Neuvěřitelné

Neuvěřitelné https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138687/mid_neuveritelne-AQS-138687.jpg 4 226 30

Emily odletěla do Iowy, kde je odsouzena žít s přespříliš konzervativními příbuznými. Aria svého kluka dostala až za mříže. Spencer se obává, že má podíl na Alisonině smrti. Žádná to nemá snadné, ale kam se hrabou na Hannu: ta v nemocnici bojuje o holý život, protože Věděla už příliš mnoho. To vám říkám, jestli holky nebudou poslouchat, co říkám, začnou Hanně brzo závidět.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 4: Unbelievable , 2007

Marisa
29.08.2014 5 z 5

Skvělý díl!
Pozor spoilery
Hanna: ta srážka s autem a ty problémy s Monou, to bylo skvěle popsané.
Emily: Iowa, to musel být ale zapadákov. Bože, tam bych nevydržela ani minutu :D
Spencer: Zlatá orchidej, to bylo zajímavé.
Aria: ta mě pobavila nejvíc. Podle mě je Aria blázen, magor a prostě takový ten typ člověka o kterém bych si myslela, že něco vypila :D

Anya
29.08.2014 5 z 5

Každá kniha je super. Tato neni vyjímka :-)

orangerose
30.04.2014 5 z 5

to byl pěkně napínavý díl, už sahám po 5 dílu :D

Ben Nevis
14.04.2014 4 z 5

Už to začíná být překombinované, podvody v podvodech a lži dostávají další rozměr. Hanna je přejetá, protože věděla příliš mnoho, tak proč ji A nedorazí? Naštěstí konec všechno vyváží, protože se autorka rozhodla, že nás nebude ohledně totožnosti A napínat věčně. To ale neznamená, že jsou všechna tajemství odhalena! Zábavnost série neztrácí tempo.

PetulaT
20.10.2013 5 z 5

Skvělá knížka :)

Norek
13.10.2013 4 z 5

Člověk si myslí, že už je konec, ale ono ani náhodou, hehe. Nesnáším to, jak je to neukončené, když musím čekat na další díl. -_-

pink_ivy
09.08.2013 4 z 5

“Mirror, mirror on the wall, who's the naughtiest of them all?” Tak tohle je asi prozatím můj nejoblíbenější díl série, který byl napínavý. A to i přesto, že jsem věděla jak to dopadne :D

Vendelína
28.06.2013 5 z 5

Perfektní! Čtvrtý díl se povedl. Skoro jsem nedýchala, když jsem četla. Napínavé! Oproti seriálu se tu dozvíte, kdo je A a zatím údajný vrah Alison. Ono totiž není úplně jasné, zda je Alison mrtvá... Jedna část se tam uzavírá, ale další se otevírá.

Lowelllyyp
25.06.2013 5 z 5

Už podle obálky jsem si říkala - Páni. Po dočtení jsem si říkala Páni na druhou. Je to neskutečně, jak se to rozuzlilo a zároveň zase zamotalo. Obdivuju paní Shepardovou, že něco takového dokázala vymyslet. Kdybych věděla, že to je poslední díl, byla bych možná trošku zklamaná, ale vím, že není - rozhodně není! Je jich ještě hodně. A holky mají každá co tajit, ještě to bude hooodně zajímavé... Jen čtěte!

danuska
07.12.2012 5 z 5

Super, napinave, bez pravopisnych chyb, precitane za jeden den.