Nevinné

Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. Maya je… víc než jen kamarádka. A Hanna je schopná zvracet, jen aby byla stále krásná. Společné mají nejedno tajemství, jenže… to nejhorší je příšerné. A pravda nesmí vyjít najevo. Proč bych měla mlčet? Zasloužily by si pykat. Každé zmuchlané psaníčko a každá podivná zpráva přichází ode mne. Já roztomilým malým lhářkám srazím hřebínek. Věřte mi. Vím toho na nich dost, abych je pohřbila zaživa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127538/nevinne-sZF-127538.jpg 4266

Roztomilé malé lhářky (2.)

Flawless (2007)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Rea1307

Autorčin jazyk nepatří sice k mým nejoblíbenějším, ale vymýšlí stále zajímavější zápletky a já se do toho začínám pěkně zamotávat.

Nikkaa
30.06.2017

Napínavější a napínavější :-)

marketa3902
03.05.2017

Holky můžete mi prosím poradit jak je to s těma dílama? Chci začít číst a vůbec nevím,co je první díl atd...to je vždy třeba roztomilé malé lhářky-nevinné a je několik dílu od nich??

grapie2222
17.04.2017

První díly této obsáhlé série mě moc neoslovily. Nelíbil se mi suchý styl Shepardové a hojně zmiňované značky kosmetiky, oblečení a dalších všemožných věcí. Občas mi přišlo, že jim tam dělá reklamu. Knihy jsem začala číst z důvodu, že mě oslovil seriál. Ten jsem nejprve dokoukala až do desátého dílu sedmé série, teď čekám na těch zbylých deset. Snad ta skládačka konečně půjde sestavit dohromady a nebude chybět žádný jeho dílek. Avšak už od nějaké šestého dílu si říkám: ,,Sakra, to jsou vážně dobré knížky!" Ano, série mě začala opravdu bavit. Mým doposud nejoblíbenějším dílem jsou Hledané. Tu knihu jsem přečetla snad za jeden den jedním dechem. Krásně napsané, nádherně poukázáno na to, jak může být snadná záměna dvou dokonale identických lidí bez povšimnutí. Opravdu nad autorkou a jejím týmem smekám. Jak jsem zmínila, teď čtu čtvrtou série, čtrnáctý díl a jsem napnutá jak kšandy, jak to vlastně nakonec dopadne.

ivca3710
23.01.2017

Zase úžasný díl! Četla jsem to asi týden. Stalo se tam něco jiného než v seriálu, tak doufám, že je to nějaká "chyba". Nechci tu spoilerovat. Teď čtu Illuminae :)

Jahoda197
29.12.2016

Paráda! Seriálu se to podobá už jen minimálně, takže nevím, co se bude dít a o to víc mě to baví.

Ownkai
03.11.2016

Ve druhém díle Roztomilých malých lhářek se začíná projevovat odlišnost knihy od seriálu a abych pravdu řekla, vůbec mi to nevadí. Pokračování mě zaujalo možná i o trochu víc než díl první. Poutavé čtení, těším se na další díly.

sssmile
04.08.2016

Velmi se mi to líbilo.
A asi to nevydržím, pokud se A odhalí až v posledním díle.

martinka_okok
12.07.2016

Nemohu říct nic jiného než DOKONALOST....

Š-itka
07.05.2016

Skvělá

Dep8
04.01.2016

Jo, rozhodně to bylo matoucí. Takže jsem se začetla a dávala dvě a tři dohromady. Jestli jsem byla někým překvapena, tak to byly Hanna a Mona. Líbilo se mi, že je jejich kamarádství víc viditelné. Stalo se toho moc během krátké doby. A pověstné A? Nezklamal/a.

Lolaniky
29.09.2015

nebyla špatná

Knížkařka
07.07.2015

Musím uznat, že tato kniha mi přijde o dost lepší než první díl! Jestli to půjde tímto tempem nahoru, tak nakonec budou mít všechny její knihy ode mně 5*! První jsem dala pouze 3* a myslím, že dosti oprávněně! Ale to co chybělo v první knize je zde! Opravdu tento díl je lepší než první! Je zde mnohem více tajemství, spletité lásky ať už Lhářek nebo jejich rodičů... Ukazuje se, že člověk se v základu nemění(viz. Kate-osobně to je taková mrcha, že bych ji nejraději jednu...)
Na začátku knihy jsem ji chtěla ještě vrátit(do knihovny), ale potom jsem se začetla a už nešlo přestat!
Rozhodně budu číst další díl Roztomilých malých a teď možná trochu zmatených lhářek...

iva8557
24.02.2015

na odreagování výborné

monita333
22.02.2015

Super pokračování prvního dílu, i když trochu slabší. Zprávy o A začínají nabírat na síle. A jestli je tohle ten slabší díl, tak to se teda těším na ty ostatní :D Akorát mě naštvala ta věc s Tobym.

Linu
08.11.2014

Super kniha ♥.

Roselunda 1928
11.10.2014

Protože jsem to četla ve slovenském překladu, mám trochu problém s názvy. Snad to napíšu ke správné knize :)
Hlavní hrdinky teda nevinné ( nebo dokonalé podle sl. překladu) teda nejsou. Do Spencer bych něco teda neřekla, do Arii taky ne.... ale celkem se mi to líbilo... 3,5

RosMeggie
11.09.2014

Super díl... jen mi přišel trošičku slabší jako první, ale to nic nemění na mých 5-ti hvězdách... ;)

Marisa
25.08.2014

Moje sestra má všechny díly, co zatím vyšly a já se rozhodla, že by byla velká škoda, kdybych si knihy nepřečetla. Nevinné jsou dobrý díl, ale asi nejslabší. Nyní čtu dokonalé a ty jsou mnohem lepší, ale to se nedá nic dělat, každá série má své plus a minus :-)

Anya
11.08.2014

Sice slabsi nez 1. Dil, ale WOW!

Teraslík
13.07.2014

Páni!!! Todle jsem rozhodně nečekala. Jsem moc zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. Velice doporučuji.

orangerose
14.04.2014

dobré pokračování :)

Ben Nevis
28.03.2014

Dělo se tam toho málo, což mě nepřekvapuje, když to autorka natahuje do série, za jejíž délku by se nemusel stydět leckterý TV seriál.
A už jenom nešmíruje, nýbrž přebírá aktivitu. Důležitá tajemství okolo "The Jenna thing" jsou vyzrazena čtenářům. Jsem zvědavá na další díl. :-)

juliekrocova
17.03.2014

Prvně jsem viděla seriál, takže pro mě se kniha nezdála moc překvapivá.. I když některé části :) No, už mě knížky ze série Roztomilé malé lhářky po shlédnutí seriálu nebaví.

adela13
03.02.2014

Líbila se mi.
Musím uznat, že první díl knižní serie byl lepší.

DajaF
21.01.2014

Ten konec byl vážně - wow! Určitě si přečtu další díl!

Petra Ďat
16.01.2014

Libil se mi o trochu min než první díl,ale to je spíš tim že začínají byt vidět rozdily mezi serialem a knížkou.Ale četla se mi stejně dobře,a určitě se pustím i do zbytku řady:)

PetulaT
20.10.2013

Další díl z úžasné knižní série :)

Kikuška1
03.10.2013

Je to dobrá knížka, ale jedna věc mi hodně vadila, a to, že byl děj strašně předvídatelný.

pink_ivy
09.08.2013

“The sweetest smiles hold the darkest secrets...” Tenhle se mi líbil o malinko méně než předchozí, protože mi opět přišlo, že se tam toho zrovna nic moc nestalo, pro mě je tohle asi zatím nejslabší díl série.