konci provedly Spencer s Melissou tomu tenistovi. :D

PetulaT
20.10.2013

Rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla :)

anett123
23.08.2013

Slabší než normální díly Lhářek. Nejvíc mě bavila ta část s Emily. Část s Ariou se mi zdála fakt šílená (svatba - to už je trochu moc)

Vendelína
15.08.2013

Tato "vsuvka" se mi líbila nejméně. Pořídila jsem si ji s tím, že se dozvím něco nového a v podstatě se děj motá okolo Vánoc a jak ho každá z nich strávila. Objevují se tam postavy, které vůbec nesouvisí se sérií a navíc na ně nenavazuje. Snad jen úvod, který nedoporučuji číst nikomu, kdo nedočetl všechny 4 díly. Pro mě zklamání.

Aneliss
10.08.2013

Trochu jiné pojetí tradičních knih o Lhařkách- tentokrát příběh ponořený hluboko do vánoční atmosféry, bez občasných esemesek od -A, avšak prokládaný dalšími záblesky vzpomínek na drahou Alison, mnoha romantickými, napínavými i šokujícími momenty, při kterých si říkáte, co jste se to sakra právě dočetli.
Hannino roztomilé malé tajemství se mi četlo nejsnadněji, její rivalita s nevlastní sestřičkou Kate i soupeřkou v lásce Dinah byla sice hlavním kladem jejího příběhu, ale stačila jej utáhnout, zatímco ostatní témata (boot camp, Hannin táta se snoubenkou, zklamání Hanny ze smrti Mony a Alison, Lucas) mi nepřipadala zajímavá.
Ariiny vánoce se mi zdály krapet bizarní- svatbu jsem ale rozhodně nečekala, stejně jako návrat Hallbjorna a vypuštění levhartů... Do této části jsem se musela nutit, navzdory autorčinu obvykle dost neobvyklého stylu psaní bylo téma i na ni velmi zvláštní, každou chvíli jsem se hrozila, co se tam objeví za šílenosti příště.
Emilyina část byla skvělá- vždy, když Cassie oslovila Em "Santo", zlehka jsem pozdvihla koutky úst do úsměvu. Sara Shepard nám zde (na konci Emilyiny části) konečně ukázala Emily v jiném světle. Možná i díky tomu jsem v tomto díle projevovala Emily největší sympatie.
Spenceřino roztomilé malé tajemství mě nebavilo, ani jsem jej nedočetla.

Posli
28.07.2013

Takové jiné lhářky, ale stejně se mi moc líbily. Zprávy od –A mi sice chyběly, ale i tak to mělo svoje kouzlo. Nejvíc se mi asi líbila část s Emily.

LucyMontgomery
22.03.2013

Krásné,je to trochu jiné než ostatní díly,ale stojí to za to, si tuto knihu přečíst !! :)

Sara Shepard

Sara Shepard