Nevinné

Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. Maya je… víc než jen kamarádka. A Hanna je schopná zvracet, jen aby byla stále krásná. Společné mají nejedno tajemství, jenže… to nejhorší je příšerné. A pravda nesmí vyjít najevo. Proč bych měla mlčet? Zasloužily by si pykat. Každé zmuchlané psaníčko a každá podivná zpráva přichází ode mne. Já roztomilým malým lhářkám srazím hřebínek. Věřte mi. Vím toho na nich dost, abych je pohřbila zaživa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127538/nevinne-sZF-127538.jpg 4276

Roztomilé malé lhářky/Malé klamárky (2.)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Pretty Little Liars 2: Flawless (2008)

Kniha Nevinné

oblakaknih

Co bych chtěla vyzdvihnout je to, že tahle série má skvělý design! Nejsem docela fanoušek přebalů, ovšem u těchto knih nemám jinou možnost, než jím alespoň na chvíli být. Miluju, jak se nápis nevinné shoduje s barvou knihy pod přebalem!
Opět jsem nadšená!

Katuska88

No, upřímně se do toho začínám dostávat a vážně mne začíná zajímat, co bude dál... Otázkou je, jak dlouho mne to bude bavit, pokud rozuzlení přijde až na konci...
Musím hodnotit kladně, i když dívčí pošťuchování, "války" královen krás a "ženské" podrazy mne moc neoslovují. Zápletka je však originální a opravdu by mne zajímalo, jak to záhadná A dělá.

Rea1307
05.01.2018

Autorčin jazyk nepatří sice k mým nejoblíbenějším, ale vymýšlí stále zajímavější zápletky a já se do toho začínám pěkně zamotávat.

Nikkaa
30.06.2017

Napínavější a napínavější :-)

marketa3902
03.05.2017

Holky můžete mi prosím poradit jak je to s těma dílama? Chci začít číst a vůbec nevím,co je první díl atd...to je vždy třeba roztomilé malé lhářky-nevinné a je několik dílu od nich??

grapie2222
17.04.2017

První díly této obsáhlé série mě moc neoslovily. Nelíbil se mi suchý styl Shepardové a hojně zmiňované značky kosmetiky, oblečení a dalších všemožných věcí. Občas mi přišlo, že jim tam dělá reklamu. Knihy jsem začala číst z důvodu, že mě oslovil seriál. Ten jsem nejprve dokoukala až do desátého dílu sedmé série, teď čekám na těch zbylých deset. Snad ta skládačka konečně půjde sestavit dohromady a nebude chybět žádný jeho dílek. Avšak už od nějaké šestého dílu si říkám: ,,Sakra, to jsou vážně dobré knížky!" Ano, série mě začala opravdu bavit. Mým doposud nejoblíbenějším dílem jsou Hledané. Tu knihu jsem přečetla snad za jeden den jedním dechem. Krásně napsané, nádherně poukázáno na to, jak může být snadná záměna dvou dokonale identických lidí bez povšimnutí. Opravdu nad autorkou a jejím týmem smekám. Jak jsem zmínila, teď čtu čtvrtou série, čtrnáctý díl a jsem napnutá jak kšandy, jak to vlastně nakonec dopadne.

ivca3710
23.01.2017

Zase úžasný díl! Četla jsem to asi týden. Stalo se tam něco jiného než v seriálu, tak doufám, že je to nějaká "chyba". Nechci tu spoilerovat. Teď čtu Illuminae :)

Jahoda197
29.12.2016

Paráda! Seriálu se to podobá už jen minimálně, takže nevím, co se bude dít a o to víc mě to baví.