Nevinné

Nevinné https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94836/bmid_nevinne-z81-94836.jpg 4 335 44

ČTYŘI ROZTOMILÉ MALÉ LHÁŘKY SKRÝVAJÍ DOST TEMNOU MINULOST. Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. Maya je… víc než jen kamarádka. A Hanna je schopná zvracet, jen aby byla stále krásná. Společné mají nejedno tajemství, jenže… to nejhorší je příšerné. A pravda nesmí vyjít najevo. Proč bych měla mlčet? Zasloužily by si pykat. Každé zmuchlané psaníčko a každá podivná zpráva přichází ode mne. Já roztomilým malým lhářkám srazím hřebínek. Věřte mi. Vím toho na nich dost, abych je pohřbila zaživa.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 2: Flawless , 2008

Knížkařka
07.07.2015 4 z 5

Musím uznat, že tato kniha mi přijde o dost lepší než první díl! Jestli to půjde tímto tempem nahoru, tak nakonec budou mít všechny její knihy ode mně 5*! První jsem dala pouze 3* a myslím, že dosti oprávněně! Ale to co chybělo v první knize je zde! Opravdu tento díl je lepší než první! Je zde mnohem více tajemství, spletité lásky ať už Lhářek nebo jejich rodičů... Ukazuje se, že člověk se v základu nemění(viz. Kate-osobně to je taková mrcha, že bych ji nejraději jednu...)
Na začátku knihy jsem ji chtěla ještě vrátit(do knihovny), ale potom jsem se začetla a už nešlo přestat!
Rozhodně budu číst další díl Roztomilých malých a teď možná trochu zmatených lhářek...

Obajdicka
24.02.2015 2 z 5

na odreagování výborné

Noshelfcontrol
22.02.2015 5 z 5

Super pokračování prvního dílu, i když trochu slabší. Zprávy o A začínají nabírat na síle. A jestli je tohle ten slabší díl, tak to se teda těším na ty ostatní :D Akorát mě naštvala ta věc s Tobym.

Linu
08.11.2014 5 z 5

Super kniha ♥.

Roselunda 1928
11.10.2014 4 z 5

Protože jsem to četla ve slovenském překladu, mám trochu problém s názvy. Snad to napíšu ke správné knize :)
Hlavní hrdinky teda nevinné ( nebo dokonalé podle sl. překladu) teda nejsou. Do Spencer bych něco teda neřekla, do Arii taky ne.... ale celkem se mi to líbilo... 3,5

RosMeggie
11.09.2014 5 z 5

Super díl... jen mi přišel trošičku slabší jako první, ale to nic nemění na mých 5-ti hvězdách... ;)

Marisa
25.08.2014 5 z 5

Moje sestra má všechny díly, co zatím vyšly a já se rozhodla, že by byla velká škoda, kdybych si knihy nepřečetla. Nevinné jsou dobrý díl, ale asi nejslabší. Nyní čtu dokonalé a ty jsou mnohem lepší, ale to se nedá nic dělat, každá série má své plus a minus :-)

Anya
11.08.2014 5 z 5

Sice slabsi nez 1. Dil, ale WOW!

Teraslík
13.07.2014 5 z 5

Páni!!! Todle jsem rozhodně nečekala. Jsem moc zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. Velice doporučuji.

orangerose
14.04.2014 5 z 5

dobré pokračování :)

Ben Nevis
28.03.2014 4 z 5

Dělo se tam toho málo, což mě nepřekvapuje, když to autorka natahuje do série, za jejíž délku by se nemusel stydět leckterý TV seriál.
A už jenom nešmíruje, nýbrž přebírá aktivitu. Důležitá tajemství okolo "The Jenna thing" jsou vyzrazena čtenářům. Jsem zvědavá na další díl. :-)

juliekrocova
17.03.2014 3 z 5

Prvně jsem viděla seriál, takže pro mě se kniha nezdála moc překvapivá.. I když některé části :) No, už mě knížky ze série Roztomilé malé lhářky po shlédnutí seriálu nebaví.

adela13
03.02.2014

Líbila se mi.
Musím uznat, že první díl knižní serie byl lepší.

DajaF
21.01.2014 4 z 5

Ten konec byl vážně - wow! Určitě si přečtu další díl!

Petra Ďat
16.01.2014

Libil se mi o trochu min než první díl,ale to je spíš tim že začínají byt vidět rozdily mezi serialem a knížkou.Ale četla se mi stejně dobře,a určitě se pustím i do zbytku řady:)

PetulaT
20.10.2013 5 z 5

Další díl z úžasné knižní série :)

Kikuška1
03.10.2013 3 z 5

Je to dobrá knížka, ale jedna věc mi hodně vadila, a to, že byl děj strašně předvídatelný.

pink_ivy
09.08.2013 4 z 5

“The sweetest smiles hold the darkest secrets...” Tenhle se mi líbil o malinko méně než předchozí, protože mi opět přišlo, že se tam toho zrovna nic moc nestalo, pro mě je tohle asi zatím nejslabší díl série.

Vendelína
31.05.2013 4 z 5

Po prvním dílu mi tento přišel o malinko slabší. Asi tím, že hodně knihy zabírá popisování událostí na Foxy. Opět příjemné a tajemné čtení. Na konci mi opět naskočila husí kůže. Sara Shepard to s napětím docela umí. Kdo je tedy ta tajemná A.??? A kdo vrah?
Bohužel nemůžu dát plný počet, ale hodnotím 4 a půl.

Kate.S
02.12.2012 3 z 5