Nevinné

Nevinné https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94836/bmid_nevinne-z81-94836.jpg 4 334 44

ČTYŘI ROZTOMILÉ MALÉ LHÁŘKY SKRÝVAJÍ DOST TEMNOU MINULOST. Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. Maya je… víc než jen kamarádka. A Hanna je schopná zvracet, jen aby byla stále krásná. Společné mají nejedno tajemství, jenže… to nejhorší je příšerné. A pravda nesmí vyjít najevo. Proč bych měla mlčet? Zasloužily by si pykat. Každé zmuchlané psaníčko a každá podivná zpráva přichází ode mne. Já roztomilým malým lhářkám srazím hřebínek. Věřte mi. Vím toho na nich dost, abych je pohřbila zaživa.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 2: Flawless , 2008

evca7271
27.09.2023 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal.

Nikola086
18.02.2022 3 z 5

Opět i tento díl náramně utíkal, ale už tady můžeme pozorovat, jak jsou knihy jiné než seriál. A zároveň si už budujete jistý názor na hlavní hrdiny.

kate9326
18.07.2020 4 z 5

Trochu lepší než seriál....

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

Mruskulka
17.11.2019 5 z 5

Druhý díl také nezklamal

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Ana72154
06.07.2019 5 z 5

No začíná to vypadat zajímavě a to je to teprve druhý díl. Tobyho tajemství mi vrtalo hlavou a něco málo jsem tušila, že by to mohlo být...

oblakaknih
12.02.2019 5 z 5

Co bych chtěla vyzdvihnout je to, že tahle série má skvělý design! Nejsem docela fanoušek přebalů, ovšem u těchto knih nemám jinou možnost, než jím alespoň na chvíli být. Miluju, jak se nápis nevinné shoduje s barvou knihy pod přebalem!
Opět jsem nadšená!

Katuska88
07.02.2019 5 z 5

No, upřímně se do toho začínám dostávat a vážně mne začíná zajímat, co bude dál... Otázkou je, jak dlouho mne to bude bavit, pokud rozuzlení přijde až na konci...
Musím hodnotit kladně, i když dívčí pošťuchování, "války" královen krás a "ženské" podrazy mne moc neoslovují. Zápletka je však originální a opravdu by mne zajímalo, jak to záhadná A dělá.

Nikkaa
30.06.2017 4 z 5

Napínavější a napínavější :-)

marketa3902
03.05.2017

Holky můžete mi prosím poradit jak je to s těma dílama? Chci začít číst a vůbec nevím,co je první díl atd...to je vždy třeba roztomilé malé lhářky-nevinné a je několik dílu od nich??

grapie2222
17.04.2017 4 z 5

První díly této obsáhlé série mě moc neoslovily. Nelíbil se mi suchý styl Shepardové a hojně zmiňované značky kosmetiky, oblečení a dalších všemožných věcí. Občas mi přišlo, že jim tam dělá reklamu. Knihy jsem začala číst z důvodu, že mě oslovil seriál. Ten jsem nejprve dokoukala až do desátého dílu sedmé série, teď čekám na těch zbylých deset. Snad ta skládačka konečně půjde sestavit dohromady a nebude chybět žádný jeho dílek. Avšak už od nějaké šestého dílu si říkám: ,,Sakra, to jsou vážně dobré knížky!" Ano, série mě začala opravdu bavit. Mým doposud nejoblíbenějším dílem jsou Hledané. Tu knihu jsem přečetla snad za jeden den jedním dechem. Krásně napsané, nádherně poukázáno na to, jak může být snadná záměna dvou dokonale identických lidí bez povšimnutí. Opravdu nad autorkou a jejím týmem smekám. Jak jsem zmínila, teď čtu čtvrtou série, čtrnáctý díl a jsem napnutá jak kšandy, jak to vlastně nakonec dopadne.

ivca3710
23.01.2017 5 z 5

Zase úžasný díl! Četla jsem to asi týden. Stalo se tam něco jiného než v seriálu, tak doufám, že je to nějaká "chyba". Nechci tu spoilerovat. Teď čtu Illuminae :)

Jahoda197
29.12.2016 4 z 5

Paráda! Seriálu se to podobá už jen minimálně, takže nevím, co se bude dít a o to víc mě to baví.

Ownkai
03.11.2016 5 z 5

Ve druhém díle Roztomilých malých lhářek se začíná projevovat odlišnost knihy od seriálu a abych pravdu řekla, vůbec mi to nevadí. Pokračování mě zaujalo možná i o trochu víc než díl první. Poutavé čtení, těším se na další díly.

sssmile
04.08.2016 3 z 5

Velmi se mi to líbilo.
A asi to nevydržím, pokud se A odhalí až v posledním díle.

martinka_okok
12.07.2016 4 z 5

Nemohu říct nic jiného než DOKONALOST....

Š-itka
07.05.2016 5 z 5

Skvělá

Dep8
04.01.2016 4 z 5

Jo, rozhodně to bylo matoucí. Takže jsem se začetla a dávala dvě a tři dohromady. Jestli jsem byla někým překvapena, tak to byly Hanna a Mona. Líbilo se mi, že je jejich kamarádství víc viditelné. Stalo se toho moc během krátké doby. A pověstné A? Nezklamal/a.

Lolaniky
29.09.2015